Перейти до вмісту
worldfires

Пожежі: Hsihseng

Hsihseng, Мʼянма: 33 великі пожежі, зареєстровані GWIS, з 2016 року; у межах громади згоріло 74 117 га, 36 % її площі. Пожежна небезпека сьогодні: дуже низька (FWI 2).

Запис мають лише пожежі площею від 2 000 га: менші не потрапляють до списків і сум на цій сторінці.

Пожежна небезпека сьогодні та в найближчі дні

FWI, обчислений за прогнозом Open-Meteo
  1. вт 3 Дуже низька 30° · 47 % · 21 km/h
  2. ср 4 Дуже низька 29° · 47 % · 18 km/h
  3. чт 5 Дуже низька 30° · 51 % · 20 km/h
  4. пт 6 Дуже низька 28° · 64 % · 27 km/h
  5. сб 7 Дуже низька 25° · 73 % · 26 km/h
  6. нд 8 Дуже низька 26° · 65 % · 28 km/h
  7. пн 9 Дуже низька 26° · 63 % · 32 km/h
  8. вт 10 Дуже низька 23° · 68 % · 27 km/h

Канадський індекс FWI – та сама система, що й у Copernicus, – обчислений WorldFires за прогнозом погоди та двома місяцями минулої погоди для стану горючих матеріалів. Це оцінка для громади, а не офіційне попередження: попередження видає служба надзвичайних ситуацій кожної країни.

Громада та її пожежі

Із 2016

74 117
згорілих гектарів
36 %
громади
33
пожеж
2 079
km²

Hsihseng: скільки разів тут горіло?

Hsihseng: з 2016 року тут горіло 33 рази; роки з пожежами: 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025 і 2026. Останній раз: Пожежа Mawkmai, 18 березня 2026 р., 279 гектарів у межах громади. Загалом у межах території згоріло 74 117 гектарів, але окрема пройдена вогнем площа — 43 298 гектарів, 21 % території: частина горіла не один раз.

  1. 2× 16
  2. 5× 17
  3. 3× 18
  4. 1× 19
  5. 1× 20
  6. 2× 21
  7. 2× 22
  8. 3× 23
  9. 5× 24
  10. 1× 25
  11. 8× 26
33
пожеж
11
років із пожежами
74 117
га накопичено
43 298
га окремо

Пожежі площею понад 2 000 гектарів із периметром з 2016 року, що хоча б частково зайшли на територію громади. Накопичені гектари підсумовують кожну пожежу; окрема площа враховує землю, що горіла кілька разів, один раз. Периметри й межі поєднано WorldFires.

