Preskoči na sadržaj
worldfires
ZM · Zambija · Northern

Požari: Kasama

Kasama, Zambija, imao je 167 velikih požara koje je zabilježio GWIS od 2016: 836.647 hektara izgorjelo je unutar njegovih granica, 79 % površine. Opasnost od požara danas: niska (FWI 10).

Zapis imaju samo požari od 3.000 ha ili više: manji nisu u popisima ni u zbrojevima na ovoj stranici.

Opasnost od požara, danas i idućih dana

FWI izračunat iz prognoze Open-Meteo
  1. sri 4 Vrlo niska 30° · 40 % · 26 km/h
  2. čet 5 Niska 31° · 35 % · 26 km/h
  3. pet 6 Umjerena 31° · 43 % · 37 km/h
  4. sub 7 Niska 31° · 36 % · 23 km/h
  5. ned 8 Vrlo niska 31° · 41 % · 25 km/h
  6. pon 9 Umjerena 32° · 29 % · 27 km/h
  7. uto 10 Umjerena 31° · 35 % · 31 km/h
  8. sri 11 Niska 30° · 41 % · 28 km/h

Kanadski indeks FWI, isti sustav koji koristi Copernicus, koji WorldFires izračunava iz vremenske prognoze i dva mjeseca prošlog vremena za stanje goriva. Procjena je po općini, ne službeno upozorenje: upozorenja izdaje služba za hitne situacije svake države. Stavite ovaj okvir na svoju stranicu

Dim danas: Kasama – prognoza iz sata u sat

Općina i njezini požari

Od 2016.

836.647
izgorjelih hektara
79 %
općine
167
požara
10.642
km²

Kasama: koliko je puta ovdje gorjelo?

Kasama: od 2016. ovdje je gorjelo 167 puta; godine s požarom: 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025 i 2026. Posljednji put: Požar Kasama, 12. rujna 2026., s 3.791 hektara unutar granica.

  1. 24× 16
  2. 19× 17
  3. 6× 18
  4. 19× 19
  5. 18× 20
  6. 18× 21
  7. 16× 22
  8. 9× 23
  9. 6× 24
  10. 15× 25
  11. 17× 26
167
požara
11
godine s požarom
836.647
ha ukupno
12. ruj 2026.
posljednji put

Požari veći od 3.000 hektara s opsegom od 2016. koji su barem djelomično zahvatili ovo područje. Zbrojeni hektari broje svaki požar; zasebna površina ono što je gorjelo više puta broji samo jednom. Opsezi i granice preklopljeni u WorldFiresu.

