Natuurbranden in Itapúa
Itapúa, Paraguay: sinds 2016 zijn 31 branden met een eigen pagina doorgedrongen in 7 van de 31 districten, met 80.798 hectare verbrand binnen de regio. De grootste was die bij Alto Vera in september 2020, met 9.412 hectare binnen de regio. Brandgevaar vandaag: zeer laag (FWI 1).
Alleen branden van 1.500 ha of meer krijgen een eigen pagina: kleinere staan niet in de lijsten en tellen niet mee in de totalen op deze pagina.
- hectare verbrand
- 80.798ha
- Sinds 2016
- Van de regio
- 5,1%
- 15.930 km²
- branden
- 31
- Sinds 2016
- gemeenten met brand
- 7
- van 31
- Grootste brand
- 9.412ha
- Alto Vera · september 2020
- Inwoners
- —
Brandgevaar, vandaag en de komende dagen
FWI in het midden van de regio, met de verwachting van Open-Meteo- zo 25 Zeer laag 21° · 57 % · 44 km/h
- ma 26 Zeer laag 22° · 39 % · 29 km/h
- di 27 Zeer laag 25° · 40 % · 25 km/h
- wo 28 Zeer laag 28° · 40 % · 25 km/h
- do 29 Zeer laag 25° · 58 % · 25 km/h
- vr 30 Zeer laag 26° · 50 % · 29 km/h
- za 31 Laag 28° · 40 % · 27 km/h
- zo 1 Zeer laag 30° · 49 % · 30 km/h
Klik op een omtrek om te zien welke brand het is
De gemeenten waar het meest is verbrand
- Alto Vera 39.976 ha · 45 %
- San Pedro del Paraná 14.730 ha · 9,7 %
- San Cosme Y Damian 8.793 ha · 5,5 %
- General Artigas 7.047 ha · 5,2 %
- General Delgado 6.792 ha · 15 %
- Itapua Poty 3.146 ha · 6,6 %
- Tomas Romero Pereira 313 ha · 0,5 %
Gemeenten die steeds weer branden
Gemeenten met twee of meer grote branden (1.000 ha of meer) sinds 2016.
- 15×Alto Vera39.976 ha
- 8×San Pedro del Paraná14.730 ha
- 5×San Cosme Y Damian8.793 ha
- 5×General Delgado6.792 ha
- 4×General Artigas7.047 ha
- 4×Itapua Poty3.146 ha
De grootste geregistreerde branden
- 9.412 haAlto Veraseptember 2020 · 21 dagen van 22.744 ha in totaal
- 6.623 haAlto Verafebruari 2022 · 12 dagen
- 5.689 haGeneral Artigasmaart 2022 · 17 dagen
- 5.235 haAlto Vera13 november 2020 · 14 dagen
- 5.140 haSan Pedro del Paraná17 november 2020 · 10 dagen van 5.788 ha in totaal
- 3.774 haSan Pedro del Paranájanuari 2022 · 18 dagen
- 3.123 haAlto Vera19 november 2020 · 7 dagen
- 2.679 haAlto Vera20 november 2020 · 7 dagen
Hectaren binnen de regio; de brand kan daarbuiten meer hebben verwoest.
Jaar voor jaar
| Jaar | branden | hectare verbrand | Grootste van het jaar |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | 5.491 | General Delgado 2.077 ha |
| 2022 | 10 | 25.743 | Alto Vera 6.623 ha |
| 2020 | 14 | 41.934 | Alto Vera 9.412 ha |
| 2019 | 3 | 5.543 | Alto Vera 2.210 ha |
| 2016 | 1 | 2.087 | General Artigas 2.087 ha |
Alle branden in Itapúa · 31
Nieuwste eerst. Het cijfer is de oppervlakte binnen de regio; als de brand daarbuiten meer verwoestte, staat het totaal erbij.
- 1.891 haSan Cosme Y Damianjuli 2025 · 4 dagen
- 2.077 haGeneral Delgadomaart 2025 · 6 dagen
- 1.523 haAlto Veramaart 2025 · 10 dagen van 1.897 ha in totaal
- 5.689 haGeneral Artigasmaart 2022 · 17 dagen
- 2.298 haGeneral Artigasfebruari 2022 · 2 dagen
- 1.250 haSan Cosme Y Damianfebruari 2022 · 11 dagen van 1.953 ha in totaal
- 6.623 haAlto Verafebruari 2022 · 12 dagen
- 95 haTavaifebruari 2022 · 14 dagen van 2.596 ha in totaal
- 1.600 haAlto Vera30 januari 2022 · 5 dagen
- 6 haTavaijanuari 2022 · 11 dagen van 2.754 ha in totaal
- 2.279 haAlto Vera12 januari 2022 · 15 dagen van 2.412 ha in totaal
- 2.129 haSan Cosme Y Damianjanuari 2022 · 15 dagen
- 3.774 haSan Pedro del Paranájanuari 2022 · 18 dagen
- 1.622 haSan Pedro del Paraná23 november 2020 · 4 dagen
- 1.606 haGeneral Delgadonovember 2020 · 4 dagen van 2.157 ha in totaal
- 2.242 haSan Cosme Y Damiannovember 2020 · 5 dagen
- 2.679 haAlto Vera20 november 2020 · 7 dagen
- 1.559 ha3 De Mayonovember 2020 · 8 dagen van 2.126 ha in totaal
- 2.609 haSan Pedro del Paraná19 november 2020 · 8 dagen
- 3.123 haAlto Vera19 november 2020 · 7 dagen
- 5.140 haSan Pedro del Paraná17 november 2020 · 10 dagen van 5.788 ha in totaal
- 1.104 haSan Pedro del Paraná13 november 2020 · 16 dagen van 1.781 ha in totaal
- 5.235 haAlto Vera13 november 2020 · 14 dagen
- 1.630 haAlto Vera4 november 2020 · 5 dagen
- 2.609 haAlto Vera3 november 2020 · 7 dagen
- 9.412 haAlto Veraseptember 2020 · 21 dagen van 22.744 ha in totaal
- 1.362 haGeneral Delgadoapril 2020 · 6 dagen van 1.500 ha in totaal
- 2.210 haAlto Vera30 september 2019 · 3 dagen
- 1.858 haAlto Vera25 september 2019 · 8 dagen
- 1.475 haSan Pedro del Paranáaugustus 2019 · 2 dagen
- 2.087 haGeneral Artigasaugustus 2016 · 4 dagen
Waar deze gegevens vandaan komen
De omtrekken komen van GWIS (Copernicus, CC BY 4.0) en zijn gereconstrueerd uit hittedetecties; de gemeentegrenzen komen van geoBoundaries/Direcion General de Estadica, Encuestas y Censos (Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)). De oppervlakte per gemeente berekent WorldFires door beide te combineren. De verwachting is van Open-Meteo (CC BY 4.0).
Laat me weten wat hier brandt
Nieuwe branden in dit gebied via RSS: plak de link in je feedlezer, zonder e-mailadres.