שריפות יער ב-Cinfães
Cinfães, פורטוגל: מאז 2016 חדרו 40 שריפות עם דף ל-12 מתוך 14 פרגזיות באזור, ו-15,224 הקטר נשרפו בתוך האזור. הגדולה ביותר הייתה שריפת Cinfães ב6 באוגוסט 2016, עם 1,738 הקטר בתוך האזור. סכנת שריפות היום: בינונית (FWI 14).
רק לשריפות של 100 הקטר ומעלה יש דף: קטנות יותר אינן נכללות ברשימות ובסיכומים בדף הזה.
הנתונים האלה אינם כוללים 11 שריפות מכוונות שכנראה לא היו שריפות יער (חקלאיות, מרעה, קנים או מתוכננות). הם מופיעים ברשימות, מסומנים.
- הקטר נשרפו
- 15,224ha
- מאז 2016
- משטח האזור
- 70%
- 219 km²
- שריפות
- 40
- מאז 2016
- רשויות מקומיות עם אש
- 12
- מתוך 14
- השריפה הגדולה ביותר
- 1,738ha
- Cinfães · 6 באוגוסט 2016
- תושבים
- 17,731
- 858.6 הקטר שנשרפו לכל אלף תושבים
סכנת שריפות, היום ובימים הקרובים
FWI במרכז האזור, לפי התחזית של Open-Meteo- יום ג׳ 3 בינונית 17° · 38 % · 40 km/h
- יום ד׳ 4 בינונית 15° · 34 % · 25 km/h
- יום ה׳ 5 בינונית 15° · 46 % · 22 km/h
- יום ו׳ 6 נמוכה מאוד 14° · 52 % · 32 km/h
- שבת 7 נמוכה מאוד 19° · 69 % · 36 km/h
- יום א׳ 8 נמוכה מאוד 17° · 66 % · 53 km/h
- יום ב׳ 9 נמוכה מאוד 19° · 78 % · 77 km/h
- יום ג׳ 10 נמוכה מאוד 17° · 80 % · 57 km/h
לחצו על קו היקף כדי לראות לאיזו שריפה הוא שייך
הרשויות המקומיות שנשרפו הכי הרבה
- Alhões, Bustelo, Gralheira e Ramires 517 תושבים 3,114 ha · 83 %
- Cinfães 3,080 תושבים 2,532 ha · 100 %
- Tendais 697 תושבים 2,190 ha · 69 %
- Ferreiros de Tendais 540 תושבים 1,814 ha · 1.1×
- Nespereira 1,695 תושבים 1,639 ha · 45 %
- São Cristóvão de Nogueira 1,639 תושבים 1,279 ha · 71 %
- Oliveira do Douro 1,257 תושבים 1,107 ha · 78 %
- Santiago de Piães 1,607 תושבים 1,062 ha · 60 %
- Fornelos 590 תושבים 714 ha · 71 %
- Moimenta 356 תושבים 536 ha · 82 %
- Tarouquela 1,041 תושבים 182 ha · 27 %
- Travanca 712 תושבים 142 ha · 29 %
מה בוער באזור
- שטחים טבעיים אחרים37 %
- חורש ויער במעבר34 %
- יער מחטניים10 %
- שטחים חקלאיים9.7 %
- יער רחב-עלים6.2 %
- יער מעורב2.5 %
רשויות מקומיות שנשרפות שוב ושוב
רשויות מקומיות עם שתי שריפות או יותר של יותר מ-100 הקטר מאז 2016.
