Пожежі: Lubalo
Lubalo, Ангола: 85 великих пожеж, зареєстрованих GWIS, з 2016 року; у межах громади згоріло 833 195 га, 57 % її площі. Пожежна небезпека сьогодні: дуже низька (FWI 0).
Запис мають лише пожежі площею від 5 000 га: менші не потрапляють до списків і сум на цій сторінці.
Пожежна небезпека сьогодні та в найближчі дні
FWI, обчислений за прогнозом Open-Meteo- чт 5 Дуже низька 31° · 42 % · 27 km/h
- пт 6 Дуже низька 29° · 57 % · 32 km/h
- сб 7 Дуже низька 27° · 52 % · 23 km/h
- нд 8 Дуже низька 27° · 64 % · 26 km/h
- пн 9 Дуже низька 29° · 53 % · 23 km/h
- вт 10 Дуже низька 30° · 49 % · 42 km/h
- ср 11 Дуже низька 24° · 78 % · 36 km/h
- чт 12 Дуже низька 26° · 67 % · 25 km/h
Канадський індекс FWI – та сама система, що й у Copernicus, – обчислений WorldFires за прогнозом погоди та двома місяцями минулої погоди для стану горючих матеріалів. Це оцінка для громади, а не офіційне попередження: попередження видає служба надзвичайних ситуацій кожної країни. Розмістіть цей блок на своєму сайті
Дим сьогодні: Lubalo — погодинний прогноз
Громада та її пожежі
Із 2016
- 833 195
- згорілих гектарів
- 57 %
- громади
- 85
- пожеж
- 14 543
- km²
Lubalo: скільки разів тут горіло?
Lubalo: з 2016 року тут горіло 85 разів; роки з пожежами: 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025 і 2026. Останній раз: Пожежа Lubalo, 12 серпня 2026 р., 4 424 гектарів у межах громади.
- 85
- пожеж
- 11
- років із пожежами
- 833 195
- га накопичено
- 12 серп. 2026 р.
- останній раз
Пожежі площею понад 5 000 гектарів із периметром з 2016 року, що хоча б частково зайшли на територію громади. Накопичені гектари підсумовують кожну пожежу; окрема площа враховує землю, що горіла кілька разів, один раз. Периметри й межі поєднано WorldFires.
Пожежі, що заходили в громаду Lubalo
- 4 424 ha Пожежа Lubalo, 12 серпня 2026 р. тут почалася 0,3 % громади · загалом 5 017 га · 17 днів
- 13 273 ha Пожежа Lubalo, 5 серпня 2026 р. тут почалася 0,9 % громади · загалом 13 193 га · 20 днів
- 1 291 ha Пожежа Cuilo, 4 серпня 2026 р. 0,1 % громади · загалом 6 458 га · 11 днів
- 6 585 ha Пожежа Lubalo, 4 серпня 2026 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 6 547 га · 8 днів
- 6 416 ha Пожежа Lubalo, 1 серпня 2026 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 6 380 га · 17 днів
- 5 908 ha Пожежа Lubalo, 31 липня 2026 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 6 579 га · 20 днів
- 14 450 ha Пожежа Lubalo, 30 липня 2026 р. тут почалася 1,0 % громади · загалом 14 170 га · 29 днів
- 8 564 ha Пожежа Lubalo, 29 липня 2026 р. тут почалася 0,6 % громади · загалом 8 514 га · 10 днів
- 15 041 ha Пожежа Lubalo, 29 липня 2026 р. тут почалася 1,0 % громади · загалом 14 934 га · 27 днів
- 48 338 ha Пожежа Lubalo, 28 липня 2026 р. тут почалася 3,3 % громади · загалом 46 975 га · 39 днів
- 6 376 ha Пожежа Saurimo, 27 липня 2026 р. 0,4 % громади · загалом 17 039 га · 35 днів
- 47 654 ha Пожежа Lubalo, 26 липня 2026 р. тут почалася 3,3 % громади · загалом 69 813 га · 34 дні
- 29 248 ha Пожежа Lubalo, 25 липня 2026 р. тут почалася 2,0 % громади · загалом 28 728 га · 36 днів
