שריפות יער ב-Salamanca
Salamanca, ספרד: מאז 2016 חדרו 22 שריפות עם דף ל-39 מתוך 363 רשויות מקומיות באזור, ו-27,065 הקטר נשרפו בתוך האזור. הגדולה ביותר הייתה שריפת Cipérez באוגוסט 2025, עם 10,833 הקטר בתוך האזור. סכנת שריפות היום: בינונית (FWI 11).
רק לשריפות של 100 הקטר ומעלה יש דף: קטנות יותר אינן נכללות ברשימות ובסיכומים בדף הזה.
- הקטר נשרפו
- 27,065ha
- מאז 2016
- משטח האזור
- 2.2%
- 12,369 km²
- שריפות
- 22
- מאז 2016
- רשויות מקומיות עם אש
- 39
- מתוך 363
- השריפה הגדולה ביותר
- 10,833ha
- Cipérez · אוגוסט 2025
- תושבים
- 307,404
- 88.0 הקטר שנשרפו לכל אלף תושבים
סכנת שריפות, היום ובימים הקרובים
FWI במרכז האזור, לפי התחזית של Open-Meteo- יום ד׳ 4 בינונית 11° · 43 % · 34 km/h
- יום ה׳ 5 בינונית 13° · 36 % · 23 km/h
- יום ו׳ 6 בינונית 15° · 32 % · 18 km/h
- שבת 7 נמוכה מאוד 17° · 59 % · 30 km/h
- יום א׳ 8 נמוכה מאוד 16° · 64 % · 47 km/h
- יום ב׳ 9 נמוכה מאוד 15° · 79 % · 63 km/h
- יום ג׳ 10 נמוכה מאוד 14° · 80 % · 63 km/h
- יום ד׳ 11 נמוכה מאוד 15° · 72 % · 52 km/h
לחצו על קו היקף כדי לראות לאיזו שריפה הוא שייך
הרשויות המקומיות שנשרפו הכי הרבה
- Villaseco de los Reyes 296 תושבים 2,971 ha · 22 %
- Serradilla del Arroyo 136 תושבים 2,883 ha · 36 %
- Morasverdes 230 תושבים 2,764 ha · 53 %
- Puertas 66 תושבים 2,092 ha · 33 %
- Espadaña 32 תושבים 1,979 ha · 50 %
- San Felices de los Gallegos 355 תושבים 1,956 ha · 24 %
- Cipérez 233 תושבים 1,493 ha · 14 %
- Monsagro 129 תושבים 1,361 ha · 28 %
- Tremedal de Tormes 34 תושבים 1,059 ha · 32 %
- Serradilla del Llano 1,058 ha · 16 %
- Candelario 832 תושבים 929 ha · 15 %
- El Maíllo 282 תושבים 843 ha · 18 %
מה בוער באזור
- שטחים טבעיים אחרים30 %
- חורש קשה-עלים26 %
- שטחים חקלאיים23 %
- חורש ויער במעבר9.3 %
- יער רחב-עלים6.0 %
- יער מחטניים5.4 %
- יער מעורב0.9 %
רשויות מקומיות שנשרפות שוב ושוב
רשויות מקומיות עם שתי שריפות או יותר של יותר מ-100 הקטר מאז 2016.
- 3×San Felices de los Gallegos1,956 ha
- 3×Candelario929 ha
- 3×Villarino de los Aires179 ha
- 2×Serradilla del Arroyo2,883 ha
- 2×Serradilla del Llano1,058 ha
- 2×El Maíllo843 ha
- 2×Bañobárez115 ha
- 2×Trabanca14 ha
השריפות הגדולות ביותר שתועדו
- 10,833 haCipérez Espadañaאוגוסט 2025 · 4 ימים
- 9,223 haLadrillarיולי 2022 · 8 ימים
- 1,490 haSan Felices de los Gallegos17 באוגוסט 2021 · יומיים
- 960 haMedinilla24 באוגוסט 2017 · 3 ימים
- 635 haOlmedo de Camacesספטמבר 2016 · 1 יום
- 534 haCandelarioיולי 2022 · 7 ימים
- 495 haAldeadávila de la Riberaיולי 2017 · 4 ימים
- 406 haPereña de la Riberaאוקטובר 2017 · 1 יום
הקטרים בתוך האזור; ייתכן שהשריפה כילתה שטח נוסף מחוצה לו.
שנה אחר שנה
| שנה | שריפות | הקטר נשרפו | הגדולה ביותר בשנה |
|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | 212 | Berrocal de Huebra 199 ha |
| 2025 | 3 | 11,348 | Cipérez 10,833 ha |
| 2023 | 1 | 160 | Candelario 160 ha |
| 2022 | 2 | 9,756 | Ladrillar 9,223 ha |
| 2021 | 3 | 1,901 | San Felices de los Gallegos 1,490 ha |
| 2020 | 1 | 161 | Bañobárez 161 ha |
| 2017 | 6 | 2,478 | Medinilla 960 ha |
| 2016 | 3 | 1,049 | Olmedo de Camaces 635 ha |
כל השריפות ב-Salamanca · 22
מהחדשה לישנה. הנתון הוא השטח בתוך האזור; אם השריפה כילתה שטח נוסף מחוצה לו, מוצג הסך הכול.
- 9 haPinofranqueadoאוגוסט 2026 · 4 ימים
- 4 haFermoselleיולי 2026 · 4 ימים
- 199 haBerrocal de Huebraיולי 2026 · יומיים
- 280 haEl Payoאוגוסט 2025 · יומיים
- 10,833 haCipérez Espadañaאוגוסט 2025 · 4 ימים
- 235 haJarillaאוגוסט 2025 · 9 ימים
- 160 haCandelarioמרץ 2023 · יומיים
- 9,223 haLadrillarיולי 2022 · 8 ימים
- 534 haCandelarioיולי 2022 · 7 ימים
- 261 haSan Felices de los Gallegos17 באוגוסט 2021 · 1 יום
- 1,490 haSan Felices de los Gallegos17 באוגוסט 2021 · יומיים
- 151 haSerradilla del Arroyoיוני 2021 · יומיים
- 161 haBañobárezאוגוסט 2020 · 1 יום
- 406 haPereña de la Riberaאוקטובר 2017 · 1 יום
- 220 haSan Felices de los Gallegosספטמבר 2017 · 1 יום
- 13 haFermoselle26 באוגוסט 2017 · 9 ימים
- 960 haMedinilla24 באוגוסט 2017 · 3 ימים
- 383 haGallegos de Argañánיולי 2017 · 1 יום
- 495 haAldeadávila de la Riberaיולי 2017 · 4 ימים
- 635 haOlmedo de Camacesספטמבר 2016 · 1 יום
- 105 haVillarino de los Airesאוגוסט 2016 · יומיים
- 309 haSerradilla del Llanoאוגוסט 2016 · 1 יום
מאין הנתונים
קווי ההיקף לקוחים מ-EFFIS (קופרניקוס, CC BY 4.0) וגבולות הרשות המקומית מ-geoBoundaries/El Instituto Nacional de Estadstica (National Institute of Statistics (INE) Data License). את השטח בכל רשות מקומית מחשבת WorldFires בהצלבה של השניים. התחזית היא של Open-Meteo (CC BY 4.0).
עדכנו אותי במה שבוער כאן
שריפות חדשות באזור הזה ב-RSS: הדביקו את הקישור בקורא שלכם, בלי למסור דוא״ל.