Natuurbranden in MISIONES
MISIONES, Paraguay: sinds 2016 zijn 51 branden met een eigen pagina doorgedrongen in 9 van de 10 districten, met 110.705 hectare verbrand binnen de regio. De grootste was die bij San Ignacio in 4 februari 2023, met 8.654 hectare binnen de regio. Brandgevaar vandaag: zeer laag (FWI 1).
Alleen branden van 1.500 ha of meer krijgen een eigen pagina: kleinere staan niet in de lijsten en tellen niet mee in de totalen op deze pagina.
- hectare verbrand
- 110.705ha
- Sinds 2016
- Van de regio
- 14%
- 8.191 km²
- branden
- 51
- Sinds 2016
- gemeenten met brand
- 9
- van 10
- Grootste brand
- 8.654ha
- San Ignacio · 4 februari 2023
- Inwoners
- —
Brandgevaar, vandaag en de komende dagen
FWI in het midden van de regio, met de verwachting van Open-Meteo- za 24 Zeer laag 26° · 70 % · 43 km/h
- zo 25 Zeer laag 23° · 49 % · 48 km/h
- ma 26 Zeer laag 23° · 41 % · 28 km/h
- di 27 Zeer laag 24° · 46 % · 25 km/h
- wo 28 Zeer laag 26° · 47 % · 26 km/h
- do 29 Zeer laag 26° · 48 % · 29 km/h
- vr 30 Zeer laag 27° · 49 % · 30 km/h
- za 31 Laag 28° · 42 % · 30 km/h
Klik op een omtrek om te zien welke brand het is
De gemeenten waar het meest is verbrand
- San Juan Bautista 29.753 ha · 14 %
- San Ignacio 25.741 ha · 17 %
- Ayolas 23.302 ha · 27 %
- Santiago 9.011 ha · 10 %
- Yabebyry 8.919 ha · 14 %
- San Miguel 7.560 ha · 13 %
- Santa Rosa 3.651 ha · 4,3 %
- Villa Florida 2.310 ha · 8,6 %
- Santa Maria 457 ha · 1,2 %
Gemeenten die steeds weer branden
Gemeenten met twee of meer grote branden (1.000 ha of meer) sinds 2016.
- 18×San Juan Bautista29.753 ha
- 15×San Ignacio25.741 ha
- 13×Ayolas23.302 ha
- 10×Santiago9.011 ha
- 8×Yabebyry8.919 ha
- 5×Santa Rosa3.651 ha
- 4×San Miguel7.560 ha
- 2×Villa Florida2.310 ha
De grootste geregistreerde branden
- 8.654 haSan Ignacio4 februari 2023 · 18 dagen
- 6.223 haSan Miguel15 januari 2022 · 4 dagen
- 5.138 haSan Juan Bautista15 maart 2023 · 16 dagen
- 4.724 haSan Juan Bautista13 februari 2022 · 12 dagen
- 4.640 haSan Juan Bautista13 januari 2022 · 6 dagen
- 3.666 haAyolas26 januari 2022 · 9 dagen
- 3.465 haSan Ignacio28 april 2020 · 2 dagen
- 3.427 haSan Ignacio4 februari 2023 · 18 dagen
Hectaren binnen de regio; de brand kan daarbuiten meer hebben verwoest.
Jaar voor jaar
| Jaar | branden | hectare verbrand | Grootste van het jaar |
|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 1.511 | San Juan Bautista 1.511 ha |
| 2025 | 1 | 1.626 | San Ignacio 1.626 ha |
| 2024 | 1 | 2.959 | San Juan Bautista 2.959 ha |
| 2023 | 16 | 41.165 | San Ignacio 8.654 ha |
| 2022 | 21 | 48.721 | San Miguel 6.223 ha |
| 2021 | 1 | 1.564 | Santa Rosa 1.564 ha |
| 2020 | 7 | 9.608 | San Ignacio 3.465 ha |
| 2017 | 2 | 3.551 | San Ignacio 1.992 ha |
| 2016 | 1 | 0 | General Artigas 0 ha |
Alle branden in MISIONES · 51
Nieuwste eerst. Het cijfer is de oppervlakte binnen de regio; als de brand daarbuiten meer verwoestte, staat het totaal erbij.
