Пожежі: Mae Suai แม่สรวย
Mae Suai, Таїланд: 66 пожеж із 2016 року випалили 183 134 гектарів у його межах, у 1,3 раза більше за його площу, бо частина горіла не раз. Пожежна небезпека сьогодні: дуже низька (FWI 0).
Запис мають лише пожежі площею від 1 000 га: менші не потрапляють до списків і сум на цій сторінці.
Пожежна небезпека сьогодні та в найближчі дні
FWI, обчислений за прогнозом Open-Meteo- вт 3 Дуже низька 28° · 59 % · 20 km/h
- ср 4 Дуже низька 28° · 63 % · 18 km/h
- чт 5 Дуже низька 29° · 62 % · 17 km/h
- пт 6 Дуже низька 27° · 68 % · 18 km/h
- сб 7 Дуже низька 24° · 79 % · 27 km/h
- нд 8 Дуже низька 25° · 74 % · 26 km/h
- пн 9 Дуже низька 25° · 72 % · 40 km/h
- вт 10 Дуже низька 22° · 64 % · 32 km/h
Канадський індекс FWI – та сама система, що й у Copernicus, – обчислений WorldFires за прогнозом погоди та двома місяцями минулої погоди для стану горючих матеріалів. Це оцінка для громади, а не офіційне попередження: попередження видає служба надзвичайних ситуацій кожної країни.
Громада та її пожежі
Із 2016
- 183 134
- згорілих гектарів
- 1,3×
- разів його площа (частина горіла не раз)
- 66
- пожеж
- 1 409
- km²
Mae Suai: скільки разів тут горіло?
Mae Suai: з 2016 року тут горіло 66 разів; роки з пожежами: 2016, 2019, 2020, 2021, 2023, 2024, 2025 і 2026. Останній раз: Пожежа Mae Suai, 12 квітня 2026 р., 1 781 гектарів у межах громади.
- 66
- пожеж
- 8
- років із пожежами
- 183 134
- га накопичено
- 12 квіт. 2026 р.
- останній раз
Пожежі площею понад 1 000 гектарів із периметром з 2016 року, що хоча б частково зайшли на територію громади. Накопичені гектари підсумовують кожну пожежу; окрема площа враховує землю, що горіла кілька разів, один раз. Периметри й межі поєднано WorldFires.
Пожежі, що заходили в громаду Mae Suai
- 1 781 ha Пожежа Mae Suai, 12 квітня 2026 р. тут почалася 1,3 % громади · загалом 1 823 га · 7 днів
- 123 ha Пожежа Mueang Chiang Rai, 11 квітня 2026 р. 0,1 % громади · загалом 2 172 га · 7 днів
- 33 ha Пожежа Wiang Pa Pao, 9 квітня 2026 р. 0,0 % громади · загалом 1 008 га · 10 днів
- 1 424 ha Пожежа Mae Suai, 9 квітня 2026 р. тут почалася 1,0 % громади · загалом 1 476 га · 6 днів
- 2 889 ha Пожежа Mae Suai, 8 квітня 2026 р. тут почалася 2,0 % громади · загалом 2 874 га · 12 днів
- 1 537 ha Пожежа Mae Ai, березень 2026 1,1 % громади · загалом 1 788 га · 8 днів
- 9 635 ha Пожежа Mae Suai, 28 березня 2026 р. тут почалася 6,8 % громади · загалом 9 691 га · 22 дні
- 7 902 ha Пожежа Phan, березень 2026 5,6 % громади · загалом 12 910 га · 29 днів
- 14 530 ha Пожежа Mae Suai, 25 березня 2026 р. тут почалася 10 % громади · загалом 14 912 га · 30 днів
- 3 568 ha Пожежа Phrao, 23 березня 2026 р. 2,5 % громади · загалом 12 293 га · 33 дні
- 1 750 ha Пожежа Mae Suai, грудень 2025 тут почалася 1,2 % громади · загалом 1 740 га · 7 днів
- 1 504 ha Пожежа Mae Suai, травень 2024 тут почалася 1,1 % громади · загалом 1 496 га · 3 дні
