Пожежі: Avellino
Avellino, Італія: 13 пожеж зі сторінкою зайшли в 19 із її 118 громад з 2016 року, 2 652 гектарів згоріло в межах області. Найбільшою була пожежа Monteverde (серпень 2026): 564 гектарів у межах області. Пожежна небезпека сьогодні: дуже низька (FWI 1).
Запис мають лише пожежі площею від 100 га: менші не потрапляють до списків і сум на цій сторінці.
- згорілих гектарів
- 2 652ha
- Із 2016
- Від області
- 0,9%
- 2 792 km²
- пожеж
- 13
- Із 2016
- громад із вогнем
- 19
- з 118
- Найбільша пожежа
- 564ha
- Monteverde · серпень 2026
- Мешканці
- 379 392
- 7,0 га згоріло на тисячу мешканців
Пожежна небезпека сьогодні та в найближчі дні
FWI у центрі області за прогнозом Open-Meteo- ср 4 Дуже низька 16° · 58 % · 23 km/h
- чт 5 Дуже низька 16° · 58 % · 31 km/h
- пт 6 Дуже низька 17° · 64 % · 17 km/h
- сб 7 Дуже низька 17° · 65 % · 22 km/h
- нд 8 Дуже низька 15° · 76 % · 21 km/h
- пн 9 Дуже низька 15° · 72 % · 22 km/h
- вт 10 Дуже низька 17° · 70 % · 23 km/h
- ср 11 Дуже низька 19° · 69 % · 33 km/h
Натисніть периметр, щоб побачити, яка це пожежа
Громади, що горіли найбільше
- Monteverde 695 меш. 564 ha · 14 %
- Aquilonia 1 462 меш. 419 ha · 7,5 %
- Montaguto 347 меш. 345 ha · 19 %
- Vallata 2 512 меш. 309 ha · 6,5 %
- Montoro 19 347 меш. 182 ha · 4,5 %
- Montella 7 291 меш. 152 ha · 1,8 %
- Frigento 144 ha · 3,8 %
- Calitri 4 243 меш. 137 ha · 1,4 %
- Guardia Lombardi 1 515 меш. 131 ha · 2,3 %
- Quadrelle 1 829 меш. 83 ha · 12 %
- Lauro 3 340 меш. 67 ha · 5,9 %
- Pago del Vallo di Lauro 1 710 меш. 50 ha · 11 %
Що горить в області
- Сільськогосподарські угіддя54 %
- Листяні ліси16 %
- Інші природні угіддя12 %
- Чагарники й перехідні угіддя9,7 %
- Мішані ліси3,8 %
- Хвойні ліси3,2 %
- Забудовані території0,8 %
Громади, що горять знову і знову
Громади з двома чи більше пожежами понад 100 га з 2016 року.
- 2×Quindici5 ha
Найбільші зареєстровані пожежі
- 564 haMonteverdeсерпень 2026 · 2 дні
- 419 haAquiloniaсерпень 2021 · 2 дні
- 345 haOrsara di Pugliaсерпень 2024 · 3 дні
- 324 haVallataсерпень 2017 · 1 день
- 277 haFrigentoсерпень 2017 · 1 день
- 182 haMontoroлипень 2017 · 8 днів
- 152 haMontellaсерпень 2017 · 6 днів
- 138 haPago del Vallo di Lauroлипень 2017 · 1 день
Гектари в межах області; пожежа могла спалити більше за її межами.
Рік за роком
| Рік | пожеж | згорілих гектарів | Найбільша за рік |
|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 564 | Monteverde 564 ha |
| 2025 | 1 | 3 | Sarno 3 ha |
| 2024 | 3 | 483 | Orsara di Puglia 345 ha |
| 2021 | 1 | 419 | Aquilonia 419 ha |
| 2020 | 1 | 2 | Sarno 2 ha |
| 2017 | 6 | 1 181 | Vallata 324 ha |
Усі пожежі: Avellino · 13
Від найновішої до найстарішої. Цифра – площа в межах області; якщо пожежа спалила більше за її межами, вказано загальну.
- 564 haMonteverdeсерпень 2026 · 2 дні
- 3 haSarnoлипень 2025 · 2 дні
- 1 haCastelnuovo di Conzaсерпень 2024 · 1 день
- 345 haOrsara di Pugliaсерпень 2024 · 3 дні
- 137 haCalitriсерпень 2024 · 1 день
- 419 haAquiloniaсерпень 2021 · 2 дні
- 2 haSarno13 вересня 2020 р. · 3 дні
- 324 haVallataсерпень 2017 · 1 день
- 152 haMontellaсерпень 2017 · 6 днів
- 277 haFrigentoсерпень 2017 · 1 день
- 109 haQuadrelleлипень 2017 · 2 дні
- 182 haMontoroлипень 2017 · 8 днів
- 138 haPago del Vallo di Lauroлипень 2017 · 1 день
Звідки ці дані
Периметри – з EFFIS (Copernicus, CC BY 4.0), межі громади – з geoBoundaries/ISTAT, National Institute of Statistics (Creative Commons Attribution 3.0 License). Площу за громадами WorldFires обчислює перетином обох. Прогноз – від Open-Meteo (CC BY 4.0).
Повідомляйте, що тут горить
Нові пожежі в цьому районі через RSS: вставте посилання у свою читалку, без електронної пошти.