Gdje je najčešće gorjelo: Zambija

Požari koji su ušli u općinu Kasama

  1. 3.791 ha Požar Kasama, 12. rujna 2026. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.822 ha · 19 dana
  2. 41 ha Požar Lunte, 8. rujna 2026. 0,0 % općine · ukupno 5.818 ha · 23 dana
  3. 29 ha Požar Shiwang'Andu, 7. rujna 2026. 0,0 % općine · ukupno 3.009 ha · 13 dana
  4. 3.254 ha Požar Kasama, 7. rujna 2026. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.237 ha · 22 dana
  5. 15.687 ha Požar Kasama, 26. kolovoza 2026. ovdje je počeo 1,5 % općine · ukupno 15.594 ha · 34 dana
  6. 542 ha Požar Lunte, 25. kolovoza 2026. 0,0 % općine · ukupno 10.426 ha · 22 dana
  7. 11.900 ha Požar Kasama, 25. kolovoza 2026. ovdje je počeo 1,1 % općine · ukupno 13.113 ha · 31 dan
  8. 8.071 ha Požar Kasama, 21. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 8.146 ha · 17 dana
  9. 5.854 ha Požar Kasama, 21. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 5.817 ha · 34 dana
  10. 10.396 ha Požar Kasama, 20. kolovoza 2026. ovdje je počeo 1,0 % općine · ukupno 10.339 ha · 27 dana
  11. 3.210 ha Požar Kasama, 18. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.191 ha · 17 dana
  12. 89.075 ha Požar Luwingu, 18. kolovoza 2026. 8,4 % općine · ukupno 398.588 ha · 42 dana
  13. 4.574 ha Požar Kasama, 17. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.549 ha · 12 dana
  14. 3.724 ha Požar Kasama, 16. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.703 ha · 9 dana
  15. 14.656 ha Požar Kasama, 11. kolovoza 2026. ovdje je počeo 1,4 % općine · ukupno 13.872 ha · 28 dana
  16. 5.230 ha Požar Kasama, 10. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 5.198 ha · 21 dan
  17. 14.537 ha Požar Luwingu, 5. kolovoza 2026. 1,4 % općine · ukupno 68.523 ha · 52 dana
  18. 252 ha Požar Lunte, 25. rujna 2025. 0,0 % općine · ukupno 4.568 ha · 5 dana
  19. 4.196 ha Požar Kasama, 16. rujna 2025. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.183 ha · 18 dana
  20. 1.742 ha Požar Kasama, 7. rujna 2025. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 3.339 ha · 14 dana
  21. 1.023 ha Požar Lunte, 5. rujna 2025. 0,1 % općine · ukupno 9.451 ha · 24 dana
  22. 3.408 ha Požar Kasama, 3. rujna 2025. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.387 ha · 9 dana
  23. 3.542 ha Požar Kasama, 25. kolovoza 2025. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.519 ha · 12 dana
  24. 3.796 ha Požar Kasama, 23. kolovoza 2025. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.770 ha · 13 dana
  25. 3.290 ha Požar Kasama, 20. kolovoza 2025. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.270 ha · 17 dana
  26. 54 ha Požar Shiwang'Andu, 19. kolovoza 2025. 0,0 % općine · ukupno 135.612 ha · 42 dana
  27. 3.841 ha Požar Kasama, 18. kolovoza 2025. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.820 ha · 14 dana
  28. 975 ha Požar Kanchibiya, 18. kolovoza 2025. 0,1 % općine · ukupno 294.547 ha · 39 dana
  29. 56.762 ha Požar Kasama, 17. kolovoza 2025. ovdje je počeo 5,3 % općine · ukupno 90.759 ha · 41 dan
  30. 18.925 ha Požar Kasama, 17. kolovoza 2025. ovdje je počeo 1,8 % općine · ukupno 18.829 ha · 35 dana
  31. 36 ha Požar Luwingu, 15. kolovoza 2025. 0,0 % općine · ukupno 6.751 ha · 20 dana
  32. 3.266 ha Požar Kasama, 15. kolovoza 2025. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.245 ha · 18 dana
  33. 3.462 ha Požar Kasama, 25. rujna 2024. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.517 ha · 5 dana
  34. 3.210 ha Požar Lunte, 9. rujna 2024. 0,3 % općine · ukupno 8.456 ha · 17 dana
