Przejdź do treści
worldfires

Pożary lasów: Nieni

Nieni, Sierra Leone: 204 pożarów od 2016 roku spaliło 320 249 ha w jego granicach, 1,4 razy więcej niż jego powierzchnia, bo część płonęła więcej niż raz. Zagrożenie pożarowe dziś: bardzo niskie (FWI 0).

Własną stronę mają tylko pożary od 1 000 ha wzwyż: mniejszych nie ma na listach ani w sumach na tej stronie.

Zagrożenie pożarowe dziś i w najbliższych dniach

FWI wyliczony z prognozy Open-Meteo
  1. niedz. 1 Bardzo niskie 30° · 59 % · 22 km/h
  2. pon. 2 Bardzo niskie 30° · 67 % · 23 km/h
  3. wt. 3 Bardzo niskie 28° · 72 % · 21 km/h
  4. śr. 4 Bardzo niskie 30° · 66 % · 24 km/h
  5. czw. 5 Bardzo niskie 30° · 70 % · 23 km/h
  6. pt. 6 Bardzo niskie 31° · 65 % · 18 km/h
  7. sob. 7 Bardzo niskie 31° · 62 % · 18 km/h
  8. niedz. 8 Bardzo niskie 30° · 67 % · 19 km/h

Kanadyjski wskaźnik pogodowego zagrożenia pożarowego FWI, ten sam system, którego używa Copernicus, wyliczony przez WorldFires z prognozy pogody i danych z ostatnich dwóch miesięcy, które określają stan paliwa. To szacunek dla gminy, a nie oficjalne ostrzeżenie: ostrzeżenia wydają służby ratownicze każdego kraju.

Gmina i jej pożary

Od 2016 roku

320 249
hektarów spłonęło
1,4×
razy jego powierzchnia (część płonęła więcej niż raz)
204
pożary
2 282
km²

Nieni: ile razy tu płonęło?

Nieni: od 2016 r. płonęło tu 204 razy; lata z pożarami: 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025 i 2026. Ostatnio: Pożar: Nieni, 16 kwietnia 2026, 1 647 hektarów na tym terenie.

  1. 22× 16
  2. 24× 17
  3. 14× 18
  4. 27× 19
  5. 19× 20
  6. 6× 21
  7. 24× 22
  8. 19× 23
  9. 10× 24
  10. 14× 25
  11. 25× 26
204
pożary
11
lata z pożarami
320 249
ha łącznie
16 kwi 2026
ostatnio

Pożary większe niż 1 000 hektarów z obrysem od 2016 r., które choćby częściowo objęły ten teren. Skumulowane hektary sumują każdy pożar; odrębna powierzchnia liczy teren spalony kilka razy tylko raz. Obrysy i granice zestawione przez WorldFires.

