Natuurbranden in Wendou Mbour
Wendou Mbour, Guinee, heeft sinds 2016 51 door GWIS geregistreerde grote branden gehad: 136.019 hectare verbrand binnen de gemeentegrenzen, 91% van de oppervlakte. Brandgevaar vandaag: zeer laag (FWI 0).
Alleen branden van 2.000 ha of meer krijgen een eigen pagina: kleinere staan niet in de lijsten en tellen niet mee in de totalen op deze pagina.
Brandgevaar, vandaag en de komende dagen
FWI berekend met de verwachting van Open-Meteo- di 3 Zeer laag 29° · 69 % · 15 km/h
- wo 4 Zeer laag 32° · 57 % · 35 km/h
- do 5 Zeer laag 32° · 56 % · 22 km/h
- vr 6 Zeer laag 33° · 55 % · 15 km/h
- za 7 Zeer laag 32° · 59 % · 18 km/h
- zo 8 Zeer laag 32° · 56 % · 17 km/h
- ma 9 Zeer laag 32° · 55 % · 19 km/h
- di 10 Zeer laag 32° · 65 % · 18 km/h
Canadese Fire Weather Index, hetzelfde systeem dat Copernicus gebruikt, door WorldFires berekend uit de weersverwachting en twee maanden weer uit het verleden voor de toestand van de brandstof. Het is een schatting per gemeente, geen officiële waarschuwing: waarschuwingen komen van de hulpdienst van elk land.
De gemeente en haar branden
Sinds 2016
- 136.019
- hectare verbrand
- 91 %
- van de oppervlakte
- 51
- branden
- 1.497
- km²
Hoe vaak heeft Wendou Mbour gebrand?
Wendou Mbour heeft sinds 2016 51 keer gebrand, in 10 jaar: 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2024, 2025 en 2026. De laatste keer: Natuurbrand bij Wendou Mbour, 11 mei 2026, met 1.852 hectare binnen de gemeente.
- 51
- branden
- 10
- jaren met brand
- 136.019
- ha opgeteld
- 11 mei 2026
- laatste keer
Branden groter dan 2.000 hectare met een omtrek sinds 2016 die de gemeente, al was het maar deels, hebben bereikt. De opgetelde hectaren tellen elke brand; de getroffen oppervlakte telt grond die meermaals brandde maar één keer. Omtrekken en grenzen gecombineerd door WorldFires.
Branden die Wendou Mbour binnendrongen
- 1.852 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 11 mei 2026 waar de brand begon 1,2% van de gemeente · 2.012 ha in totaal · 3 dagen
- 45 ha Natuurbrand bij Koumbia, 7 mei 2026 0,0% van de gemeente · 2.720 ha in totaal · 8 dagen
- 2.909 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 6 mei 2026 waar de brand begon 1,9% van de gemeente · 2.891 ha in totaal · 16 dagen
- 955 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 25 april 2026 waar de brand begon 0,6% van de gemeente · 2.804 ha in totaal · 12 dagen
- 1.566 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 25 april 2026 waar de brand begon 1,0% van de gemeente · 2.969 ha in totaal · 20 dagen
- 7.037 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 23 april 2026 waar de brand begon 4,7% van de gemeente · 6.995 ha in totaal · 19 dagen
- 4.316 ha Natuurbrand bij Sangarédi, april 2026 2,9% van de gemeente · 4.909 ha in totaal · 16 dagen
- 240 ha Natuurbrand bij Sangarédi, mei 2025 0,2% van de gemeente · 2.766 ha in totaal · 6 dagen
- 2.062 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 12 mei 2025 waar de brand begon 1,4% van de gemeente · 2.067 ha in totaal · 9 dagen
- 2.944 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 12 mei 2025 waar de brand begon 2,0% van de gemeente · 2.927 ha in totaal · 4 dagen
- 1.157 ha Natuurbrand bij Koumbia, 12 mei 2025 0,8% van de gemeente · 3.200 ha in totaal · 4 dagen
- 204 ha Natuurbrand bij Dabiss, mei 2025 0,1% van de gemeente · 2.229 ha in totaal · 7 dagen
- 1.648 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, mei 2024 waar de brand begon 1,1% van de gemeente · 2.510 ha in totaal · 8 dagen
- 6.910 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, april 2024 waar de brand begon 4,6% van de gemeente · 6.869 ha in totaal · 18 dagen
- 19 ha Natuurbrand bij Missira, 17 april 2024 0,0% van de gemeente · 8.062 ha in totaal · 22 dagen
- 5.784 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 12 mei 2022 waar de brand begon 3,9% van de gemeente · 5.747 ha in totaal · 11 dagen
- 2.754 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 12 mei 2022 waar de brand begon 1,8% van de gemeente · 2.737 ha in totaal · 8 dagen
- 3.402 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 10 mei 2022 waar de brand begon 2,3% van de gemeente · 3.382 ha in totaal · 15 dagen
- 332 ha Natuurbrand bij Koumbia, 10 mei 2022 0,2% van de gemeente · 2.901 ha in totaal · 3 dagen
- 4.820 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 7 mei 2022 waar de brand begon 3,2% van de gemeente · 6.530 ha in totaal · 9 dagen
- 2.365 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, mei 2021 waar de brand begon 1,6% van de gemeente · 2.352 ha in totaal · 3 dagen