  35. 5.937 ha Požar Kasama, 6. rujna 2024. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 5.989 ha · 14 dana
  36. 6.124 ha Požar Kasama, 5. rujna 2024. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 6.112 ha · 15 dana
  37. 12 ha Požar Kanchibiya, 4. rujna 2024. 0,0 % općine · ukupno 4.913 ha · 10 dana
  38. 4.470 ha Požar Kasama, 4. rujna 2024. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.435 ha · 8 dana
  39. 8.093 ha Požar Kasama, 14. rujna 2023. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 8.185 ha · 16 dana
  40. 4.928 ha Požar Kasama, 8. rujna 2023. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 4.933 ha · 11 dana
  41. 3.592 ha Požar Kasama, 6. rujna 2023. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.566 ha · 8 dana
  42. 8 ha Požar Shiwang'Andu, 6. rujna 2023. 0,0 % općine · ukupno 13.790 ha · 14 dana
  43. 3.456 ha Požar Kasama, 6. rujna 2023. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.431 ha · 8 dana
  44. 3.025 ha Požar Lunte, 4. rujna 2023. 0,3 % općine · ukupno 3.227 ha · 10 dana
  45. 3.310 ha Požar Kasama, 3. rujna 2023. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.291 ha · 8 dana
  46. 4.362 ha Požar Kasama, 31. kolovoza 2023. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.337 ha · 20 dana
  47. 3.171 ha Požar Kasama, 24. kolovoza 2023. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.154 ha · 11 dana
  48. 4.677 ha Požar Kasama, listopad 2022 ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.784 ha · 19 dana
  49. 3.577 ha Požar Kasama, 20. rujna 2022. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.646 ha · 18 dana
  50. 6.542 ha Požar Kasama, 20. rujna 2022. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 7.016 ha · 13 dana
  51. 4.020 ha Požar Kasama, 6. rujna 2022. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.995 ha · 16 dana
  52. 3.413 ha Požar Kasama, 6. rujna 2022. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.391 ha · 18 dana
  53. 0 ha Požar Shiwang'Andu, 6. rujna 2022. 0,0 % općine · ukupno 5.717 ha · 22 dana
  54. 39 ha Požar Luwingu, 6. rujna 2022. 0,0 % općine · ukupno 6.164 ha · 5 dana
  55. 4.159 ha Požar Kasama, 4. rujna 2022. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.129 ha · 15 dana
  56. 0 ha Požar Kanchibiya, 4. rujna 2022. 0,0 % općine · ukupno 11.633 ha · 11 dana
  57. 4.088 ha Požar Kasama, 3. rujna 2022. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 5.510 ha · 18 dana
  58. 7.517 ha Požar Kasama, 3. rujna 2022. ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 7.920 ha · 10 dana
  59. 3.580 ha Požar Kasama, 2. rujna 2022. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 7.995 ha · 14 dana
  60. 5.027 ha Požar Luwingu, 2. rujna 2022. 0,5 % općine · ukupno 13.827 ha · 22 dana
  61. 3.425 ha Požar Kasama, 1. rujna 2022. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.405 ha · 9 dana
  62. 348 ha Požar Lunte, 1. rujna 2022. 0,0 % općine · ukupno 9.207 ha · 9 dana
  63. 4.098 ha Požar Kasama, kolovoz 2022 ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.076 ha · 18 dana
  64. 136 ha Požar Lunte, 19. rujna 2021. 0,0 % općine · ukupno 3.606 ha · 7 dana
  65. 6 ha Požar Shiwang'Andu, 9. rujna 2021. 0,0 % općine · ukupno 3.997 ha · 10 dana
  66. 1 ha Požar Shiwang'Andu, 5. rujna 2021. 0,0 % općine · ukupno 4.228 ha · 8 dana
  67. 11 ha Požar Kanchibiya, 5. rujna 2021. 0,0 % općine · ukupno 6.544 ha · 6 dana
  68. 3.333 ha Požar Kasama, 5. rujna 2021. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.310 ha · 12 dana
  69. 2 ha Požar Luwingu, rujan 2021 0,0 % općine · ukupno 5.978 ha · 13 dana