Gdzie najczęściej płonęło: Sierra Leone →

Pożary, które dotarły do gminy Nieni

  1. 1 647 ha Pożar: Nieni, 16 kwietnia 2026 tu się zaczął 0,7% gminy · łącznie 1 637 ha · 10 dni
  2. 1 276 ha Pożar: Nieni, 2 kwietnia 2026 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 268 ha · 6 dni
  3. 1 344 ha Pożar: Sengbe, 1 kwietnia 2026 0,6% gminy · łącznie 2 208 ha · 8 dni
  4. 1 133 ha Pożar: Nieni, 1 kwietnia 2026 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 125 ha · 6 dni
  5. 145 ha Pożar: Sengbe, 31 marca 2026 0,1% gminy · łącznie 1 351 ha · 11 dni
  6. 2 247 ha Pożar: Nieni, 31 marca 2026 tu się zaczął 1,0% gminy · łącznie 3 376 ha · 9 dni
  7. 1 467 ha Pożar: Nieni, 30 marca 2026 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 458 ha · 10 dni
  8. 42 ha Pożar: Kunike, 30 marca 2026 0,0% gminy · łącznie 1 956 ha · 8 dni
  9. 738 ha Pożar: Sengbe, 30 marca 2026 0,3% gminy · łącznie 3 209 ha · 10 dni
  10. 1 442 ha Pożar: Nieni, 29 marca 2026 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 475 ha · 9 dni
  11. 1 087 ha Pożar: Nieni, 29 marca 2026 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 080 ha · 9 dni
  12. 2 139 ha Pożar: Nieni, 29 marca 2026 tu się zaczął 0,9% gminy · łącznie 2 126 ha · 16 dni
  13. 153 ha Pożar: Kunike, 28 marca 2026 0,1% gminy · łącznie 11 897 ha · 18 dni
  14. 1 312 ha Pożar: Nieni, 28 marca 2026 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 656 ha · 17 dni
  15. 1 984 ha Pożar: Sandor, 25 marca 2026 0,9% gminy · łącznie 4 312 ha · 20 dni
  16. 1 855 ha Pożar: Sandor, 25 marca 2026 0,8% gminy · łącznie 5 571 ha · 17 dni
  17. 4 026 ha Pożar: Nieni, 25 marca 2026 tu się zaczął 1,8% gminy · łącznie 4 002 ha · 13 dni
  18. 1 175 ha Pożar: Nieni, 17 marca 2026 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 167 ha · 3 dni
  19. 223 ha Pożar: Sengbe, 13 marca 2026 0,1% gminy · łącznie 1 112 ha · 7 dni
  20. 1 148 ha Pożar: Nieni, 5 marca 2026 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 140 ha · 9 dni
  21. 2 654 ha Pożar: Nieni, 3 marca 2026 tu się zaczął 1,2% gminy · łącznie 2 636 ha · 9 dni
  22. 1 453 ha Pożar: Nieni, 21 lutego 2026 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 479 ha · 2 dni
  23. 1 204 ha Pożar: Nieni, 14 lutego 2026 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 196 ha · 5 dni
  24. 1 349 ha Pożar: Nieni, 26 stycznia 2026 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 340 ha · 9 dni
  25. 1 727 ha Pożar: Nieni, 7 stycznia 2026 tu się zaczął 0,8% gminy · łącznie 1 729 ha · 4 dni
  26. 110 ha Pożar: Sambaya, 4 kwietnia 2025 0,0% gminy · łącznie 3 443 ha · 6 dni
  27. 1 176 ha Pożar: Nieni, 1 kwietnia 2025 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 169 ha · 9 dni
  28. 1 363 ha Pożar: Nieni, 1 kwietnia 2025 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 355 ha · 9 dni
  29. 1 288 ha Pożar: Nieni, 13 marca 2025 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 279 ha · 6 dni
