Natuurbranden in Đồng Tháp
Đồng Tháp, Vietnam: sinds 2016 zijn 18 branden met een eigen pagina doorgedrongen in 7 van de 12 districten, met 31.398 hectare verbrand binnen de regio. De grootste was die bij Tam Nong in 26 maart 2026, met 4.608 hectare binnen de regio. Brandgevaar vandaag: zeer laag (FWI 0).
Alleen branden van 1.000 ha of meer krijgen een eigen pagina: kleinere staan niet in de lijsten en tellen niet mee in de totalen op deze pagina.
- hectare verbrand
- 31.398ha
- Sinds 2016
- Van de regio
- 9,8%
- 3.208 km²
- branden
- 18
- Sinds 2016
- gemeenten met brand
- 7
- van 12
- Grootste brand
- 4.608ha
- Tam Nong · 26 maart 2026
- Inwoners
- —
Brandgevaar, vandaag en de komende dagen
FWI in het midden van de regio, met de verwachting van Open-Meteo- za 31 Zeer laag 32° · 62 % · 22 km/h
- zo 1 Zeer laag 32° · 66 % · 23 km/h
- ma 2 Zeer laag 32° · 62 % · 27 km/h
- di 3 Zeer laag 31° · 77 % · 28 km/h
- wo 4 Zeer laag 32° · 68 % · 28 km/h
- do 5 Zeer laag 32° · 69 % · 28 km/h
- vr 6 Zeer laag 31° · 64 % · 26 km/h
- za 7 Zeer laag 32° · 67 % · 41 km/h
Klik op een omtrek om te zien welke brand het is
De gemeenten waar het meest is verbrand
- Tam Nong 11.942 ha · 25 %
- Thanh Binh 9.382 ha · 27 %
- Huyen Hong Ngu 3.434 ha · 16 %
- Thi xa Hong Ngu 2.246 ha · 18 %
- Tan Hong 1.882 ha · 6,0 %
- Thap Muoi 1.453 ha · 2,7 %
- Huyen Cao Lanh 1.059 ha · 2,2 %
Gemeenten die steeds weer branden
Gemeenten met twee of meer grote branden (1.000 ha of meer) sinds 2016.
- 10×Tam Nong11.942 ha
- 6×Thanh Binh9.382 ha
- 3×Thap Muoi1.453 ha
- 2×Thi xa Hong Ngu2.246 ha
- 2×Tan Hong1.882 ha
- 2×Huyen Cao Lanh1.059 ha
De grootste geregistreerde branden
- 4.608 haTam Nong26 maart 2026 · 25 dagen
- 3.541 haThanh Binh5 april 2026 · 11 dagen
- 3.434 haHuyen Hong Nguapril 2026 · 11 dagen
- 2.444 haTam Nong25 maart 2026 · 14 dagen
- 2.146 haThanh Binh1 april 2026 · 13 dagen
- 1.719 haThanh Binhfebruari 2020 · 13 dagen
- 1.684 haTan Hongmaart 2026 · 19 dagen van 2.845 ha in totaal
- 1.340 haTam Nong23 maart 2026 · 15 dagen
Hectaren binnen de regio; de brand kan daarbuiten meer hebben verwoest.
Jaar voor jaar
| Jaar | branden | hectare verbrand | Grootste van het jaar |
|---|---|---|---|
| 2026 | 15 | 27.276 | Tam Nong 4.608 ha |
| 2020 | 1 | 1.719 | Thanh Binh 1.719 ha |
| 2019 | 2 | 2.402 | Tam Nong 1.313 ha |
Alle branden in Đồng Tháp · 18
Nieuwste eerst. Het cijfer is de oppervlakte binnen de regio; als de brand daarbuiten meer verwoestte, staat het totaal erbij.
- 1.034 haHuyen Cao Lanhapril 2026 · 10 dagen
- 294 haThap Muoiapril 2026 · 10 dagen van 1.208 ha in totaal
- 1.034 haTam Nongapril 2026 · 9 dagen
- 3.541 haThanh Binh5 april 2026 · 11 dagen
- 3.434 haHuyen Hong Nguapril 2026 · 11 dagen
- 1.262 haThanh Binh1 april 2026 · 10 dagen
- 2.146 haThanh Binh1 april 2026 · 13 dagen
- 1.242 haThi xa Hong Ngumaart 2026 · 13 dagen
- 1.684 haTan Hongmaart 2026 · 19 dagen van 2.845 ha in totaal
- 4.608 haTam Nong26 maart 2026 · 25 dagen
- 1.051 haTam Nong25 maart 2026 · 17 dagen
- 2.444 haTam Nong25 maart 2026 · 14 dagen
- 1.075 haThanh Binhmaart 2026 · 6 dagen
- 1.340 haTam Nong23 maart 2026 · 15 dagen
- 1.086 haTam Nong22 maart 2026 · 13 dagen
- 1.719 haThanh Binhfebruari 2020 · 13 dagen
- 1.313 haTam Nongmaart 2019 · 11 dagen
- 1.090 haThap Muoijanuari 2019 · 13 dagen
Waar deze gegevens vandaan komen
De omtrekken komen van GWIS (Copernicus, CC BY 4.0) en zijn gereconstrueerd uit hittedetecties; de gemeentegrenzen komen van geoBoundaries/geoBoundaries, Wikipedia (Public Domain). De oppervlakte per gemeente berekent WorldFires door beide te combineren. De verwachting is van Open-Meteo (CC BY 4.0).
Laat me weten wat hier brandt
Nieuwe branden in dit gebied via RSS: plak de link in je feedlezer, zonder e-mailadres.