  70. 3.046 ha Požar Kasama, 3. rujna 2021. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.027 ha · 7 dana
  71. 8 ha Požar Kanchibiya, 2. rujna 2021. 0,0 % općine · ukupno 3.489 ha · 8 dana
  72. 25.112 ha Požar Kasama, 2. rujna 2021. ovdje je počeo 2,4 % općine · ukupno 24.986 ha · 16 dana
  73. 20 ha Požar Shiwang'Andu, 1. rujna 2021. 0,0 % općine · ukupno 30.032 ha · 13 dana
  74. 306 ha Požar Lunte, kolovoz 2021 0,0 % općine · ukupno 9.885 ha · 24 dana
  75. 6.579 ha Požar Kasama, 26. kolovoza 2021. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 6.539 ha · 23 dana
  76. 6.557 ha Požar Kasama, 22. kolovoza 2021. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 6.517 ha · 25 dana
  77. 3.964 ha Požar Kasama, 21. kolovoza 2021. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.942 ha · 24 dana
  78. 4.518 ha Požar Kasama, 20. kolovoza 2021. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.493 ha · 25 dana
  79. 4.418 ha Požar Kasama, 19. kolovoza 2021. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.394 ha · 19 dana
  80. 3.136 ha Požar Kasama, 15. kolovoza 2021. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.115 ha · 13 dana
  81. 8.417 ha Požar Kasama, 14. kolovoza 2021. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 8.363 ha · 24 dana
  82. 3.191 ha Požar Kasama, 7. rujna 2020. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.172 ha · 11 dana
  83. 6.275 ha Požar Kasama, 5. rujna 2020. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 6.224 ha · 11 dana
  84. 15.997 ha Požar Kasama, 5. rujna 2020. ovdje je počeo 1,5 % općine · ukupno 15.882 ha · 18 dana
  85. 4.808 ha Požar Kasama, 5. rujna 2020. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.768 ha · 8 dana
  86. 7.649 ha Požar Kasama, 5. rujna 2020. ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 7.602 ha · 14 dana
  87. 3 ha Požar Kanchibiya, 4. rujna 2020. 0,0 % općine · ukupno 3.934 ha · 8 dana
  88. 8.624 ha Požar Kasama, 4. rujna 2020. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 8.558 ha · 9 dana
  89. 2.835 ha Požar Luwingu, 4. rujna 2020. 0,3 % općine · ukupno 6.431 ha · 22 dana
  90. 27 ha Požar Luwingu, 3. rujna 2020. 0,0 % općine · ukupno 14.794 ha · 17 dana
  91. 16.994 ha Požar Kasama, 3. rujna 2020. ovdje je počeo 1,6 % općine · ukupno 16.884 ha · 8 dana
  92. 3.141 ha Požar Kasama, 3. rujna 2020. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.123 ha · 7 dana
  93. 24 ha Požar Shiwang'Andu, 3. rujna 2020. 0,0 % općine · ukupno 46.295 ha · 13 dana
  94. 1.270 ha Požar Kanchibiya, 1. rujna 2020. 0,1 % općine · ukupno 45.840 ha · 13 dana
  95. 2.914 ha Požar Kasama, 1. rujna 2020. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 5.380 ha · 14 dana
  96. 4.039 ha Požar Kasama, 29. kolovoza 2020. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.017 ha · 11 dana
  97. 391 ha Požar Lunte, 26. kolovoza 2020. 0,0 % općine · ukupno 4.123 ha · 16 dana
  98. 6.954 ha Požar Kasama, 25. kolovoza 2020. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 6.917 ha · 18 dana
  99. 4.974 ha Požar Kasama, 23. kolovoza 2020. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 4.944 ha · 21 dan
  100. 557 ha Požar Lunte, 17. rujna 2019. 0,0 % općine · ukupno 3.936 ha · 9 dana
  101. 4.284 ha Požar Kasama, 12. rujna 2019. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.260 ha · 10 dana
  102. 5.038 ha Požar Kasama, 5. rujna 2019. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 5.189 ha · 4 dana
  103. 3.176 ha Požar Kasama, 4. rujna 2019. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.154 ha · 9 dana