  30. 1 035 ha Pożar: Sengbe, marzec 2025 0,4% gminy · łącznie 4 109 ha · 10 dni
  31. 15 ha Pożar: Sambaya, marzec 2025 0,0% gminy · łącznie 4 931 ha · 12 dni
  32. 1 001 ha Pożar: Nieni, 12 marca 2025 tu się zaczął 0,4% gminy · łącznie 1 143 ha · 12 dni
  33. 1 029 ha Pożar: Nieni, 10 marca 2025 tu się zaczął 0,4% gminy · łącznie 1 233 ha · 13 dni
  34. 2 579 ha Pożar: Nieni, 8 marca 2025 tu się zaczął 1,1% gminy · łącznie 2 564 ha · 16 dni
  35. 3 079 ha Pożar: Nieni, 5 marca 2025 tu się zaczął 1,4% gminy · łącznie 3 060 ha · 19 dni
  36. 1 650 ha Pożar: Nieni, 24 lutego 2025 tu się zaczął 0,7% gminy · łącznie 1 669 ha · 5 dni
  37. 1 516 ha Pożar: Nieni, 23 lutego 2025 tu się zaczął 0,7% gminy · łącznie 1 506 ha · 14 dni
  38. 1 261 ha Pożar: Nieni, 22 lutego 2025 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 252 ha · 5 dni
  39. 2 315 ha Pożar: Nieni, styczeń 2025 tu się zaczął 1,0% gminy · łącznie 2 299 ha · 3 dni
  40. 1 962 ha Pożar: Nieni, 11 kwietnia 2024 tu się zaczął 0,9% gminy · łącznie 3 922 ha · 18 dni
  41. 1 525 ha Pożar: Nieni, 10 kwietnia 2024 tu się zaczął 0,7% gminy · łącznie 1 516 ha · 11 dni
  42. 1 206 ha Pożar: Nieni, 25 marca 2024 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 256 ha · 3 dni
  43. 1 459 ha Pożar: Nieni, 24 marca 2024 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 449 ha · 10 dni
  44. 1 760 ha Pożar: Nieni, 23 marca 2024 tu się zaczął 0,8% gminy · łącznie 1 748 ha · 11 dni
  45. 1 017 ha Pożar: Nieni, 13 marca 2024 tu się zaczął 0,4% gminy · łącznie 1 010 ha · 11 dni
  46. 1 402 ha Pożar: Nieni, 24 lutego 2024 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 393 ha · 3 dni
  47. 139 ha Pożar: Mongo, 21 lutego 2024 0,1% gminy · łącznie 1 012 ha · 6 dni
  48. 865 ha Pożar: Nieni, 2 lutego 2024 tu się zaczął 0,4% gminy · łącznie 1 141 ha · 3 dni
  49. 1 658 ha Pożar: Nieni, styczeń 2024 tu się zaczął 0,7% gminy · łącznie 1 697 ha · 4 dni
  50. 1 020 ha Pożar: Nieni, 8 kwietnia 2023 tu się zaczął 0,4% gminy · łącznie 1 022 ha · 9 dni
  51. 1 190 ha Pożar: Nieni, 6 kwietnia 2023 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 183 ha · 10 dni
  52. 616 ha Pożar: Nieni, 4 kwietnia 2023 tu się zaczął 0,3% gminy · łącznie 1 237 ha · 5 dni
  53. 1 253 ha Pożar: Nieni, 2 kwietnia 2023 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 246 ha · 16 dni
  54. 0 ha Pożar: Kunike, 22 marca 2023 0,0% gminy · łącznie 1 001 ha · 7 dni
  55. 466 ha Pożar: Sandor, 22 marca 2023 0,2% gminy · łącznie 1 656 ha · 9 dni
  56. 260 ha Pożar: Kunike, 20 marca 2023 0,1% gminy · łącznie 2 065 ha · 14 dni
  57. 139 ha Pożar: Mongo, 18 marca 2023 0,1% gminy · łącznie 1 599 ha · 11 dni
  58. 1 085 ha Pożar: Nieni, 17 marca 2023 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 078 ha · 12 dni
  59. 1 279 ha Pożar: Nieni, 17 marca 2023 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 276 ha · 11 dni