- 24×Alhões, Bustelo, Gralheira e Ramires3,114 ha
- 16×Tendais2,190 ha
- 12×Cinfães2,532 ha
- 9×Nespereira1,639 ha
- 9×São Cristóvão de Nogueira1,279 ha
- 6×Santiago de Piães1,062 ha
- 4×Ferreiros de Tendais1,814 ha
- 4×Oliveira do Douro1,107 ha
השריפות הגדולות ביותר שתועדו
- 1,738 haCinfães6 באוגוסט 2016 · 7 ימים
- 1,483 haFreigil e Miomãesספטמבר 2024 · 4 ימים מתוך 2,406 הקטר בסך הכול
- 971 haCinfães Oliveira do Douro8 באוגוסט 2016 · 3 ימים
- 954 haTendaisספטמבר 2024 · 3 ימים
- 950 haTarouquelaיולי 2025 · 4 ימים
- 888 haTendais15 באוקטובר 2017 · 1 יום
- 869 haSantiago de Piãesיולי 2025 · יומיים
- 611 haArouca Realיולי 2025 · 5 ימים מתוך 6,555 הקטר בסך הכול
הקטרים בתוך האזור; ייתכן שהשריפה כילתה שטח נוסף מחוצה לו.
שנה אחר שנה
| שנה | שריפות | הקטר נשרפו | הגדולה ביותר בשנה |
|---|---|---|---|
| 2026 | 6 | 773 | Cinfães 220 ha |
| 2025 | 5 | 2,794 | Tarouquela 950 ha |
| 2024 | 5 | 3,385 | Freigil e Miomães 1,483 ha |
| 2023 | 3 | 345 | Tendais 123 ha |
| 2022 | 1 | 113 | Alhões, Bustelo, Gralheira e Ramires 113 ha |
| 2021 | 7 | 926 | Alhões, Bustelo, Gralheira e Ramires 238 ha |
| 2020 | 2 | 469 | Ferreiros de Tendais 297 ha |
| 2019 | 2 | 153 | Cinfães 153 ha |
| 2018 | 1 | 106 | Nespereira 106 ha |
| 2017 | 8 | 2,418 | Tendais 888 ha |
| 2016 | 11 | 4,829 | Cinfães 1,738 ha |
כל השריפות ב-Cinfães · 51
מהחדשה לישנה. הנתון הוא השטח בתוך האזור; אם השריפה כילתה שטח נוסף מחוצה לו, מוצג הסך הכול.
- 140 haCinfães Tendais7 ביולי 2026 · יומיים
- 220 haCinfães Travanca3 ביולי 2026 · 1 יום מתוך 277 הקטר בסך הכול
- 27 haOvadas e Panchoraאפריל 2026 · 3 ימים מתוך 296 הקטר בסך הכול
- 110 haCinfães Alhões, Bustelo, Gralheira e Ramires28 במרץ 2026 · 10 ימים
- 151 haCinfães Alhões, Bustelo, Gralheira e Ramires27 במרץ 2026 · 10 ימים
- 125 haAlhões, Bustelo, Gralheira e Ramiresפברואר 2026 · שריפה מכוונת אפשרית · לא נספרת · 42 ימים
- 167 haCinfãesאוגוסט 2025 · יומיים
- 869 haSantiago de Piãesיולי 2025 · יומיים
- 950 haTarouquelaיולי 2025 · 4 ימים
- 611 haArouca Realיולי 2025 · 5 ימים מתוך 6,555 הקטר בסך הכול
- 196 haCinfães Nespereiraיולי 2025 · יומיים
- 1,483 haFreigil e Miomãesספטמבר 2024 · 4 ימים מתוך 2,406 הקטר בסך הכול
- 179 haSão Cristóvão de Nogueiraספטמבר 2024 · 3 ימים
- 954 haTendaisספטמבר 2024 · 3 ימים
- 301 haCastro Daire União das Freguesias de Picão e Ermidaספטמבר 2024 · 10 ימים מתוך 35,523 הקטר בסך הכול
- 468 haNespereiraינואר 2024 · 8 ימים
- 110 haCinfães São Cristóvão de Nogueiraאוגוסט 2023 · יומיים
- 123 haTendaisפברואר 2023 · יומיים
- 111 haCinfães Alhões, Bustelo, Gralheira e Ramiresפברואר 2023 · 4 ימים
