Пожежі: Bulkley-Nechako C
Bulkley-Nechako C, Канада: 20 великих пожеж, нанесених на карту, з 2018 року; у межах переписного підрайону згоріло 197 310 га, 7,3 % його площі. Пожежна небезпека сьогодні: дуже низька (FWI 0).
Запис мають лише пожежі площею від 1 000 га: менші не потрапляють до списків і сум на цій сторінці.
Пожежна небезпека сьогодні та в найближчі дні
FWI, обчислений за прогнозом Open-Meteo- вт 3 Дуже низька 4° · 89 % · 14 km/h
- ср 4 Дуже низька 3° · 88 % · 22 km/h
- чт 5 Дуже низька 4° · 72 % · 43 km/h
- пт 6 Дуже низька 3° · 76 % · 31 km/h
- сб 7 Дуже низька 2° · 83 % · 32 km/h
- нд 8 Дуже низька 4° · 59 % · 43 km/h
- пн 9 Дуже низька 2° · 78 % · 53 km/h
- вт 10 Дуже низька 5° · 78 % · 46 km/h
Канадський індекс FWI – та сама система, що й у Copernicus, – обчислений WorldFires за прогнозом погоди та двома місяцями минулої погоди для стану горючих матеріалів. Це оцінка для громади, а не офіційне попередження: попередження видає служба надзвичайних ситуацій кожної країни.
Переписний підрайон та його пожежі
Із 2016
- 197 310
- згорілих гектарів
- 7,3 %
- підрайону
- 20
- пожеж
- 27 210
- km²
Bulkley-Nechako C: скільки разів тут горіло?
Bulkley-Nechako C: з 2016 року тут горіло 20 разів; роки з пожежами: 2018, 2021, 2023 і 2024. Останній раз: Пожежа Bulkley-Nechako C, серпень 2024, 1 425 гектарів у межах громади.
- 20
- пожеж
- 4
- років із пожежами
- 197 310
- га накопичено
- 9 серп. 2024 р.
- останній раз
Пожежі площею понад 1 000 гектарів із периметром з 2016 року, що хоча б частково зайшли на територію громади. Накопичені гектари підсумовують кожну пожежу; окрема площа враховує землю, що горіла кілька разів, один раз. Периметри й межі поєднано WorldFires.
Пожежі, що заходили в громаду Bulkley-Nechako C
- 1 425 ha Пожежа Bulkley-Nechako C, серпень 2024 тут почалася 0,0 % підрайону · загалом 1 426 га · 35 днів
- 1 300 ha Пожежа Bulkley-Nechako C, серпень 2023 тут почалася 0,0 % підрайону · загалом 1 303 га · 24 дні
- 5 279 ha Пожежа Bulkley-Nechako C, 10 липня 2023 р. тут почалася 0,2 % підрайону · загалом 5 362 га · 71 день
- 298 ha Пожежа Fraser-Fort George G, 8 липня 2023 р. 0,0 % підрайону · загалом 2 975 га · 81 день
- 1 315 ha Пожежа Bulkley-Nechako C, 8 липня 2023 р. тут почалася 0,0 % підрайону · загалом 1 328 га · 73 дні
- 6 337 ha Пожежа Bulkley-Nechako C, 7 липня 2023 р. тут почалася 0,2 % підрайону · загалом 6 384 га · 79 днів
- 12 211 ha Пожежа Bulkley-Nechako C, 24 червня 2023 р. тут почалася 0,4 % підрайону · загалом 12 118 га · 84 дні
- 4 320 ha Пожежа Bulkley-Nechako C, 23 червня 2023 р. тут почалася 0,2 % підрайону · загалом 4 209 га · 68 днів
- 11 853 ha Пожежа Bulkley-Nechako C, 23 червня 2023 р. тут почалася 0,4 % підрайону · загалом 11 780 га · 146 днів
- 13 123 ha Пожежа Bulkley-Nechako C, 23 червня 2023 р. тут почалася 0,5 % підрайону · загалом 19 209 га · 93 дні
- 86 599 ha Пожежа Peace River B, 7 червня 2023 р. 3,2 % підрайону · загалом 130 336 га · 110 днів
- 7 988 ha Пожежа Bulkley-Nechako C, 30 червня 2021 р. тут почалася 0,3 % підрайону · загалом 7 937 га · 126 днів
- 14 213 ha Пожежа Bulkley-Nechako C, 5 червня 2021 р. тут почалася 0,5 % підрайону · загалом 13 990 га · 71 день
- 1 523 ha Пожежа Bulkley-Nechako C, серпень 2018 тут почалася 0,1 % підрайону · загалом 1 501 га · 24 дні
- 2 125 ha Пожежа Bulkley-Nechako C, 30 липня 2018 р. тут почалася 0,1 % підрайону · загалом 2 123 га · 25 днів
- 7 046 ha Пожежа Bulkley-Nechako C, 30 липня 2018 р. тут почалася 0,3 % підрайону · загалом 7 103 га · 34 дні
- 1 180 ha Пожежа Bulkley-Nechako C, 30 липня 2018 р. тут почалася 0,0 % підрайону · загалом 1 172 га · 29 днів
- 2 289 ha Пожежа Bulkley-Nechako C, 30 липня 2018 р. тут почалася 0,1 % підрайону · загалом 2 251 га · 29 днів
- 1 736 ha Пожежа Bulkley-Nechako C, 30 липня 2018 р. тут почалася 0,1 % підрайону · загалом 1 739 га · 33 дні
- 15 149 ha Пожежа Bulkley-Nechako D, липень 2018 0,6 % підрайону · загалом 72 157 га · 93 дні
Звідки ці дані
Периметри офіційні, з NBAC системи CWFIS (Natural Resources Canada, Open Government Licence – Canada); периметри поточного сезону відтворює GWIS (Copernicus, CC BY 4.0) за термоточками, доки NBAC не опублікує рік. Межі переписного підрайону – з geoBoundaries/Statistics Canada (StatCan) (Open Data Commons Open Database License 1.0). Площу за підрайонами WorldFires обчислює, перетинаючи обидва набори. Прогноз – від Open-Meteo (CC BY 4.0).
Повідомляйте, що тут горить
Нові пожежі в цьому районі через RSS: вставте посилання у свою читалку, без електронної пошти.