  60. 3 504 ha Pożar: Nieni, 16 marca 2023 tu się zaczął 1,5% gminy · łącznie 3 479 ha · 15 dni
  61. 478 ha Pożar: Sengbe, 14 marca 2023 0,2% gminy · łącznie 2 182 ha · 17 dni
  62. 1 284 ha Pożar: Nieni, 12 marca 2023 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 276 ha · 16 dni
  63. 1 196 ha Pożar: Nieni, 12 marca 2023 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 189 ha · 16 dni
  64. 1 918 ha Pożar: Nieni, 12 marca 2023 tu się zaczął 0,8% gminy · łącznie 1 906 ha · 23 dni
  65. 3 676 ha Pożar: Sengbe, 12 marca 2023 1,6% gminy · łącznie 7 774 ha · 22 dni
  66. 4 256 ha Pożar: Nieni, 9 marca 2023 tu się zaczął 1,9% gminy · łącznie 4 229 ha · 19 dni
  67. 1 060 ha Pożar: Nieni, 2 marca 2023 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 111 ha · 3 dni
  68. 1 102 ha Pożar: Nieni, 1 marca 2023 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 096 ha · 3 dni
  69. 1 253 ha Pożar: Nieni, kwiecień 2022 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 246 ha · 3 dni
  70. 1 195 ha Pożar: Nieni, 26 marca 2022 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 187 ha · 3 dni
  71. 1 955 ha Pożar: Nieni, 20 marca 2022 tu się zaczął 0,9% gminy · łącznie 1 942 ha · 11 dni
  72. 533 ha Pożar: Nieni, 18 marca 2022 tu się zaczął 0,2% gminy · łącznie 1 217 ha · 8 dni
  73. 110 ha Pożar: Sandor, 18 marca 2022 0,0% gminy · łącznie 1 256 ha · 6 dni
  74. 1 133 ha Pożar: Nieni, 18 marca 2022 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 125 ha · 10 dni
  75. 1 051 ha Pożar: Nieni, 17 marca 2022 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 044 ha · 15 dni
  76. 1 680 ha Pożar: Nieni, 17 marca 2022 tu się zaczął 0,7% gminy · łącznie 1 669 ha · 5 dni
  77. 1 447 ha Pożar: Sengbe, 17 marca 2022 0,6% gminy · łącznie 3 066 ha · 13 dni
  78. 383 ha Pożar: Neya, marzec 2022 0,2% gminy · łącznie 1 090 ha · 6 dni
  79. 1 647 ha Pożar: Nieni, 14 marca 2022 tu się zaczął 0,7% gminy · łącznie 1 636 ha · 16 dni
  80. 1 086 ha Pożar: Nieni, 14 marca 2022 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 079 ha · 12 dni
  81. 1 014 ha Pożar: Nieni, 14 marca 2022 tu się zaczął 0,4% gminy · łącznie 1 007 ha · 10 dni
  82. 1 283 ha Pożar: Nieni, 14 marca 2022 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 276 ha · 17 dni
  83. 3 596 ha Pożar: Nieni, 11 marca 2022 tu się zaczął 1,6% gminy · łącznie 4 437 ha · 16 dni
  84. 458 ha Pożar: Sandor, 11 marca 2022 0,2% gminy · łącznie 1 260 ha · 15 dni
  85. 2 071 ha Pożar: Nieni, 11 marca 2022 tu się zaczął 0,9% gminy · łącznie 2 945 ha · 14 dni
  86. 470 ha Pożar: Sambaya, 7 marca 2022 0,2% gminy · łącznie 2 420 ha · 11 dni
  87. 1 924 ha Pożar: Nieni, 7 marca 2022 tu się zaczął 0,8% gminy · łącznie 1 911 ha · 19 dni
  88. 2 554 ha Pożar: Nieni, 7 marca 2022 tu się zaczął 1,1% gminy · łącznie 4 559 ha · 21 dni
  89. 5 469 ha Pożar: Nieni, 5 marca 2022 tu się zaczął 2,4% gminy · łącznie 9 579 ha · 26 dni