- 1.511 haSan Juan Bautistafebruari 2026 · 2 dagen
- 1.626 haSan Ignaciofebruari 2025 · 12 dagen
- 2.959 haSan Juan Bautistajuni 2024 · 5 dagen
- 1.355 haYabebyryapril 2023 · 6 dagen van 1.508 ha in totaal
- 2.348 haVilla Floridamaart 2023 · 4 dagen
- 1.678 haYabebyrymaart 2023 · 12 dagen
- 1.784 haSan Juan Bautista22 maart 2023 · 3 dagen
- 1.975 haAyolasmaart 2023 · 9 dagen
- 5.138 haSan Juan Bautista15 maart 2023 · 16 dagen
- 1.549 haAyolas12 februari 2023 · 11 dagen
- 1.722 haAyolas10 februari 2023 · 11 dagen
- 1.514 haSan Ignacio9 februari 2023 · 8 dagen
- 2.833 haTacuaras7 februari 2023 · 23 dagen van 5.259 ha in totaal
- 3.091 haAyolas5 februari 2023 · 12 dagen
- 3.427 haSan Ignacio4 februari 2023 · 18 dagen
- 8.654 haSan Ignacio4 februari 2023 · 18 dagen
- 1.647 haSantiagojanuari 2023 · 6 dagen
- 3 haCaapucu6 januari 2023 · 7 dagen van 1.621 ha in totaal
- 2.447 haSan Juan Bautistajanuari 2023 · 8 dagen
- 1.639 haSan Juan Bautistamaart 2022 · 3 dagen van 2.038 ha in totaal
- 1.507 haYabebyrymaart 2022 · 9 dagen
- 960 haSan Juan Bautista De Ñeembucumaart 2022 · 7 dagen van 3.294 ha in totaal
- 1.863 haAyolas15 februari 2022 · 13 dagen
- 917 haSan Juan Bautista15 februari 2022 · 4 dagen van 1.953 ha in totaal
- 1.886 haAyolas15 februari 2022 · 5 dagen
- 2.938 haAyolas14 februari 2022 · 11 dagen
- 1.728 haAyolas13 februari 2022 · 4 dagen
- 4.724 haSan Juan Bautista13 februari 2022 · 12 dagen
- 2.312 haSan Ignacio11 februari 2022 · 9 dagen
- 708 haSan Cosme Y Damianfebruari 2022 · 11 dagen van 1.953 ha in totaal
- 2.745 haAyolas7 februari 2022 · 9 dagen
- 2.119 haSantiagofebruari 2022 · 4 dagen
- 226 haCerrito4 februari 2022 · 15 dagen van 1.861 ha in totaal
- 1.943 haSan Ignacio1 februari 2022 · 11 dagen
- 2.105 haAyolas29 januari 2022 · 14 dagen
- 3.666 haAyolas26 januari 2022 · 9 dagen
- 1.769 haSan Miguel17 januari 2022 · 1 dag
- 2.101 haSan Juan Bautista16 januari 2022 · 2 dagen
- 6.223 haSan Miguel15 januari 2022 · 4 dagen
- 4.640 haSan Juan Bautista13 januari 2022 · 6 dagen
- 1.564 haSanta Rosafebruari 2021 · 6 dagen
- 557 haGeneral Delgadonovember 2020 · 4 dagen van 2.157 ha in totaal
- 2 haMbuyapey22 november 2020 · 5 dagen van 2.312 ha in totaal
- 3.465 haSan Ignacio28 april 2020 · 2 dagen
- 3.268 haSan Ignacio28 april 2020 · 4 dagen
- 143 haGeneral Delgadoapril 2020 · 6 dagen van 1.500 ha in totaal
- 2.160 haSantiagoapril 2020 · 10 dagen
- 12 haCaapucu6 maart 2020 · 12 dagen van 4.366 ha in totaal
- 1.992 haSan Ignaciojuli 2017 · 5 dagen
- 1.559 haSan Juan Bautistajuli 2017 · 6 dagen
- 1 haGeneral Artigasaugustus 2016 · 4 dagen van 2.081 ha in totaal
Waar deze gegevens vandaan komen
De omtrekken komen van GWIS (Copernicus, CC BY 4.0) en zijn gereconstrueerd uit hittedetecties; de gemeentegrenzen komen van geoBoundaries/Direcion General de Estadica, Encuestas y Censos (Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)). De oppervlakte per gemeente berekent WorldFires door beide te combineren. De verwachting is van Open-Meteo (CC BY 4.0).
Laat me weten wat hier brandt
Nieuwe branden in dit gebied via RSS: plak de link in je feedlezer, zonder e-mailadres.