Перейти до вмісту
worldfires

Пожежі: Mae Ramat แม่ระมาด

Mae Ramat, Таїланд: 60 великих пожеж, зареєстрованих GWIS, з 2016 року; у межах громади згоріло 110 824 га, 72 % її площі. Пожежна небезпека сьогодні: дуже низька (FWI 0).

Запис мають лише пожежі площею від 1 000 га: менші не потрапляють до списків і сум на цій сторінці.

Пожежна небезпека сьогодні та в найближчі дні

FWI, обчислений за прогнозом Open-Meteo
  1. пн 2 Дуже низька 34° · 50 % · 28 km/h
  2. вт 3 Дуже низька 33° · 52 % · 21 km/h
  3. ср 4 Дуже низька 33° · 50 % · 17 km/h
  4. чт 5 Дуже низька 33° · 49 % · 18 km/h
  5. пт 6 Дуже низька 32° · 59 % · 29 km/h
  6. сб 7 Дуже низька 31° · 68 % · 30 km/h
  7. нд 8 Дуже низька 32° · 49 % · 33 km/h
  8. пн 9 Низька 31° · 50 % · 44 km/h

Канадський індекс FWI – та сама система, що й у Copernicus, – обчислений WorldFires за прогнозом погоди та двома місяцями минулої погоди для стану горючих матеріалів. Це оцінка для громади, а не офіційне попередження: попередження видає служба надзвичайних ситуацій кожної країни.

Громада та її пожежі

Із 2016

110 824
згорілих гектарів
72 %
громади
60
пожеж
1 545
km²

Mae Ramat: скільки разів тут горіло?

Mae Ramat: з 2016 року тут горіло 60 разів; роки з пожежами: 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2023, 2024, 2025 і 2026. Останній раз: Пожежа Mae Ramat, 1 травня 2026 р., 1 112 гектарів у межах громади.

  1. 11× 16
  2. 10× 17
  3. 10× 18
  4. 6× 19
  5. 2× 20
  6. 2× 21
  7.   22
  8. 1× 23
  9. 3× 24
  10. 3× 25
  11. 12× 26
60
пожеж
10
років із пожежами
110 824
га накопичено
1 трав. 2026 р.
останній раз

Пожежі площею понад 1 000 гектарів із периметром з 2016 року, що хоча б частково зайшли на територію громади. Накопичені гектари підсумовують кожну пожежу; окрема площа враховує землю, що горіла кілька разів, один раз. Периметри й межі поєднано WorldFires.