  104. 3.073 ha Požar Kasama, 3. rujna 2019. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.052 ha · 10 dana
  105. 2 ha Požar Kanchibiya, 2. rujna 2019. 0,0 % općine · ukupno 6.835 ha · 7 dana
  106. 15.144 ha Požar Kasama, 2. rujna 2019. ovdje je počeo 1,4 % općine · ukupno 14.862 ha · 8 dana
  107. 436 ha Požar Luwingu, 1. rujna 2019. 0,0 % općine · ukupno 3.541 ha · 5 dana
  108. 3.235 ha Požar Kasama, 29. kolovoza 2019. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.216 ha · 10 dana
  109. 7 ha Požar Luwingu, 28. kolovoza 2019. 0,0 % općine · ukupno 4.452 ha · 10 dana
  110. 5.885 ha Požar Kasama, 28. kolovoza 2019. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 5.846 ha · 12 dana
  111. 14.931 ha Požar Kasama, 26. kolovoza 2019. ovdje je počeo 1,4 % općine · ukupno 25.217 ha · 23 dana
  112. 8.882 ha Požar Kasama, 26. kolovoza 2019. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 8.633 ha · 20 dana
  113. 3 ha Požar Shiwang'Andu, 25. kolovoza 2019. 0,0 % općine · ukupno 3.453 ha · 14 dana
  114. 3.888 ha Požar Kasama, 24. kolovoza 2019. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.867 ha · 13 dana
  115. 3.039 ha Požar Kasama, 22. kolovoza 2019. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.022 ha · 17 dana
  116. 3.874 ha Požar Kasama, 21. kolovoza 2019. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.852 ha · 22 dana
  117. 5.633 ha Požar Kasama, 20. kolovoza 2019. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 5.602 ha · 21 dan
  118. 372 ha Požar Lunte, 19. kolovoza 2019. 0,0 % općine · ukupno 4.211 ha · 14 dana
  119. 4.590 ha Požar Kasama, 11. rujna 2018. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.562 ha · 15 dana
  120. 5.642 ha Požar Kasama, 4. rujna 2018. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 5.687 ha · 12 dana
  121. 10 ha Požar Shiwang'Andu, 3. rujna 2018. 0,0 % općine · ukupno 4.853 ha · 13 dana
  122. 3.741 ha Požar Kanchibiya, 1. rujna 2018. 0,4 % općine · ukupno 3.721 ha · 7 dana
  123. 4.536 ha Požar Kasama, 27. kolovoza 2018. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.512 ha · 12 dana
  124. 5.910 ha Požar Kasama, 24. kolovoza 2018. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 5.878 ha · 17 dana
  125. 48 ha Požar Lunte, 17. listopada 2017. 0,0 % općine · ukupno 3.243 ha · 9 dana
  126. 4.084 ha Požar Kasama, 19. rujna 2017. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.062 ha · 8 dana
  127. 3.114 ha Požar Kasama, 18. rujna 2017. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.098 ha · 13 dana
  128. 2.962 ha Požar Kasama, 13. rujna 2017. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.531 ha · 12 dana
  129. 9.370 ha Požar Luwingu, 13. rujna 2017. 0,9 % općine · ukupno 9.309 ha · 12 dana
  130. 5.230 ha Požar Kasama, 13. rujna 2017. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 5.199 ha · 12 dana
  131. 3.297 ha Požar Kasama, 12. rujna 2017. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.277 ha · 13 dana
  132. 93 ha Požar Lunte, 12. rujna 2017. 0,0 % općine · ukupno 7.659 ha · 19 dana
  133. 39 ha Požar Luwingu, 11. rujna 2017. 0,0 % općine · ukupno 17.120 ha · 18 dana
  134. 3.815 ha Požar Kasama, 10. rujna 2017. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.795 ha · 16 dana
  135. 46 ha Požar Shiwang'Andu, 6. rujna 2017. 0,0 % općine · ukupno 70.201 ha · 24 dana
  136. 11.177 ha Požar Kasama, 6. rujna 2017. ovdje je počeo 1,0 % općine · ukupno 11.098 ha · 13 dana
  137. 6 ha Požar Kanchibiya, 5. rujna 2017. 0,0 % općine · ukupno 7.575 ha · 14 dana
  138. 4.402 ha Požar Kasama, 5. rujna 2017. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.369 ha · 11 dana
