Natuurbranden in Jambi
Jambi, Indonesië: sinds 2016 zijn 39 branden met een eigen pagina doorgedrongen in 7 van de 11 regentschappen, met 267.834 hectare verbrand binnen de regio. De grootste was die bij Muaro Jambi in juli 2019, met 77.572 hectare binnen de regio. Brandgevaar vandaag: zeer laag (FWI 0).
Alleen branden van 1.500 ha of meer krijgen een eigen pagina: kleinere staan niet in de lijsten en tellen niet mee in de totalen op deze pagina.
- hectare verbrand
- 267.834ha
- Sinds 2016
- Van de regio
- 5,4%
- 49.410 km²
- branden
- 39
- Sinds 2016
- gemeenten met brand
- 7
- van 11
- Grootste brand
- 77.572ha
- Muaro Jambi · juli 2019
- Inwoners
- —
Brandgevaar, vandaag en de komende dagen
FWI in het midden van de regio, met de verwachting van Open-Meteo- zo 25 Zeer laag 30° · 72 % · 21 km/h
- ma 26 Zeer laag 31° · 62 % · 29 km/h
- di 27 Zeer laag 31° · 67 % · 19 km/h
- wo 28 Zeer laag 31° · 74 % · 21 km/h
- do 29 Zeer laag 30° · 72 % · 16 km/h
- vr 30 Zeer laag 31° · 70 % · 21 km/h
- za 31 Zeer laag 32° · 64 % · 23 km/h
- zo 1 Zeer laag 30° · 71 % · 24 km/h
Nu brandend in de regio
Klik op een omtrek om te zien welke brand het is
De gemeenten waar het meest is verbrand
- Muaro Jambi 121.659 ha · 22 %
- Tanjung Jabung Timur 94.075 ha · 19 %
- Batang Hari 25.120 ha · 4,6 %
- Tebo 15.464 ha · 2,5 %
- Sarolangun 7.937 ha · 1,3 %
- Bungo 1.966 ha · 0,4 %
- Tanjung Jabung Barat 1.614 ha · 0,3 %
Gemeenten die steeds weer branden
Gemeenten met twee of meer grote branden (1.000 ha of meer) sinds 2016.
- 12×Muaro Jambi121.659 ha
- 11×Tanjung Jabung Timur94.075 ha
- 9×Batang Hari25.120 ha
- 6×Tebo15.464 ha
- 3×Sarolangun7.937 ha
- 3×Tanjung Jabung Barat1.614 ha
De grootste geregistreerde branden
- 77.572 haMuaro Jambijuli 2019 · 89 dagen
- 34.170 haTanjung Jabung Timur18 augustus 2019 · 36 dagen
- 32.475 haTanjung Jabung Timur 13 september 2026 · 42 dagen
- 16.024 haTanjung Jabung Timur30 augustus 2019 · 25 dagen
- 14.053 haTanjung Jabung Timur 11 september 2026 · 44 dagen
- 9.689 haTanjung Jabung Timur7 oktober 2019 · 29 dagen
- 7.355 haBanyu Asinaugustus 2019 · 26 dagen van 22.605 ha in totaal
- 7.094 haBanyu Asin 23 augustus 2026 · 63 dagen van 48.280 ha in totaal
Hectaren binnen de regio; de brand kan daarbuiten meer hebben verwoest.
Jaar voor jaar
| Jaar | branden | hectare verbrand | Grootste van het jaar |
|---|---|---|---|
| 2026 | 13 | 74.898 | Tanjung Jabung Timur 32.475 ha |
| 2025 | 1 | 1.716 | Muaro Jambi 1.716 ha |
| 2024 | 1 | 5.344 | Muaro Jambi 5.344 ha |
| 2023 | 3 | 3.911 | Tebo 2.701 ha |
| 2019 | 20 | 180.444 | Muaro Jambi 77.572 ha |
| 2018 | 1 | 1.522 | Muaro Jambi 1.522 ha |
Alle branden in Jambi · 39
Nieuwste eerst. Het cijfer is de oppervlakte binnen de regio; als de brand daarbuiten meer verwoestte, staat het totaal erbij.