- 2.933 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 24 april 2021 waar de brand begon 2,0% van de gemeente · 2.915 ha in totaal · 16 dagen
- 1.365 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 24 april 2021 waar de brand begon 0,9% van de gemeente · 2.635 ha in totaal · 10 dagen
- 1.447 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 24 april 2021 waar de brand begon 1,0% van de gemeente · 3.087 ha in totaal · 9 dagen
- 1.853 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 3 mei 2020 waar de brand begon 1,2% van de gemeente · 3.599 ha in totaal · 4 dagen
- 2.752 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 3 mei 2020 waar de brand begon 1,8% van de gemeente · 2.736 ha in totaal · 7 dagen
- 7.561 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 3 mei 2020 waar de brand begon 5,0% van de gemeente · 7.517 ha in totaal · 9 dagen
- 2.488 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 11 mei 2019 waar de brand begon 1,7% van de gemeente · 2.472 ha in totaal · 5 dagen
- 1.407 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 11 mei 2019 waar de brand begon 0,9% van de gemeente · 2.837 ha in totaal · 2 dagen
- 1.361 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 9 mei 2019 waar de brand begon 0,9% van de gemeente · 2.880 ha in totaal · 8 dagen
- 1.072 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 9 mei 2019 waar de brand begon 0,7% van de gemeente · 2.062 ha in totaal · 5 dagen
- 16 ha Natuurbrand bij Dabiss, mei 2019 0,0% van de gemeente · 3.091 ha in totaal · 9 dagen
- 2.106 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 6 mei 2019 waar de brand begon 1,4% van de gemeente · 2.093 ha in totaal · 10 dagen
- 3.011 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 2 mei 2019 waar de brand begon 2,0% van de gemeente · 2.993 ha in totaal · 4 dagen
- 2.084 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 2 mei 2019 waar de brand begon 1,4% van de gemeente · 2.072 ha in totaal · 3 dagen
- 1.454 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 2 mei 2019 waar de brand begon 1,0% van de gemeente · 5.604 ha in totaal · 15 dagen
- 1.492 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 1 mei 2019 waar de brand begon 1,0% van de gemeente · 2.418 ha in totaal · 6 dagen
- 865 ha Natuurbrand bij Koumbia, 5 mei 2018 0,6% van de gemeente · 2.095 ha in totaal · 9 dagen
- 3.490 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 5 mei 2018 waar de brand begon 2,3% van de gemeente · 3.468 ha in totaal · 11 dagen
- 3.090 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 5 mei 2018 waar de brand begon 2,1% van de gemeente · 3.468 ha in totaal · 5 dagen
- 1.760 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 26 april 2018 waar de brand begon 1,2% van de gemeente · 2.910 ha in totaal · 13 dagen
- 1.970 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 24 april 2018 waar de brand begon 1,3% van de gemeente · 2.718 ha in totaal · 11 dagen
- 1.321 ha Natuurbrand bij Koumbia, 25 april 2017 0,9% van de gemeente · 3.376 ha in totaal · 9 dagen
- 5.573 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 18 april 2017 waar de brand begon 3,7% van de gemeente · 5.541 ha in totaal · 13 dagen
- 3.147 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 15 april 2017 waar de brand begon 2,1% van de gemeente · 3.128 ha in totaal · 13 dagen
- 1 ha Natuurbrand bij Koumbia, mei 2016 0,0% van de gemeente · 2.332 ha in totaal · 8 dagen
- 2.480 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, mei 2016 waar de brand begon 1,7% van de gemeente · 2.694 ha in totaal · 4 dagen
- 753 ha Natuurbrand bij Koumbia, 30 april 2016 0,5% van de gemeente · 4.005 ha in totaal · 6 dagen
- 5.617 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 28 april 2016 waar de brand begon 3,8% van de gemeente · 5.631 ha in totaal · 13 dagen
- 15.986 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 27 april 2016 waar de brand begon 11% van de gemeente · 18.136 ha in totaal · 14 dagen
- 2.246 ha Natuurbrand bij Wendou Mbour, 17 april 2016 waar de brand begon 1,5% van de gemeente · 2.238 ha in totaal · 10 dagen
Waar deze gegevens vandaan komen
De omtrekken komen van GWIS (Copernicus, CC BY 4.0) en zijn gereconstrueerd uit hittedetecties; de gemeentegrenzen komen van geoBoundaries/World Food Programme, OCHA ROWCA (Creative Commons Attribution 3.0 Intergovernmental Organisations (CC BY 3.0 IGO)). De oppervlakte per gemeente berekent WorldFires door beide te combineren. De verwachting is van Open-Meteo (CC BY 4.0).
Laat me weten wat hier brandt
Nieuwe branden in dit gebied via RSS: plak de link in je feedlezer, zonder e-mailadres.