Požari: Mae Taeng แม่แตง
Mae Taeng, Tajland, imao je 37 velikih požara koje je zabilježio GWIS od 2016: 71.823 hektara izgorjelo je unutar njegovih granica, 51 % površine. Opasnost od požara danas: vrlo niska (FWI 1).
Zapis imaju samo požari od 1.000 ha ili više: manji nisu u popisima ni u zbrojevima na ovoj stranici.
Opasnost od požara, danas i idućih dana
FWI izračunat iz prognoze Open-Meteo- sri 4 Vrlo niska 28° · 59 % · 21 km/h
- čet 5 Vrlo niska 29° · 56 % · 20 km/h
- pet 6 Vrlo niska 27° · 63 % · 22 km/h
- sub 7 Vrlo niska 25° · 73 % · 30 km/h
- ned 8 Vrlo niska 25° · 69 % · 27 km/h
- pon 9 Vrlo niska 24° · 78 % · 37 km/h
- uto 10 Vrlo niska 24° · 59 % · 28 km/h
- sri 11 Vrlo niska 23° · 75 % · 21 km/h
- čet 12 Vrlo niska 20° · 86 % · 16 km/h
Kanadski indeks FWI, isti sustav koji koristi Copernicus, koji WorldFires izračunava iz vremenske prognoze i dva mjeseca prošlog vremena za stanje goriva. Procjena je po općini, ne službeno upozorenje: upozorenja izdaje služba za hitne situacije svake države. Stavite ovaj okvir na svoju stranicu
Dim danas: Mae Taeng – prognoza iz sata u sat
Općina i njezini požari
Od 2016.
- 71.823
- izgorjelih hektara
- 51 %
- općine
- 37
- požara
- 1.420
- km²
Mae Taeng: koliko je puta ovdje gorjelo?
Mae Taeng: od 2016. ovdje je gorjelo 37 puta; godine s požarom: 2016, 2017, 2019, 2020, 2021, 2023, 2024 i 2026. Posljednji put: Požar Mae Taeng, travanj 2026, s 1.099 hektara unutar granica. Ukupno je unutar granica izgorjelo 71.823 hektara, ali je zasebna izgorjela površina 43.965 hektara, 31 % područja: dio je gorio više puta.
- 37
- požara
- 8
- godine s požarom
- 71.823
- ha ukupno
- 43.965
- ha zasebno
Požari veći od 1.000 hektara s opsegom od 2016. koji su barem djelomično zahvatili ovo područje. Zbrojeni hektari broje svaki požar; zasebna površina ono što je gorjelo više puta broji samo jednom. Opsezi i granice preklopljeni u WorldFiresu.
Požari koji su ušli u općinu Mae Taeng
- 1.099 ha Požar Mae Taeng, travanj 2026 ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 1.208 ha · 5 dana
- 1.340 ha Požar Mae Taeng, 26. ožujka 2026. ovdje je počeo 0,9 % općine · ukupno 1.332 ha · 5 dana
- 1.554 ha Požar Samoeng, 24. ožujka 2026. 1,1 % općine · ukupno 1.901 ha · 13 dana
- 602 ha Požar Chiang Dao, 23. ožujka 2026. 0,4 % općine · ukupno 2.481 ha · 13 dana
- 18.576 ha Požar Doi Saket, 19. ožujka 2026. 13 % općine · ukupno 52.429 ha · 33 dana
- 9.371 ha Požar Mae Taeng, 18. ožujka 2026. ovdje je počeo 6,6 % općine · ukupno 9.265 ha · 17 dana
- 1.879 ha Požar Mae Taeng, travanj 2024 ovdje je počeo 1,3 % općine · ukupno 1.870 ha · 4 dana
- 654 ha Požar Phrao, 23. ožujka 2024. 0,5 % općine · ukupno 1.364 ha · 11 dana
- 2.610 ha Požar Mae Taeng, ožujak 2024 ovdje je počeo 1,8 % općine · ukupno 2.596 ha · 9 dana
- 2.159 ha Požar Phrao, 5. ožujka 2024. 1,5 % općine · ukupno 4.802 ha · 12 dana
- 2 ha Požar Phrao, 9. travnja 2023. 0,0 % općine · ukupno 1.079 ha · 4 dana