- 1 565 ha Пожежа Mae Suai, квітень 2024 тут почалася 1,1 % громади · загалом 1 558 га · 6 днів
- 84 ha Пожежа Chai Prakan, 1 квітня 2024 р. 0,1 % громади · загалом 2 383 га · 9 днів
- 2 195 ha Пожежа Mae Suai, 16 квітня 2023 р. тут почалася 1,6 % громади · загалом 2 182 га · 10 днів
- 966 ha Пожежа Mae Suai, 12 квітня 2023 р. тут почалася 0,7 % громади · загалом 1 006 га · 10 днів
- 2 257 ha Пожежа Mae Suai, 11 квітня 2023 р. тут почалася 1,6 % громади · загалом 2 246 га · 7 днів
- 1 076 ha Пожежа Mae Suai, 10 квітня 2023 р. тут почалася 0,8 % громади · загалом 1 120 га · 6 днів
- 1 087 ha Пожежа Mae Suai, 9 квітня 2023 р. тут почалася 0,8 % громади · загалом 1 082 га · 11 днів
- 3 006 ha Пожежа Mae Suai, 5 квітня 2023 р. тут почалася 2,1 % громади · загалом 2 990 га · 8 днів
- 6 756 ha Пожежа Mae Suai, 3 квітня 2023 р. тут почалася 4,8 % громади · загалом 6 985 га · 14 днів
- 947 ha Пожежа Mae Ai, 27 березня 2023 р. 0,7 % громади · загалом 1 293 га · 7 днів
- 1 793 ha Пожежа Mae Suai, 26 березня 2023 р. тут почалася 1,3 % громади · загалом 1 784 га · 11 днів
- 1 120 ha Пожежа Mae Suai, 26 березня 2023 р. тут почалася 0,8 % громади · загалом 1 114 га · 13 днів
- 18 ha Пожежа Wiang Pa Pao, 25 березня 2023 р. 0,0 % громади · загалом 1 266 га · 12 днів
- 1 691 ha Пожежа Mae Suai, 25 березня 2023 р. тут почалася 1,2 % громади · загалом 1 684 га · 12 днів
- 287 ha Пожежа Mueang Chiang Rai, 22 березня 2023 р. 0,2 % громади · загалом 2 755 га · 16 днів
- 1 626 ha Пожежа Mae Suai, 22 березня 2023 р. тут почалася 1,2 % громади · загалом 1 619 га · 13 днів
- 11 907 ha Пожежа Mae Lao, березень 2023 8,4 % громади · загалом 23 457 га · 34 дні
- 17 ha Пожежа Chai Prakan, березень 2023 0,0 % громади · загалом 2 576 га · 17 днів
- 2 316 ha Пожежа Mae Suai, лютий 2023 тут почалася 1,6 % громади · загалом 2 304 га · 10 днів
- 310 ha Пожежа Phan, березень 2021 0,2 % громади · загалом 1 622 га · 6 днів
- 2 394 ha Пожежа Mae Suai, 2 квітня 2020 р. тут почалася 1,7 % громади · загалом 2 380 га · 9 днів
- 1 712 ha Пожежа Mae Suai, 2 квітня 2020 р. тут почалася 1,2 % громади · загалом 1 701 га · 7 днів
- 2 834 ha Пожежа Mae Suai, 28 березня 2020 р. тут почалася 2,0 % громади · загалом 2 827 га · 12 днів
- 9 ha Пожежа Mueang Chiang Rai, 28 березня 2020 р. 0,0 % громади · загалом 5 670 га · 12 днів
- 4 583 ha Пожежа Mae Suai, 26 березня 2020 р. тут почалася 3,2 % громади · загалом 4 563 га · 14 днів
- 1 209 ha Пожежа Mae Suai, 17 березня 2020 р. тут почалася 0,9 % громади · загалом 1 202 га · 9 днів
- 36 ha Пожежа Chai Prakan, 10 березня 2020 р. 0,0 % громади · загалом 1 041 га · 15 днів
- 1 030 ha Пожежа Mae Suai, травень 2019 тут почалася 0,7 % громади · загалом 1 025 га · 4 дні
- 2 257 ha Пожежа Mae Suai, 26 квітня 2019 р. тут почалася 1,6 % громади · загалом 2 248 га · 13 днів