Де найчастіше горіло: Мʼянма →

Пожежі, що заходили в громаду Hsihseng

  1. 279 ha Пожежа Mawkmai, 18 березня 2026 р. 0,1 % громади · загалом 6 525 га · 18 днів
  2. 1 611 ha Пожежа Hsihseng, березень 2026 тут почалася 0,8 % громади · загалом 5 963 га · 19 днів
  3. 4 207 ha Пожежа Taunggyi, 15 березня 2026 р. 2,0 % громади · загалом 18 198 га · 23 дні
  4. 2 679 ha Пожежа Loikaw, 2 березня 2026 р. 1,3 % громади · загалом 3 252 га · 7 днів
  5. 2 610 ha Пожежа Hsihseng, 28 лютого 2026 р. тут почалася 1,3 % громади · загалом 2 778 га · 11 днів
  6. 1 323 ha Пожежа Mawkmai, лютий 2026 0,6 % громади · загалом 2 356 га · 11 днів
  7. 7 607 ha Пожежа Hsihseng, 3 лютого 2026 р. тут почалася 3,7 % громади · загалом 7 576 га · 20 днів
  8. 3 110 ha Пожежа Hsihseng, січень 2026 тут почалася 1,5 % громади · загалом 3 099 га · 23 дні
  9. 1 697 ha Пожежа Taunggyi, березень 2025 0,8 % громади · загалом 7 326 га · 27 днів
  10. 2 202 ha Пожежа Hsihseng, 25 лютого 2024 р. тут почалася 1,1 % громади · загалом 2 191 га · 6 днів
  11. 2 127 ha Пожежа Hsihseng, 19 лютого 2024 р. тут почалася 1,0 % громади · загалом 2 503 га · 30 днів
  12. 6 149 ha Пожежа Hsihseng, 18 лютого 2024 р. тут почалася 3,0 % громади · загалом 6 125 га · 23 дні
  13. 2 318 ha Пожежа Hsihseng, 8 лютого 2024 р. тут почалася 1,1 % громади · загалом 2 309 га · 12 днів
  14. 2 185 ha Пожежа Hsihseng, 3 лютого 2024 р. тут почалася 1,0 % громади · загалом 2 194 га · 15 днів
  15. 2 108 ha Пожежа Hsihseng, 7 лютого 2023 р. тут почалася 1,0 % громади · загалом 2 405 га · 10 днів
  16. 3 439 ha Пожежа Hsihseng, 7 лютого 2023 р. тут почалася 1,6 % громади · загалом 3 426 га · 10 днів
  17. 94 ha Пожежа Loikaw, 4 лютого 2023 р. 0,0 % громади · загалом 3 390 га · 10 днів
  18. 1 962 ha Пожежа Hsihseng, 24 лютого 2022 р. тут почалася 0,9 % громади · загалом 2 060 га · 13 днів
  19. 5 067 ha Пожежа Hsihseng, 22 лютого 2022 р. тут почалася 2,4 % громади · загалом 5 108 га · 17 днів
  20. 339 ha Пожежа Hsihseng, березень 2021 тут почалася 0,2 % громади · загалом 6 724 га · 17 днів
  21. 2 512 ha Пожежа Hsihseng, лютий 2021 тут почалася 1,2 % громади · загалом 2 504 га · 20 днів
  22. 260 ha Пожежа Taunggyi, 1 березня 2020 р. 0,1 % громади · загалом 2 271 га · 23 дні
  23. 72 ha Пожежа Taunggyi, 12 березня 2019 р. 0,0 % громади · загалом 4 684 га · 20 днів
  24. 8 ha Пожежа Taunggyi, квітень 2018 0,0 % громади · загалом 2 727 га · 14 днів
  25. 2 842 ha Пожежа Hsihseng, березень 2018 тут почалася 1,4 % громади · загалом 2 831 га · 10 днів
  26. 3 094 ha Пожежа Nyaungshwe, березень 2018 1,5 % громади · загалом 4 429 га · 16 днів
  27. 3 ha Пожежа Taunggyi, 19 березня 2017 р. 0,0 % громади · загалом 5 291 га · 26 днів
  28. 2 184 ha Пожежа Hsihseng, 16 березня 2017 р. тут почалася 1,0 % громади · загалом 2 364 га · 16 днів
  29. 2 499 ha Пожежа Taunggyi, 15 березня 2017 р. 1,2 % громади · загалом 2 787 га · 12 днів
  30. 941 ha Пожежа Hsihseng, 12 березня 2017 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 2 885 га · 17 днів
  31. 2 091 ha Пожежа Hsihseng, лютий 2017 тут почалася 1,0 % громади · загалом 2 083 га · 14 днів
  32. 1 506 ha Пожежа Taunggyi, 19 березня 2016 р. 0,7 % громади · загалом 2 670 га · 16 днів
  33. 2 994 ha Пожежа Hsihseng, березень 2016 тут почалася 1,4 % громади · загалом 3 927 га · 14 днів

Звідки ці дані

Периметри – з GWIS (Copernicus, CC BY 4.0), відтворені за термоточками, межі громади – з geoBoundaries/The Myanmar Analytics Project, USAID (Creative Commons Attribution 4.0 (CC BY 4.0)). Площу за громадами WorldFires обчислює, перетинаючи обидва набори. Прогноз – від Open-Meteo (CC BY 4.0).

Повідомляйте, що тут горить

Нові пожежі в цьому районі через RSS: вставте посилання у свою читалку, без електронної пошти.