  90. 1 490 ha Pożar: Nieni, luty 2022 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 479 ha · 4 dni
  91. 1 261 ha Pożar: Nieni, 18 stycznia 2022 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 252 ha · 9 dni
  92. 1 106 ha Pożar: Nieni, 18 stycznia 2022 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 456 ha · 5 dni
  93. 1 712 ha Pożar: Nieni, grudzień 2021 tu się zaczął 0,8% gminy · łącznie 1 700 ha · 11 dni
  94. 1 635 ha Pożar: Nieni, 19 marca 2021 tu się zaczął 0,7% gminy · łącznie 1 626 ha · 9 dni
  95. 1 418 ha Pożar: Nieni, 19 marca 2021 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 508 ha · 9 dni
  96. 506 ha Pożar: Nieni, 7 marca 2021 tu się zaczął 0,2% gminy · łącznie 2 215 ha · 22 dni
  97. 5 655 ha Pożar: Nieni, luty 2021 tu się zaczął 2,5% gminy · łącznie 5 620 ha · 31 dni
  98. 1 236 ha Pożar: Nieni, styczeń 2021 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 228 ha · 14 dni
  99. 100 ha Pożar: Sambaya, 3 kwietnia 2020 0,0% gminy · łącznie 1 363 ha · 7 dni
  100. 1 129 ha Pożar: Nieni, 3 kwietnia 2020 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 121 ha · 6 dni
  101. 1 288 ha Pożar: Nieni, 3 kwietnia 2020 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 280 ha · 7 dni
  102. 2 011 ha Pożar: Nieni, 3 kwietnia 2020 tu się zaczął 0,9% gminy · łącznie 1 999 ha · 4 dni
  103. 1 023 ha Pożar: Nieni, 1 kwietnia 2020 tu się zaczął 0,4% gminy · łącznie 1 016 ha · 9 dni
  104. 1 728 ha Pożar: Nieni, 19 marca 2020 tu się zaczął 0,8% gminy · łącznie 1 717 ha · 6 dni
  105. 1 505 ha Pożar: Nieni, 18 marca 2020 tu się zaczął 0,7% gminy · łącznie 1 728 ha · 7 dni
  106. 1 076 ha Pożar: Nieni, 18 marca 2020 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 069 ha · 7 dni
  107. 477 ha Pożar: Kunike, 17 marca 2020 0,2% gminy · łącznie 1 083 ha · 8 dni
  108. 742 ha Pożar: Sandor, 14 marca 2020 0,3% gminy · łącznie 2 136 ha · 11 dni
  109. 252 ha Pożar: Kunike, 14 marca 2020 0,1% gminy · łącznie 1 157 ha · 7 dni
  110. 2 404 ha Pożar: Nieni, 12 marca 2020 tu się zaczął 1,0% gminy · łącznie 2 389 ha · 9 dni
  111. 178 ha Pożar: Nimiyama, marzec 2020 0,1% gminy · łącznie 1 130 ha · 9 dni
  112. 1 401 ha Pożar: Nieni, 12 marca 2020 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 391 ha · 13 dni
  113. 2 404 ha Pożar: Nieni, 12 marca 2020 tu się zaczął 1,0% gminy · łącznie 2 388 ha · 13 dni
  114. 798 ha Pożar: Sengbe, 10 marca 2020 0,4% gminy · łącznie 1 921 ha · 11 dni
  115. 13 ha Pożar: Kunike, 7 marca 2020 0,0% gminy · łącznie 2 356 ha · 18 dni
  116. 2 167 ha Pożar: Nieni, luty 2020 tu się zaczął 1,0% gminy · łącznie 2 151 ha · 4 dni
  117. 1 017 ha Pożar: Neya, styczeń 2020 0,4% gminy · łącznie 1 198 ha · 4 dni
  118. 1 639 ha Pożar: Nieni, kwiecień 2019 tu się zaczął 0,7% gminy · łącznie 1 629 ha · 13 dni
  119. 1 136 ha Pożar: Nieni, 28 marca 2019 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 342 ha · 5 dni