- 1 379 ha Пожежа Mae Suai, 26 квітня 2019 р. тут почалася 1,0 % громади · загалом 1 375 га · 6 днів
- 1 807 ha Пожежа Mae Suai, 24 квітня 2019 р. тут почалася 1,3 % громади · загалом 1 796 га · 9 днів
- 1 318 ha Пожежа Mae Suai, 19 квітня 2019 р. тут почалася 0,9 % громади · загалом 1 310 га · 3 дні
- 1 665 ha Пожежа Mae Suai, 16 квітня 2019 р. тут почалася 1,2 % громади · загалом 1 673 га · 6 днів
- 3 545 ha Пожежа Mae Suai, 15 квітня 2019 р. тут почалася 2,5 % громади · загалом 3 790 га · 10 днів
- 2 043 ha Пожежа Mueang Chiang Rai, 11 квітня 2019 р. 1,4 % громади · загалом 6 657 га · 18 днів
- 5 057 ha Пожежа Mae Suai, 8 квітня 2019 р. тут почалася 3,6 % громади · загалом 8 330 га · 22 дні
- 13 ha Пожежа Wiang Pa Pao, 4 квітня 2019 р. 0,0 % громади · загалом 10 618 га · 16 днів
- 3 017 ha Пожежа Mae Suai, 4 квітня 2019 р. тут почалася 2,1 % громади · загалом 3 003 га · 18 днів
- 5 028 ha Пожежа Mae Suai, 2 квітня 2019 р. тут почалася 3,6 % громади · загалом 5 994 га · 21 день
- 1 766 ha Пожежа Mae Suai, 30 березня 2019 р. тут почалася 1,2 % громади · загалом 1 758 га · 11 днів
- 1 222 ha Пожежа Phan, березень 2019 0,9 % громади · загалом 2 100 га · 13 днів
- 3 948 ha Пожежа Mae Suai, 16 березня 2019 р. тут почалася 2,8 % громади · загалом 3 928 га · 21 день
- 10 159 ha Пожежа Mae Suai, 13 березня 2019 р. тут почалася 7,2 % громади · загалом 10 574 га · 24 дні
- 3 502 ha Пожежа Mae Suai, 12 квітня 2016 р. тут почалася 2,5 % громади · загалом 3 485 га · 13 днів
- 2 314 ha Пожежа Mae Suai, 11 квітня 2016 р. тут почалася 1,6 % громади · загалом 2 456 га · 15 днів
- 5 162 ha Пожежа Mueang Chiang Rai, 8 квітня 2016 р. 3,7 % громади · загалом 6 053 га · 20 днів
- 1 ha Пожежа Wiang Pa Pao, 7 квітня 2016 р. 0,0 % громади · загалом 1 792 га · 19 днів
- 84 ha Пожежа Mae Ai, 6 квітня 2016 р. 0,1 % громади · загалом 2 446 га · 19 днів
- 179 ha Пожежа Mueang Chiang Rai, 3 квітня 2016 р. 0,1 % громади · загалом 3 590 га · 22 дні
- 21 190 ha Пожежа Mae Suai, 1 квітня 2016 р. тут почалася 15 % громади · загалом 21 629 га · 27 днів
- 1 383 ha Пожежа Mae Suai, 1 квітня 2016 р. тут почалася 1,0 % громади · загалом 1 597 га · 8 днів
- 1 587 ha Пожежа Mae Suai, 1 квітня 2016 р. тут почалася 1,1 % громади · загалом 1 579 га · 7 днів
- 1 752 ha Пожежа Mae Suai, березень 2016 тут почалася 1,2 % громади · загалом 1 745 га · 19 днів
- 253 ha Пожежа Chai Prakan, березень 2016 0,2 % громади · загалом 1 226 га · 7 днів
Звідки ці дані
Периметри – з GWIS (Copernicus, CC BY 4.0), відтворені за термоточками, межі громади – з geoBoundaries/Royal Thai Survey Department, OCHA ROAP (Creative Commons Attribution 3.0 Intergovernmental Organisations (CC BY 3.0 IGO)). Площу за громадами WorldFires обчислює, перетинаючи обидва набори. Прогноз – від Open-Meteo (CC BY 4.0).
Повідомляйте, що тут горить
Нові пожежі в цьому районі через RSS: вставте посилання у свою читалку, без електронної пошти.