  139. 8.212 ha Požar Kasama, 5. rujna 2017. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 8.154 ha · 19 dana
  140. 5.867 ha Požar Kasama, 5. rujna 2017. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 5.832 ha · 26 dana
  141. 5.310 ha Požar Kasama, 4. rujna 2017. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 5.274 ha · 22 dana
  142. 7 ha Požar Kanchibiya, 2. rujna 2017. 0,0 % općine · ukupno 3.800 ha · 15 dana
  143. 4.247 ha Požar Kasama, kolovoz 2017 ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.224 ha · 15 dana
  144. 95 ha Požar Lunte, 12. listopada 2016. 0,0 % općine · ukupno 6.130 ha · 15 dana
  145. 4.589 ha Požar Kasama, 12. listopada 2016. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.658 ha · 19 dana
  146. 104 ha Požar Lunte, 8. listopada 2016. 0,0 % općine · ukupno 3.925 ha · 16 dana
  147. 4.121 ha Požar Kasama, 6. listopada 2016. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.100 ha · 17 dana
  148. 3.549 ha Požar Kasama, 17. rujna 2016. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.528 ha · 9 dana
  149. 7.795 ha Požar Kasama, 16. rujna 2016. ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 7.745 ha · 9 dana
  150. 5.618 ha Požar Kasama, 12. rujna 2016. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 5.584 ha · 14 dana
  151. 3.848 ha Požar Kasama, 9. rujna 2016. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.822 ha · 22 dana
  152. 4.234 ha Požar Kasama, 7. rujna 2016. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.209 ha · 11 dana
  153. 5.732 ha Požar Kasama, 6. rujna 2016. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 5.697 ha · 9 dana
  154. 20 ha Požar Shiwang'Andu, 6. rujna 2016. 0,0 % općine · ukupno 5.822 ha · 13 dana
  155. 530 ha Požar Luwingu, 6. rujna 2016. 0,0 % općine · ukupno 4.132 ha · 18 dana
  156. 6.992 ha Požar Kasama, 5. rujna 2016. ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 6.937 ha · 4 dana
  157. 4.455 ha Požar Kasama, 5. rujna 2016. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.425 ha · 17 dana
  158. 3.159 ha Požar Kasama, 5. rujna 2016. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.136 ha · 13 dana
  159. 5 ha Požar Shiwang'Andu, 4. rujna 2016. 0,0 % općine · ukupno 57.216 ha · 19 dana
  160. 7.524 ha Požar Kasama, 3. rujna 2016. ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 7.472 ha · 20 dana
  161. 4.161 ha Požar Kasama, 2. rujna 2016. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.330 ha · 21 dan
  162. 535 ha Požar Lunte, 2. rujna 2016. 0,0 % općine · ukupno 3.485 ha · 13 dana
  163. 3.079 ha Požar Kasama, 29. kolovoza 2016. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.062 ha · 15 dana
  164. 7.853 ha Požar Luwingu, 27. kolovoza 2016. 0,7 % općine · ukupno 22.834 ha · 28 dana
  165. 4.357 ha Požar Kasama, 27. kolovoza 2016. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.333 ha · 18 dana
  166. 6.043 ha Požar Kasama, 23. kolovoza 2016. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 5.998 ha · 16 dana
  167. 8 ha Požar Lunte, kolovoz 2016 0,0 % općine · ukupno 3.984 ha · 19 dana

Odakle su ovi podaci

Perimetri potječu iz GWIS-a (Copernicus, CC BY 4.0), rekonstruirani iz toplinskih žarišta, a granice općine iz geoBoundaries/GRID3, Office of the Surveyor General (Creative Commons Attribution 4.0 (CC BY 4.0)). Površinu po općini WorldFires izračunava presijecanjem obojega. Prognoza je od Open-Meteo (CC BY 4.0).

Javi mi što gori ovdje

Novi požari na ovom području putem RSS-a: zalijepite poveznicu u svoj čitač, bez e-pošte.