Де найчастіше горіло: Таїланд →

Пожежі, що заходили в громаду Mae Ramat

  1. 1 112 ha Пожежа Mae Ramat, 1 травня 2026 р. тут почалася 0,7 % громади · загалом 1 106 га · 8 днів
  2. 1 363 ha Пожежа Mae Ramat, 1 травня 2026 р. тут почалася 0,9 % громади · загалом 1 367 га · 7 днів
  3. 110 ha Пожежа Tha Song Yang, 7 квітня 2026 р. 0,1 % громади · загалом 1 033 га · 6 днів
  4. 1 479 ha Пожежа Mae Ramat, 25 березня 2026 р. тут почалася 1,0 % громади · загалом 1 470 га · 10 днів
  5. 1 653 ha Пожежа Mae Ramat, 21 березня 2026 р. тут почалася 1,1 % громади · загалом 1 644 га · 13 днів
  6. 7 986 ha Пожежа Mae Ramat, 20 березня 2026 р. тут почалася 5,2 % громади · загалом 8 014 га · 21 день
  7. 6 134 ha Пожежа Mae Ramat, 18 березня 2026 р. тут почалася 4,0 % громади · загалом 19 233 га · 20 днів
  8. 7 530 ha Пожежа Mae Ramat, 18 березня 2026 р. тут почалася 4,9 % громади · загалом 8 380 га · 23 дні
  9. 283 ha Пожежа Mae Sot, 16 березня 2026 р. 0,2 % громади · загалом 1 126 га · 10 днів
  10. 23 ha Пожежа Omkoi, 1 березня 2026 р. 0,0 % громади · загалом 1 280 га · 11 днів
  11. 1 361 ha Пожежа Mae Ramat, лютий 2026 тут почалася 0,9 % громади · загалом 1 407 га · 9 днів
  12. 17 ha Пожежа Sam Ngao, 27 лютого 2026 р. 0,0 % громади · загалом 2 123 га · 10 днів
  13. 2 663 ha Пожежа Mae Ramat, 11 березня 2025 р. тут почалася 1,7 % громади · загалом 2 688 га · 8 днів
  14. 834 ha Пожежа Sam Ngao, 6 березня 2025 р. 0,5 % громади · загалом 1 222 га · 7 днів
  15. 1 709 ha Пожежа Mae Ramat, 1 березня 2025 р. тут почалася 1,1 % громади · загалом 1 708 га · 7 днів
  16. 1 999 ha Пожежа Mae Ramat, березень 2024 тут почалася 1,3 % громади · загалом 1 987 га · 10 днів
  17. 403 ha Пожежа Sam Ngao, 5 березня 2024 р. 0,3 % громади · загалом 4 240 га · 13 днів
  18. 2 138 ha Пожежа Mae Ramat, лютий 2024 тут почалася 1,4 % громади · загалом 2 124 га · 7 днів
  19. 203 ha Пожежа Mae Ramat, березень 2023 тут почалася 0,1 % громади · загалом 3 372 га · 14 днів
  20. 1 658 ha Пожежа Mae Ramat, 25 лютого 2021 р. тут почалася 1,1 % громади · загалом 1 688 га · 8 днів
  21. 1 328 ha Пожежа Mae Ramat, 11 лютого 2021 р. тут почалася 0,9 % громади · загалом 1 320 га · 15 днів
  22. 2 374 ha Пожежа Mae Ramat, березень 2020 тут почалася 1,5 % громади · загалом 2 363 га · 14 днів
  23. 514 ha Пожежа Mae Ramat, січень 2020 тут почалася 0,3 % громади · загалом 1 015 га · 8 днів
  24. 2 506 ha Пожежа Mae Ramat, 29 березня 2019 р. тут почалася 1,6 % громади · загалом 2 491 га · 17 днів
  25. 1 146 ha Пожежа Mae Ramat, 28 березня 2019 р. тут почалася 0,7 % громади · загалом 1 704 га · 9 днів
  26. 1 024 ha Пожежа Mae Ramat, 20 березня 2019 р. тут почалася 0,7 % громади · загалом 1 018 га · 5 днів
  27. 1 020 ha Пожежа Mae Ramat, 14 березня 2019 р. тут почалася 0,7 % громади · загалом 1 025 га · 4 дні
  28. 696 ha Пожежа Omkoi, лютий 2019 0,4 % громади · загалом 1 144 га · 14 днів
  29. 647 ha Пожежа Mueang Tak, лютий 2019 0,4 % громади · загалом 1 537 га · 5 днів
  30. 814 ha Пожежа Mae Ramat, 11 квітня 2018 р. тут почалася 0,5 % громади · загалом 2 082 га · 5 днів
  31. 3 727 ha Пожежа Mae Ramat, 11 квітня 2018 р. тут почалася 2,4 % громади · загалом 3 708 га · 4 дні
  32. 1 903 ha Пожежа Mae Ramat, 11 квітня 2018 р. тут почалася 1,2 % громади · загалом 1 892 га · 13 днів