- 1.121 ha Požar Mae Taeng, 27. ožujka 2023. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 1.124 ha · 7 dana
- 1.011 ha Požar Mae Taeng, 23. ožujka 2023. ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 1.006 ha · 13 dana
- 1.684 ha Požar Mae Taeng, 24. ožujka 2021. ovdje je počeo 1,2 % općine · ukupno 1.675 ha · 10 dana
- 1.047 ha Požar Mae Taeng, 17. ožujka 2021. ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 1.284 ha · 5 dana
- 672 ha Požar Phrao, 14. ožujka 2021. 0,5 % općine · ukupno 1.250 ha · 8 dana
- 1.873 ha Požar Mae Taeng, 4. ožujka 2021. ovdje je počeo 1,3 % općine · ukupno 2.123 ha · 15 dana
- 3.137 ha Požar Mae Taeng, travanj 2020 ovdje je počeo 2,2 % općine · ukupno 3.578 ha · 19 dana
- 1.052 ha Požar Chiang Dao, travanj 2020 0,7 % općine · ukupno 2.566 ha · 13 dana
- 2.177 ha Požar Mae Taeng, 26. ožujka 2020. ovdje je počeo 1,5 % općine · ukupno 2.164 ha · 12 dana
- 162 ha Požar Chiang Dao, 18. ožujka 2020. 0,1 % općine · ukupno 1.552 ha · 10 dana
- 27 ha Požar Chiang Dao, 17. ožujka 2020. 0,0 % općine · ukupno 1.276 ha · 12 dana
- 492 ha Požar Phrao, 17. ožujka 2020. 0,4 % općine · ukupno 1.832 ha · 17 dana
- 1.901 ha Požar Mae Taeng, 14. ožujka 2020. ovdje je počeo 1,3 % općine · ukupno 1.891 ha · 9 dana
- 1.312 ha Požar Mae Taeng, 10. ožujka 2020. ovdje je počeo 0,9 % općine · ukupno 1.305 ha · 8 dana
- 849 ha Požar Mae Taeng, 8. ožujka 2020. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 1.420 ha · 11 dana
- 4 ha Požar Doi Saket, 6. ožujka 2020. 0,0 % općine · ukupno 1.372 ha · 7 dana
- 1.690 ha Požar Phrao, 1. ožujka 2020. 1,2 % općine · ukupno 4.341 ha · 15 dana
- 1.366 ha Požar Mae Taeng, veljača 2020 ovdje je počeo 1,0 % općine · ukupno 1.359 ha · 5 dana
- 1.127 ha Požar Mae Taeng, ožujak 2019 ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 1.121 ha · 13 dana
- 1.486 ha Požar Mae Taeng, 19. ožujka 2017. ovdje je počeo 1,0 % općine · ukupno 1.479 ha · 8 dana
- 769 ha Požar Mae Taeng, 18. ožujka 2017. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 1.100 ha · 9 dana
- 2.023 ha Požar Mae Taeng, 12. ožujka 2017. ovdje je počeo 1,4 % općine · ukupno 2.012 ha · 12 dana
- 264 ha Požar Phrao, travanj 2016 0,2 % općine · ukupno 1.327 ha · 5 dana
- 1.782 ha Požar Samoeng, 2. travnja 2016. 1,3 % općine · ukupno 2.898 ha · 19 dana
- 319 ha Požar Doi Saket, ožujak 2016 0,2 % općine · ukupno 1.180 ha · 5 dana
- 2.632 ha Požar Mae Taeng, ožujak 2016 ovdje je počeo 1,8 % općine · ukupno 3.233 ha · 18 dana
Odakle su ovi podaci
Perimetri potječu iz GWIS-a (Copernicus, CC BY 4.0), rekonstruirani iz toplinskih žarišta, a granice općine iz geoBoundaries/Royal Thai Survey Department, OCHA ROAP (Creative Commons Attribution 3.0 Intergovernmental Organisations (CC BY 3.0 IGO)). Površinu po općini WorldFires izračunava presijecanjem obojega. Prognoza je od Open-Meteo (CC BY 4.0).
Javi mi što gori ovdje
Novi požari na ovom području putem RSS-a: zalijepite poveznicu u svoj čitač, bez e-pošte.