  120. 1 260 ha Pożar: Nieni, 25 marca 2019 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 336 ha · 8 dni
  121. 1 474 ha Pożar: Nieni, 12 marca 2019 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 523 ha · 10 dni
  122. 2 403 ha Pożar: Nieni, 11 marca 2019 tu się zaczął 1,0% gminy · łącznie 2 387 ha · 10 dni
  123. 1 493 ha Pożar: Nieni, 11 marca 2019 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 482 ha · 11 dni
  124. 1 130 ha Pożar: Nieni, 11 marca 2019 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 123 ha · 11 dni
  125. 1 964 ha Pożar: Nieni, 9 marca 2019 tu się zaczął 0,9% gminy · łącznie 1 951 ha · 20 dni
  126. 1 497 ha Pożar: Nieni, 9 marca 2019 tu się zaczął 0,7% gminy · łącznie 1 487 ha · 7 dni
  127. 137 ha Pożar: Kunike, 9 marca 2019 0,1% gminy · łącznie 3 703 ha · 12 dni
  128. 2 205 ha Pożar: Nieni, 6 marca 2019 tu się zaczął 1,0% gminy · łącznie 2 190 ha · 11 dni
  129. 1 572 ha Pożar: Nieni, 5 marca 2019 tu się zaczął 0,7% gminy · łącznie 1 562 ha · 12 dni
  130. 1 582 ha Pożar: Nieni, 4 marca 2019 tu się zaczął 0,7% gminy · łącznie 1 571 ha · 16 dni
  131. 2 306 ha Pożar: Nieni, 4 marca 2019 tu się zaczął 1,0% gminy · łącznie 2 291 ha · 18 dni
  132. 1 318 ha Pożar: Nieni, 4 marca 2019 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 309 ha · 18 dni
  133. 6 270 ha Pożar: Nieni, 4 marca 2019 tu się zaczął 2,8% gminy · łącznie 6 232 ha · 17 dni
  134. 1 023 ha Pożar: Nieni, 3 marca 2019 tu się zaczął 0,4% gminy · łącznie 1 017 ha · 19 dni
  135. 7 496 ha Pożar: Nieni, 3 marca 2019 tu się zaczął 3,3% gminy · łącznie 10 359 ha · 18 dni
  136. 979 ha Pożar: Nieni, 3 marca 2019 tu się zaczął 0,4% gminy · łącznie 5 220 ha · 13 dni
  137. 1 613 ha Pożar: Nieni, 2 marca 2019 tu się zaczął 0,7% gminy · łącznie 2 221 ha · 12 dni
  138. 3 489 ha Pożar: Nieni, 1 marca 2019 tu się zaczął 1,5% gminy · łącznie 3 465 ha · 7 dni
  139. 1 333 ha Pożar: Nieni, 26 lutego 2019 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 324 ha · 2 dni
  140. 13 613 ha Pożar: Sandor, 23 lutego 2019 6,0% gminy · łącznie 24 116 ha · 33 dni
  141. 1 237 ha Pożar: Nieni, 22 lutego 2019 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 229 ha · 23 dni
  142. 2 537 ha Pożar: Nieni, 18 lutego 2019 tu się zaczął 1,1% gminy · łącznie 2 520 ha · 18 dni
  143. 1 058 ha Pożar: Neya, 8 lutego 2019 0,5% gminy · łącznie 1 581 ha · 15 dni
  144. 1 336 ha Pożar: Nieni, styczeń 2019 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 327 ha · 2 dni
  145. 1 389 ha Pożar: Nieni, 24 marca 2018 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 380 ha · 7 dni
  146. 1 047 ha Pożar: Nieni, 24 marca 2018 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 040 ha · 7 dni
  147. 1 329 ha Pożar: Nieni, 23 marca 2018 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 321 ha · 11 dni
  148. 1 121 ha Pożar: Nieni, 23 marca 2018 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 113 ha · 8 dni
