Пожежі: Sainte-Engrâce
Sainte-Engrâce, Франція: 7 пожеж з офіційним периметром із 2019 року, 1 259 гектарів згоріло в межах громади – 17 % її площі. Пожежна небезпека сьогодні: дуже низька (FWI 1).
Запис мають лише пожежі площею від 100 га: менші не потрапляють до списків і сум на цій сторінці.
До цих цифр не входять 21 випалювання, що, ймовірно, не було лісовою пожежею (сільськогосподарське, пасовищне, очеретяне чи кероване). Вони є у списках, з позначкою.
Пожежна небезпека сьогодні та в найближчі дні
FWI, обчислений за прогнозом Open-Meteo- чт 5 Дуже низька 10° · 49 % · 25 km/h
- пт 6 Дуже низька 11° · 48 % · 25 km/h
- сб 7 Дуже низька 11° · 55 % · 27 km/h
- нд 8 Дуже низька 15° · 54 % · 52 km/h
- пн 9 Дуже низька 16° · 51 % · 68 km/h
- вт 10 Дуже низька 18° · 55 % · 82 km/h
- ср 11 Дуже низька 14° · 75 % · 68 km/h
- чт 12 Дуже низька 14° · 71 % · 69 km/h
Канадський індекс FWI – та сама система, що й у Copernicus, – обчислений WorldFires за прогнозом погоди та двома місяцями минулої погоди для стану горючих матеріалів. Це оцінка для громади, а не офіційне попередження: попередження видає служба надзвичайних ситуацій кожної країни. Розмістіть цей блок на своєму сайті
Дим сьогодні: Sainte-Engrâce — погодинний прогноз
Громада та її пожежі
Із 2016
- 1 259
- згорілих гектарів
- 17 %
- громади
- 7
- пожеж
- 73
- km²
Sainte-Engrâce: скільки разів тут горіло?
Sainte-Engrâce: з 2016 року тут горіло 7 разів; роки з пожежами: 2019 і 2026. Останній раз: Пожежа Sainte-Engrâce, 25 лютого 2026 р., 117 гектарів у межах громади.
- 7
- пожеж
- 2
- років із пожежами
- 1 259
- га накопичено
- 25 лют. 2026 р.
- останній раз
Пожежі площею понад 100 гектарів із периметром з 2016 року, що хоча б частково зайшли на територію громади. Накопичені гектари підсумовують кожну пожежу; окрема площа враховує землю, що горіла кілька разів, один раз. Периметри й межі поєднано WorldFires.
Пожежі, що заходили в громаду Sainte-Engrâce
- 117 ha Пожежа Sainte-Engrâce, 25 лютого 2026 р. тут почалася 1,6 % громади · загалом 117 га · 3 дні
- 173 ha Пожежа Sainte-Engrâce, 24 лютого 2026 р. тут почалася 2,4 % громади · загалом 173 га · 4 дні
- 127 ha Пожежа Sainte-Engrâce, 24 лютого 2026 р. тут почалася 1,7 % громади · загалом 127 га · 7 днів
- 248 ha Пожежа Sainte-Engrâce, 24 лютого 2026 р. тут почалася 3,4 % громади · загалом 249 га · 4 дні
- 454 ha Пожежа Sainte-Engrâce, 24 лютого 2026 р. тут почалася 6,2 % громади · загалом 455 га · 2 дні
- 122 ha Пожежа Sainte-Engrâce, 24 лютого 2026 р. тут почалася 1,7 % громади · загалом 122 га · 4 дні
- 137 ha Пожежа Sainte-Engrâce, 20 лютого 2025 р. тут почалася 1,9 % громади · загалом 137 га · 1 день
- 114 ha Пожежа Sainte-Engrâce, 20 лютого 2025 р. тут почалася 1,6 % громади · загалом 119 га · 1 день
- 133 ha Пожежа Sainte-Engrâce, 5 лютого 2025 р. тут почалася 1,8 % громади · загалом 133 га · 2 дні
- 103 ha Пожежа Sainte-Engrâce, квітень 2024 тут почалася 1,4 % громади · загалом 103 га · 1 день
- 146 ha Пожежа Sainte-Engrâce, 30 січня 2024 р. тут почалася 2,0 % громади · загалом 146 га · 2 дні
- 113 ha Пожежа Sainte-Engrâce, 29 січня 2024 р. тут почалася 1,5 % громади · загалом 113 га · 4 дні
- 185 ha Пожежа Sainte-Engrâce, 29 січня 2024 р. тут почалася 2,5 % громади · загалом 185 га · 2 дні
- 188 ha Пожежа Sainte-Engrâce, березень 2023 тут почалася 2,6 % громади · загалом 189 га · 1 день
- 483 ha Пожежа Sainte-Engrâce, лютий 2023 тут почалася 6,6 % громади · загалом 544 га · 4 дні
- 121 ha Пожежа Sainte-Engrâce, лютий 2022 тут почалася 1,7 % громади · загалом 121 га · 2 дні
- 215 ha Пожежа Sainte-Engrâce, березень 2021 тут почалася 2,9 % громади · загалом 215 га · 1 день
- 114 ha Пожежа Sainte-Engrâce, 25 лютого 2021 р. тут почалася 1,6 % громади · загалом 114 га · 2 дні
- 220 ha Пожежа Sainte-Engrâce, 21 лютого 2021 р. тут почалася 3,0 % громади · загалом 522 га · 4 дні
- 158 ha Пожежа Sainte-Engrâce, 19 лютого 2021 р. тут почалася 2,2 % громади · загалом 158 га · 2 дні
- 133 ha Пожежа Sainte-Engrâce, 24 лютого 2020 р. тут почалася 1,8 % громади · загалом 133 га · 3 дні
- 114 ha Пожежа Sainte-Engrâce, 3 лютого 2020 р. тут почалася 1,6 % громади · загалом 115 га · 1 день
- 222 ha Пожежа Sainte-Engrâce, 3 лютого 2020 р. тут почалася 3,0 % громади · загалом 221 га · 5 днів
- 275 ha Пожежа Sainte-Engrâce, січень 2020 тут почалася 3,8 % громади · загалом 275 га · 1 день
- 17 ha Пожежа Licq-Athérey, лютий 2019 0,2 % громади · загалом 157 га · 4 дні
- 179 ha Пожежа Sainte-Engrâce, 15 лютого 2019 р. тут почалася 2,4 % громади · загалом 179 га · 4 дні
- 279 ha Пожежа Sainte-Engrâce, 15 лютого 2019 р. тут почалася 3,8 % громади · загалом 279 га · 7 днів
- 811 ha Пожежа Sainte-Engrâce, 14 лютого 2019 р. тут почалася 11 % громади · загалом 860 га · 10 днів
Звідки ці дані
Периметри – з EFFIS (Copernicus, CC BY 4.0), межі громади – з geoBoundaries/Republic of France, Regulatory Authority for Electronic Communications, Posts and Press Distribution (ARCEP) (Open Data Commons Attribution License 1.0). Площу за громадами WorldFires обчислює перетином обох. Прогноз – від Open-Meteo (CC BY 4.0).
Повідомляйте, що тут горить
Нові пожежі в цьому районі через RSS: вставте посилання у свою читалку, без електронної пошти.