- 113 haAlhões, Bustelo, Gralheira e Ramiresינואר 2022 · יומיים מתוך 120 הקטר בסך הכול
- 218 haCinfãesמרץ 2021 · שריפה מכוונת אפשרית · לא נספרת · יומיים
- 238 haAlhões, Bustelo, Gralheira e Ramiresמרץ 2021 · שריפה מכוונת אפשרית · לא נספרת · 5 ימים מתוך 278 הקטר בסך הכול
- 122 haCinfães19 בינואר 2021 · שריפה מכוונת אפשרית · לא נספרת · 1 יום
- 1 haPinheiroינואר 2021 · שריפה מכוונת אפשרית · לא נספרת · 1 יום מתוך 165 הקטר בסך הכול
- 179 haCinfães17 בינואר 2021 · שריפה מכוונת אפשרית · לא נספרת · 3 ימים
- 4 haParada de Ester e Ester15 בינואר 2021 · שריפה מכוונת אפשרית · לא נספרת · 5 ימים מתוך 296 הקטר בסך הכול
- 163 haAlhões, Bustelo, Gralheira e Ramiresינואר 2021 · שריפה מכוונת אפשרית · לא נספרת · יומיים
- 172 haTendaisאוקטובר 2020 · 1 יום
- 297 haFerreiros de Tendaisאוקטובר 2020 · 1 יום
- 0 haPinheiroדצמבר 2019 · שריפה מכוונת אפשרית · לא נספרת · 4 ימים מתוך 168 הקטר בסך הכול
- 153 haCinfães São Cristóvão de Nogueiraספטמבר 2019 · 1 יום
- 106 haNespereiraדצמבר 2018 · 1 יום
- 15 haAlvarengaנובמבר 2017 · שריפה מכוונת אפשרית · לא נספרת · יומיים מתוך 156 הקטר בסך הכול
- 888 haTendais15 באוקטובר 2017 · 1 יום
- 0 haGosendeאוקטובר 2017 · 3 ימים מתוך 1,623 הקטר בסך הכול
- 466 haPinheiroאוקטובר 2017 · 11 ימים מתוך 1,322 הקטר בסך הכול
- 296 haTendais4 באוקטובר 2017 · 5 ימים
- 561 haCinfães20 באוגוסט 2017 · יומיים
- 0 haResende Ovadas e Panchora20 באוגוסט 2017 · יומיים מתוך 751 הקטר בסך הכול
- 192 haCinfães Alhões, Bustelo, Gralheira e Ramires10 באוגוסט 2017 · 4 ימים מתוך 235 הקטר בסך הכול
- 33 haUnião das Freguesias de Picão e Ermidaדצמבר 2016 · 5 ימים מתוך 332 הקטר בסך הכול
- 21 haAlvarengaדצמבר 2016 · שריפה מכוונת אפשרית · לא נספרת · יומיים מתוך 126 הקטר בסך הכול
- 513 haCinfães Alhões, Bustelo, Gralheira e Ramires10 באוקטובר 2016 · יומיים
- 88 haCinfães Alhões, Bustelo, Gralheira e Ramires8 באוקטובר 2016 · 3 ימים מתוך 259 הקטר בסך הכול
- 515 haCinfães Tendaisספטמבר 2016 · 3 ימים
- 6 haResende Ovadas e Panchora16 באוגוסט 2016 · 8 ימים מתוך 101 הקטר בסך הכול
- 394 haFornelosאוגוסט 2016 · 4 ימים
- 368 haTarouquelaאוגוסט 2016 · 4 ימים
- 971 haCinfães Oliveira do Douro8 באוגוסט 2016 · 3 ימים
- 182 haCinfães8 באוגוסט 2016 · יומיים
- 1,738 haCinfães6 באוגוסט 2016 · 7 ימים
מאין הנתונים
קווי ההיקף לקוחים מ-EFFIS (קופרניקוס, CC BY 4.0) וגבולות הרשות המקומית מ-geoBoundaries/Wikipedia (CC0 1.0 Universal (CC0 1.0) Public Domain Dedication). את השטח בכל רשות מקומית מחשבת WorldFires בהצלבה של השניים. התחזית היא של Open-Meteo (CC BY 4.0).
עדכנו אותי במה שבוער כאן
שריפות חדשות באזור הזה ב-RSS: הדביקו את הקישור בקורא שלכם, בלי למסור דוא״ל.