- 470 haMusi Banyuasin6 oktober 2026 · 16 dagen van 1.977 ha in totaal
- 375 haMusi Banyuasin15 september 2026 · 40 dagen van 15.875 ha in totaal
- 32.475 haTanjung Jabung Timur 13 september 2026 · 42 dagen
- 14.053 haTanjung Jabung Timur 11 september 2026 · 44 dagen
- 1.966 haBungoseptember 2026 · 10 dagen
- 494 haIndragiri Hulu1 september 2026 · 9 dagen van 2.382 ha in totaal
- 2.943 haBatang Hari29 augustus 2026 · 12 dagen
- 3.089 haBatang Hari25 augustus 2026 · 17 dagen
- 4.819 haTeboaugustus 2026 · 26 dagen van 5.447 ha in totaal
- 7.094 haBanyu Asin 23 augustus 2026 · 63 dagen van 48.280 ha in totaal
- 1.545 haTanjung Jabung Barataugustus 2026 · 7 dagen
- 3.808 haBatang Hari20 augustus 2026 · 31 dagen van 11.614 ha in totaal
- 1.767 haBatang Hari17 augustus 2026 · 9 dagen
- 1.716 haMuaro Jambijuli 2025 · 6 dagen
- 5.344 haMuaro Jambiaugustus 2024 · 15 dagen
- 354 haIndragiri Huluoktober 2023 · 5 dagen van 1.510 ha in totaal
- 855 haMusi Banyuasin26 september 2023 · 13 dagen van 3.143 ha in totaal
- 2.701 haTeboseptember 2023 · 7 dagen
- 2.645 haTanjung Jabung Timur13 oktober 2019 · 5 dagen
- 956 haBanyu Asin13 oktober 2019 · 5 dagen van 2.486 ha in totaal
- 2.355 haTanjung Jabung Timur7 oktober 2019 · 12 dagen
- 9.689 haTanjung Jabung Timur7 oktober 2019 · 29 dagen
- 1.919 haMuaro Jambiseptember 2019 · 6 dagen
- 2.372 haSarolangun12 september 2019 · 14 dagen
- 1.696 haSarolangun8 september 2019 · 6 dagen
- 3.065 haBatang Hariseptember 2019 · 16 dagen
- 1.256 haIndragiri Hulu5 september 2019 · 18 dagen van 3.956 ha in totaal
- 3.869 haSarolangun4 september 2019 · 15 dagen
- 13 haIndragiri Hilir3 september 2019 · 13 dagen van 3.753 ha in totaal
- 16.024 haTanjung Jabung Timur30 augustus 2019 · 25 dagen
- 7.355 haBanyu Asinaugustus 2019 · 26 dagen van 22.605 ha in totaal
- 4.258 haBatang Hari30 augustus 2019 · 18 dagen van 4.733 ha in totaal
- 34.170 haTanjung Jabung Timur18 augustus 2019 · 36 dagen
- 3.714 haBatang Hari14 augustus 2019 · 13 dagen
- 1.620 haBatang Hari14 augustus 2019 · 11 dagen
- 5.838 haTeboaugustus 2019 · 14 dagen van 6.660 ha in totaal
- 56 haIndragiri Hilir8 augustus 2019 · 19 dagen van 2.402 ha in totaal
- 77.572 haMuaro Jambijuli 2019 · 89 dagen
- 1.522 haMuaro Jambiaugustus 2018 · 3 dagen
Waar deze gegevens vandaan komen
De omtrekken komen van GWIS (Copernicus, CC BY 4.0) en zijn gereconstrueerd uit hittedetecties; de gemeentegrenzen komen van geoBoundaries/OpenStreetMap, Wambacher (Open Data Commons Open Database License 1.0). De oppervlakte per gemeente berekent WorldFires door beide te combineren. De verwachting is van Open-Meteo (CC BY 4.0).
Laat me weten wat hier brandt
Nieuwe branden in dit gebied via RSS: plak de link in je feedlezer, zonder e-mailadres.