  149. 1 463 ha Pożar: Nieni, 23 marca 2018 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 454 ha · 8 dni
  150. 560 ha Pożar: Nieni, 20 marca 2018 tu się zaczął 0,2% gminy · łącznie 1 765 ha · 10 dni
  151. 1 028 ha Pożar: Nieni, 20 marca 2018 tu się zaczął 0,4% gminy · łącznie 1 325 ha · 10 dni
  152. 5 766 ha Pożar: Nieni, 19 marca 2018 tu się zaczął 2,5% gminy · łącznie 5 731 ha · 12 dni
  153. 1 766 ha Pożar: Nieni, 19 marca 2018 tu się zaczął 0,8% gminy · łącznie 1 754 ha · 11 dni
  154. 1 449 ha Pożar: Nieni, 18 marca 2018 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 2 562 ha · 18 dni
  155. 5 339 ha Pożar: Nieni, 17 marca 2018 tu się zaczął 2,3% gminy · łącznie 5 305 ha · 14 dni
  156. 1 152 ha Pożar: Nieni, 13 marca 2018 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 145 ha · 8 dni
  157. 31 ha Pożar: Mongo, 22 stycznia 2018 0,0% gminy · łącznie 1 196 ha · 6 dni
  158. 736 ha Pożar: Nieni, styczeń 2018 tu się zaczął 0,3% gminy · łącznie 1 156 ha · 6 dni
  159. 1 009 ha Pożar: Nieni, 31 grudnia 2017 tu się zaczął 0,4% gminy · łącznie 1 001 ha · 6 dni
  160. 1 827 ha Pożar: Nieni, 10 grudnia 2017 tu się zaczął 0,8% gminy · łącznie 1 846 ha · 3 dni
  161. 935 ha Pożar: Nieni, 3 kwietnia 2017 tu się zaczął 0,4% gminy · łącznie 1 405 ha · 6 dni
  162. 1 283 ha Pożar: Nieni, 3 kwietnia 2017 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 279 ha · 7 dni
  163. 1 086 ha Pożar: Nieni, 1 kwietnia 2017 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 079 ha · 10 dni
  164. 2 135 ha Pożar: Nieni, 1 kwietnia 2017 tu się zaczął 0,9% gminy · łącznie 2 123 ha · 3 dni
  165. 1 397 ha Pożar: Nieni, 1 kwietnia 2017 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 388 ha · 8 dni
  166. 549 ha Pożar: Diang, 1 kwietnia 2017 0,2% gminy · łącznie 1 487 ha · 17 dni
  167. 1 312 ha Pożar: Nieni, 1 kwietnia 2017 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 304 ha · 4 dni
  168. 658 ha Pożar: Nieni, 20 marca 2017 tu się zaczął 0,3% gminy · łącznie 1 155 ha · 5 dni
  169. 996 ha Pożar: Nieni, 20 marca 2017 tu się zaczął 0,4% gminy · łącznie 1 807 ha · 5 dni
  170. 1 513 ha Pożar: Nieni, 19 marca 2017 tu się zaczął 0,7% gminy · łącznie 1 504 ha · 11 dni
  171. 1 252 ha Pożar: Nieni, 19 marca 2017 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 2 507 ha · 5 dni
  172. 2 116 ha Pożar: Nieni, 18 marca 2017 tu się zaczął 0,9% gminy · łącznie 2 103 ha · 11 dni
  173. 1 511 ha Pożar: Nieni, 6 marca 2017 tu się zaczął 0,7% gminy · łącznie 1 501 ha · 9 dni
  174. 1 727 ha Pożar: Nieni, 6 marca 2017 tu się zaczął 0,8% gminy · łącznie 1 717 ha · 8 dni
  175. 974 ha Pożar: Nieni, 3 marca 2017 tu się zaczął 0,4% gminy · łącznie 1 512 ha · 12 dni
  176. 681 ha Pożar: Nieni, 3 marca 2017 tu się zaczął 0,3% gminy · łącznie 1 040 ha · 11 dni
  177. 2 961 ha Pożar: Nieni, 3 marca 2017 tu się zaczął 1,3% gminy · łącznie 2 942 ha · 19 dni
  178. 2 076 ha Pożar: Nieni, 3 marca 2017 tu się zaczął 0,9% gminy · łącznie 2 063 ha · 12 dni
