Natuurbranden in Tucumán
Tucumán, Argentinië: sinds 2016 zijn 17 branden met een eigen pagina doorgedrongen in 8 van de 16 departementen, met 36.738 hectare verbrand binnen de regio. De grootste was die bij Lules in juli 2024, met 3.788 hectare binnen de regio. Brandgevaar vandaag: zeer laag (FWI 0).
Alleen branden van 1.500 ha of meer krijgen een eigen pagina: kleinere staan niet in de lijsten en tellen niet mee in de totalen op deze pagina.
- hectare verbrand
- 36.738ha
- Sinds 2016
- Van de regio
- 1,6%
- 22.718 km²
- branden
- 17
- Sinds 2016
- gemeenten met brand
- 8
- van 16
- Grootste brand
- 3.788ha
- Lules · juli 2024
- Inwoners
- —
Brandgevaar, vandaag en de komende dagen
FWI in het midden van de regio, met de verwachting van Open-Meteo- zo 25 Zeer laag 20° · 57 % · 21 km/h
- ma 26 Zeer laag 24° · 44 % · 37 km/h
- di 27 Zeer laag 23° · 55 % · 26 km/h
- wo 28 Zeer laag 24° · 56 % · 24 km/h
- do 29 Zeer laag 25° · 57 % · 20 km/h
- vr 30 Zeer laag 27° · 53 % · 19 km/h
- za 31 Zeer laag 28° · 52 % · 24 km/h
- zo 1 Zeer laag 28° · 55 % · 23 km/h
Klik op een omtrek om te zien welke brand het is
De gemeenten waar het meest is verbrand
- Burruyacú 15.264 ha · 4,2 %
- Tafí Viejo 5.344 ha · 4,5 %
- Trancas 4.847 ha · 1,6 %
- Juan B. Alberdi 3.220 ha · 4,3 %
- La Cocha 3.166 ha · 3,3 %
- Leales 2.873 ha · 1,5 %
- Cruz Alta 1.974 ha · 1,6 %
- Lules 50 ha · 0,1 %
Gemeenten die steeds weer branden
Gemeenten met twee of meer grote branden (1.000 ha of meer) sinds 2016.
- 9×Burruyacú15.264 ha
- 3×Juan B. Alberdi3.220 ha
- 2×Tafí Viejo5.344 ha
- 2×Trancas4.847 ha
- 2×La Cocha3.166 ha
- 2×Cruz Alta1.974 ha
De grootste geregistreerde branden
- 3.788 haLulesjuli 2024 · 4 dagen
- 3.565 haGuachipasjuli 2017 · 9 dagen van 4.377 ha in totaal
- 2.873 haLealesaugustus 2017 · 3 dagen
- 2.634 haBurruyacú27 oktober 2021 · 2 dagen
- 2.634 haLa Cochaoktober 2020 · 11 dagen
- 2.300 haBurruyacúaugustus 2020 · 8 dagen
- 2.226 haJuan B. Alberdiseptember 2018 · 6 dagen van 3.639 ha in totaal
- 2.104 haBurruyacúseptember 2020 · 5 dagen
Hectaren binnen de regio; de brand kan daarbuiten meer hebben verwoest.
Jaar voor jaar
Alle branden in Tucumán · 17
Nieuwste eerst. Het cijfer is de oppervlakte binnen de regio; als de brand daarbuiten meer verwoestte, staat het totaal erbij.
- 2.038 haBurruyacúoktober 2025 · 3 dagen
- 1.782 haCruz Altaseptember 2025 · 2 dagen
- 3.788 haLulesjuli 2024 · 4 dagen
- 1.710 haBurruyacúnovember 2022 · 1 dag
- 1.880 haBurruyacúaugustus 2022 · 4 dagen
- 2.634 haBurruyacú27 oktober 2021 · 2 dagen
- 1.810 haBurruyacú24 oktober 2021 · 5 dagen
- 263 haJiménezoktober 2021 · 1 dag van 1.667 ha in totaal
- 2.634 haLa Cochaoktober 2020 · 11 dagen
- 2.104 haBurruyacúseptember 2020 · 5 dagen
- 2.300 haBurruyacúaugustus 2020 · 8 dagen
- 1.606 haTafí Viejojuli 2020 · 2 dagen
- 1.998 haBurruyacúseptember 2018 · 3 dagen
- 1.527 haLa Cochaseptember 2018 · 5 dagen
- 2.226 haJuan B. Alberdiseptember 2018 · 6 dagen van 3.639 ha in totaal
- 2.873 haLealesaugustus 2017 · 3 dagen
- 3.565 haGuachipasjuli 2017 · 9 dagen van 4.377 ha in totaal
Waar deze gegevens vandaan komen
De omtrekken komen van GWIS (Copernicus, CC BY 4.0) en zijn gereconstrueerd uit hittedetecties; de gemeentegrenzen komen van geoBoundaries/geoBoundaries, Wikimedia (Creative Commons Attribution 2.5 Generic). De oppervlakte per gemeente berekent WorldFires door beide te combineren. De verwachting is van Open-Meteo (CC BY 4.0).
Laat me weten wat hier brandt
Nieuwe branden in dit gebied via RSS: plak de link in je feedlezer, zonder e-mailadres.