שריפות יער ב-Nuevo León
Nuevo León, מקסיקו: מאז 2016 חדרו 19 שריפות עם דף ל-14 מתוך 51 רשויות מקומיות באזור, ו-72,020 הקטר נשרפו בתוך האזור. הגדולה ביותר הייתה שריפת Santiago במרץ 2022, עם 12,206 הקטר בתוך האזור. סכנת שריפות היום: נמוכה מאוד (FWI 1).
רק לשריפות של 1,500 הקטר ומעלה יש דף: קטנות יותר אינן נכללות ברשימות ובסיכומים בדף הזה.
- הקטר נשרפו
- 72,020ha
- מאז 2016
- משטח האזור
- 1.1%
- 64,487 km²
- שריפות
- 19
- מאז 2016
- רשויות מקומיות עם אש
- 14
- מתוך 51
- השריפה הגדולה ביותר
- 12,206ha
- Santiago · מרץ 2022
- תושבים
- 4,934,014
- 14.6 הקטר שנשרפו לכל אלף תושבים
סכנת שריפות, היום ובימים הקרובים
FWI במרכז האזור, לפי התחזית של Open-Meteo- יום ב׳ 2 נמוכה מאוד 32° · 57 % · 25 km/h
- יום ג׳ 3 נמוכה מאוד 30° · 52 % · 32 km/h
- יום ד׳ 4 נמוכה מאוד 27° · 42 % · 29 km/h
- יום ה׳ 5 נמוכה מאוד 29° · 58 % · 23 km/h
- יום ו׳ 6 נמוכה מאוד 25° · 63 % · 38 km/h
- שבת 7 נמוכה מאוד 22° · 43 % · 38 km/h
- יום א׳ 8 נמוכה מאוד 23° · 55 % · 43 km/h
לחצו על קו היקף כדי לראות לאיזו שריפה הוא שייך
הרשויות המקומיות שנשרפו הכי הרבה
- Santiago 23,085 ha · 31 %
- Montemorelos 9,255 ha · 4.9 %
- General Zaragoza 8,148 ha · 6.2 %
- Galeana 5,388 ha · 0.8 %
- Linares 5,243 ha · 2.1 %
- Iturbide 5,122 ha · 9.1 %
- Santa Catarina 306,322 תושבים 4,258 ha · 4.6 %
- Rayones 4,117 ha · 6.0 %
- Aramberri 2,570 ha · 1.0 %
- Doctor Arroyo 1,784 ha · 0.4 %
- Bustamante 1,395 ha · 3.0 %
- Mina 825 ha · 0.2 %
רשויות מקומיות שנשרפות שוב ושוב
רשויות מקומיות עם שתי שריפות גדולות או יותר (1,000 הקטר ומעלה) מאז 2016.
- 5×Santiago23,085 ha
- 4×Montemorelos9,255 ha
- 4×Rayones4,117 ha
- 3×Linares5,243 ha
- 2×General Zaragoza8,148 ha
- 2×Iturbide5,122 ha
- 2×Santa Catarina4,258 ha
- 2×Doctor Arroyo1,784 ha
השריפות הגדולות ביותר שתועדו
- 12,206 haSantiagoמרץ 2022 · 24 ימים
- 5,918 haMontemorelosמרץ 2021 · 14 ימים
- 5,430 haArteagaמרץ 2021 · 16 ימים מתוך 10,689 הקטר בסך הכול
- 5,388 haGaleanaמרץ 2021 · 5 ימים
- 5,136 haGeneral Zaragozaמרץ 2021 · 17 ימים
- 4,843 haSanta Catarinaיוני 2023 · 15 ימים
- 3,982 haLinaresמרץ 2021 · 7 ימים
- 3,649 haIturbideיולי 2018 · 11 ימים
הקטרים בתוך האזור; ייתכן שהשריפה כילתה שטח נוסף מחוצה לו.
שנה אחר שנה
| שנה | שריפות | הקטר נשרפו | הגדולה ביותר בשנה |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 2,570 | Aramberri 2,570 ha |
| 2024 | 2 | 3,038 | Santiago 2,214 ha |
| 2023 | 1 | 4,843 | Santa Catarina 4,843 ha |
| 2022 | 3 | 17,248 | Santiago 12,206 ha |
| 2021 | 11 | 40,672 | Montemorelos 5,918 ha |
| 2018 | 1 | 3,649 | Iturbide 3,649 ha |
כל השריפות ב-Nuevo León · 19
מהחדשה לישנה. הנתון הוא השטח בתוך האזור; אם השריפה כילתה שטח נוסף מחוצה לו, מוצג הסך הכול.
- 2,570 haAramberriאפריל 2025 · 12 ימים
- 2,214 haSantiagoמאי 2024 · 6 ימים
- 824 haMatehualaאפריל 2024 · 11 ימים מתוך 2,222 הקטר בסך הכול
- 4,843 haSanta Catarinaיוני 2023 · 15 ימים
- 3,040 haMinaמאי 2022 · 13 ימים
- 2,002 haMontemorelosאפריל 2022 · 10 ימים
- 12,206 haSantiagoמרץ 2022 · 24 ימים
- 2,659 haRayones21 באפריל 2021 · 9 ימים
- 3,012 haGeneral Zaragozaאפריל 2021 · 7 ימים
- 2,734 haLinaresאפריל 2021 · 16 ימים
- 959 haGuadalcázarאפריל 2021 · 9 ימים מתוך 7,128 הקטר בסך הכול
- 2,029 haRayones6 באפריל 2021 · 11 ימים
- 3,424 haSantiagoמרץ 2021 · 7 ימים
- 3,982 haLinaresמרץ 2021 · 7 ימים
- 5,918 haMontemorelosמרץ 2021 · 14 ימים
- 5,430 haArteagaמרץ 2021 · 16 ימים מתוך 10,689 הקטר בסך הכול
- 5,136 haGeneral Zaragozaמרץ 2021 · 17 ימים
- 5,388 haGaleanaמרץ 2021 · 5 ימים
- 3,649 haIturbideיולי 2018 · 11 ימים
מאין הנתונים
קווי ההיקף לקוחים מ-GWIS (קופרניקוס, CC BY 4.0), משוחזרים מזיהויי החום, וגבולות הרשות המקומית מ-geoBoundaries/Instituto Nacional de Estadística y Geografía (INEGI) (Creative Commons Attribution 3.0 Intergovernmental Organisations (CC BY 3.0 IGO)). את השטח בכל רשות מקומית מחשבת WorldFires בהצלבה של השניים. התחזית היא של Open-Meteo (CC BY 4.0).
עדכנו אותי במה שבוער כאן
שריפות חדשות באזור הזה ב-RSS: הדביקו את הקישור בקורא שלכם, בלי למסור דוא״ל.