  33. 2 638 ha Пожежа Mae Ramat, 11 квітня 2018 р. тут почалася 1,7 % громади · загалом 2 622 га · 12 днів
  34. 1 565 ha Пожежа Mae Ramat, 10 квітня 2018 р. тут почалася 1,0 % громади · загалом 1 556 га · 9 днів
  35. 51 ha Пожежа Mueang Tak, 9 квітня 2018 р. 0,0 % громади · загалом 3 507 га · 7 днів
  36. 13 171 ha Пожежа Tha Song Yang, 3 квітня 2018 р. 8,5 % громади · загалом 31 164 га · 22 дні
  37. 2 006 ha Пожежа Mae Ramat, 16 березня 2018 р. тут почалася 1,3 % громади · загалом 1 994 га · 6 днів
  38. 1 087 ha Пожежа Mae Ramat, 6 березня 2018 р. тут почалася 0,7 % громади · загалом 1 081 га · 2 дні
  39. 1 201 ha Пожежа Mae Ramat, 6 березня 2018 р. тут почалася 0,8 % громади · загалом 1 635 га · 7 днів
  40. 1 686 ha Пожежа Mae Ramat, 23 квітня 2017 р. тут почалася 1,1 % громади · загалом 1 756 га · 4 дні
  41. 1 569 ha Пожежа Mae Ramat, 22 квітня 2017 р. тут почалася 1,0 % громади · загалом 1 560 га · 6 днів
  42. 2 581 ha Пожежа Mae Ramat, 14 квітня 2017 р. тут почалася 1,7 % громади · загалом 2 565 га · 1 день
  43. 1 743 ha Пожежа Mae Ramat, 13 квітня 2017 р. тут почалася 1,1 % громади · загалом 1 732 га · 2 дні
  44. 2 751 ha Пожежа Mae Ramat, 13 березня 2017 р. тут почалася 1,8 % громади · загалом 2 736 га · 12 днів
  45. 7 ha Пожежа Mueang Tak, 13 березня 2017 р. 0,0 % громади · загалом 1 164 га · 9 днів
  46. 1 293 ha Пожежа Mae Ramat, 4 березня 2017 р. тут почалася 0,8 % громади · загалом 1 286 га · 12 днів
  47. 1 692 ha Пожежа Mueang Tak, 3 березня 2017 р. 1,1 % громади · загалом 3 203 га · 14 днів
  48. 84 ha Пожежа Sam Ngao, 3 березня 2017 р. 0,0 % громади · загалом 1 089 га · 5 днів
  49. 1 371 ha Пожежа Mae Ramat, лютий 2017 тут почалася 0,9 % громади · загалом 1 364 га · 10 днів
  50. 1 317 ha Пожежа Mae Ramat, 12 квітня 2016 р. тут почалася 0,8 % громади · загалом 1 309 га · 11 днів
  51. 1 977 ha Пожежа Mae Ramat, 12 квітня 2016 р. тут почалася 1,3 % громади · загалом 1 965 га · 11 днів
  52. 1 034 ha Пожежа Mae Ramat, 11 квітня 2016 р. тут почалася 0,7 % громади · загалом 1 029 га · 12 днів
  53. 2 102 ha Пожежа Mae Ramat, 10 квітня 2016 р. тут почалася 1,4 % громади · загалом 2 090 га · 16 днів
  54. 50 ha Пожежа Mueang Tak, 9 квітня 2016 р. 0,0 % громади · загалом 4 442 га · 14 днів
  55. 445 ha Пожежа Mae Ramat, 9 квітня 2016 р. тут почалася 0,3 % громади · загалом 3 735 га · 14 днів
  56. 1 035 ha Пожежа Mae Ramat, 5 квітня 2016 р. тут почалася 0,7 % громади · загалом 1 028 га · 5 днів
  57. 3 870 ha Пожежа Mae Ramat, 3 квітня 2016 р. тут почалася 2,5 % громади · загалом 3 851 га · 9 днів
  58. 1 929 ha Пожежа Mae Ramat, 1 квітня 2016 р. тут почалася 1,2 % громади · загалом 1 917 га · 17 днів
  59. 33 ha Пожежа Omkoi, 20 березня 2016 р. 0,0 % громади · загалом 1 098 га · 17 днів
  60. 2 182 ha Пожежа Mae Ramat, березень 2016 тут почалася 1,4 % громади · загалом 2 171 га · 9 днів

Звідки ці дані

Периметри – з GWIS (Copernicus, CC BY 4.0), відтворені за термоточками, межі громади – з geoBoundaries/Royal Thai Survey Department, OCHA ROAP (Creative Commons Attribution 3.0 Intergovernmental Organisations (CC BY 3.0 IGO)). Площу за громадами WorldFires обчислює, перетинаючи обидва набори. Прогноз – від Open-Meteo (CC BY 4.0).

Повідомляйте, що тут горить

Нові пожежі в цьому районі через RSS: вставте посилання у свою читалку, без електронної пошти.