  179. 2 625 ha Pożar: Nieni, 2 marca 2017 tu się zaczął 1,2% gminy · łącznie 2 608 ha · 16 dni
  180. 3 665 ha Pożar: Nieni, 2 marca 2017 tu się zaczął 1,6% gminy · łącznie 3 641 ha · 18 dni
  181. 1 979 ha Pożar: Nieni, 5 lutego 2017 tu się zaczął 0,9% gminy · łącznie 1 965 ha · 6 dni
  182. 1 763 ha Pożar: Nieni, 3 lutego 2017 tu się zaczął 0,8% gminy · łącznie 1 752 ha · 7 dni
  183. 699 ha Pożar: Kunike, 1 kwietnia 2016 0,3% gminy · łącznie 2 775 ha · 9 dni
  184. 1 492 ha Pożar: Sambaya, 1 kwietnia 2016 0,6% gminy · łącznie 2 226 ha · 7 dni
  185. 1 412 ha Pożar: Nieni, 26 marca 2016 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 805 ha · 18 dni
  186. 2 675 ha Pożar: Nieni, 26 marca 2016 tu się zaczął 1,2% gminy · łącznie 2 659 ha · 16 dni
  187. 3 084 ha Pożar: Nieni, 25 marca 2016 tu się zaczął 1,4% gminy · łącznie 3 064 ha · 17 dni
  188. 943 ha Pożar: Nieni, 25 marca 2016 tu się zaczął 0,4% gminy · łącznie 2 610 ha · 6 dni
  189. 1 278 ha Pożar: Nieni, 25 marca 2016 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 271 ha · 13 dni
  190. 710 ha Pożar: Nieni, 25 marca 2016 tu się zaczął 0,3% gminy · łącznie 1 397 ha · 6 dni
  191. 1 102 ha Pożar: Nieni, 25 marca 2016 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 216 ha · 14 dni
  192. 1 248 ha Pożar: Nieni, 25 marca 2016 tu się zaczął 0,6% gminy · łącznie 1 241 ha · 11 dni
  193. 4 685 ha Pożar: Nieni, 25 marca 2016 tu się zaczął 2,0% gminy · łącznie 6 533 ha · 22 dni
  194. 1 074 ha Pożar: Nieni, 25 marca 2016 tu się zaczął 0,5% gminy · łącznie 1 067 ha · 14 dni
  195. 587 ha Pożar: Nieni, 24 marca 2016 tu się zaczął 0,3% gminy · łącznie 1 141 ha · 11 dni
  196. 29 ha Pożar: Sambaya, 24 marca 2016 0,0% gminy · łącznie 2 717 ha · 12 dni
  197. 453 ha Pożar: Sandor, 19 marca 2016 0,2% gminy · łącznie 6 826 ha · 29 dni
  198. 2 ha Pożar: Kunike, 12 marca 2016 0,0% gminy · łącznie 1 422 ha · 9 dni
  199. 176 ha Pożar: Sengbe, 21 lutego 2016 0,1% gminy · łącznie 1 017 ha · 2 dni
  200. 840 ha Pożar: Nieni, 12 lutego 2016 tu się zaczął 0,4% gminy · łącznie 1 085 ha · 3 dni
  201. 343 ha Pożar: Mongo, 4 lutego 2016 0,2% gminy · łącznie 1 466 ha · 5 dni
  202. 3 736 ha Pożar: Nieni, 2 lutego 2016 tu się zaczął 1,6% gminy · łącznie 4 518 ha · 24 dni
  203. 2 160 ha Pożar: Nieni, 29 stycznia 2016 tu się zaczął 1,0% gminy · łącznie 2 145 ha · 6 dni
  204. 1 006 ha Pożar: Nieni, 22 stycznia 2016 tu się zaczął 0,4% gminy · łącznie 1 000 ha · 12 dni

Skąd pochodzą te dane

Obrysy pochodzą z GWIS (Copernicus, CC BY 4.0) i są odtwarzane z detekcji cieplnych, a granice gmin z geoBoundaries/openAfrica, geoBoundaries (Creative Commons Attribution 4.0 (CC BY 4.0)). Powierzchnię w każdej gminie wylicza WorldFires, nakładając jedno na drugie. Prognoza pochodzi z Open-Meteo (CC BY 4.0).

Daj mi znać, co tu płonie

Nowe pożary z tego obszaru przez RSS: wklej link do czytnika, bez podawania e-maila.