- 10 801 ha Пожежа Lubalo, 25 липня 2026 р. тут почалася 0,7 % громади · загалом 10 732 га · 13 днів
- 6 520 ha Пожежа Lubalo, 25 липня 2026 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 6 476 га · 6 днів
- 13 302 ha Пожежа Lubalo, 23 липня 2026 р. тут почалася 0,9 % громади · загалом 14 058 га · 25 днів
- 23 962 ha Пожежа Lubalo, 22 липня 2026 р. тут почалася 1,6 % громади · загалом 25 548 га · 43 дні
- 1 725 ha Пожежа Cuango, липень 2026 0,1 % громади · загалом 13 455 га · 31 день
- 13 409 ha Пожежа Caungula, 16 липня 2026 р. 0,9 % громади · загалом 34 015 га · 49 днів
- 11 693 ha Пожежа Lubalo, 16 липня 2026 р. тут почалася 0,8 % громади · загалом 18 320 га · 13 днів
- 108 838 ha Пожежа Lubalo, 16 липня 2026 р. тут почалася 7,5 % громади · загалом 140 437 га · 52 дні
- 18 602 ha Пожежа Capenda-Camulemba, 16 липня 2026 р. 1,3 % громади · загалом 209 761 га · 50 днів
- 19 778 ha Пожежа Lubalo, 16 липня 2026 р. тут почалася 1,4 % громади · загалом 19 429 га · 33 дні
- 28 847 ha Пожежа Capenda-Camulemba, 15 липня 2026 р. 2,0 % громади · загалом 173 807 га · 51 день
- 7 222 ha Пожежа Lubalo, 15 липня 2026 р. тут почалася 0,5 % громади · загалом 18 146 га · 19 днів
- 592 ha Пожежа Capenda-Camulemba, 22 серпня 2025 р. 0,0 % громади · загалом 11 964 га · 21 день
- 872 ha Пожежа Capenda-Camulemba, 13 серпня 2025 р. 0,1 % громади · загалом 7 089 га · 15 днів
- 7 918 ha Пожежа Lubalo, липень 2025 тут почалася 0,5 % громади · загалом 7 869 га · 7 днів
- 662 ha Пожежа Capenda-Camulemba, 9 серпня 2024 р. 0,0 % громади · загалом 7 272 га · 19 днів
- 166 ha Пожежа Capenda-Camulemba, 8 серпня 2024 р. 0,0 % громади · загалом 5 422 га · 19 днів
- 6 921 ha Пожежа Lubalo, 7 серпня 2023 р. тут почалася 0,5 % громади · загалом 6 875 га · 11 днів
- 7 066 ha Пожежа Lubalo, 1 серпня 2023 р. тут почалася 0,5 % громади · загалом 7 019 га · 17 днів
- 7 213 ha Пожежа Lubalo, липень 2023 тут почалася 0,5 % громади · загалом 7 178 га · 17 днів
- 6 442 ha Пожежа Lubalo, серпень 2022 тут почалася 0,4 % громади · загалом 6 405 га · 15 днів
- 1 944 ha Пожежа Capenda-Camulemba, 25 липня 2022 р. 0,1 % громади · загалом 8 368 га · 16 днів
- 5 646 ha Пожежа Lubalo, червень 2022 тут почалася 0,4 % громади · загалом 5 618 га · 9 днів
- 5 614 ha Пожежа Lubalo, серпень 2021 тут почалася 0,4 % громади · загалом 5 578 га · 9 днів
- 5 134 ha Пожежа Lubalo, 27 липня 2021 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 5 102 га · 10 днів
- 80 ha Пожежа Capenda-Camulemba, липень 2021 0,0 % громади · загалом 5 829 га · 19 днів
- 5 363 ha Пожежа Lubalo, 19 липня 2021 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 5 333 га · 8 днів
- 5 267 ha Пожежа Lubalo, 10 серпня 2020 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 5 236 га · 7 днів
- 5 512 ha Пожежа Lubalo, 3 серпня 2020 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 5 986 га · 9 днів
- 5 381 ha Пожежа Lubalo, 28 липня 2020 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 5 349 га · 10 днів
- 5 377 ha Пожежа Lubalo, 27 липня 2020 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 5 350 га · 11 днів
- 1 768 ha Пожежа Lucapa, 24 липня 2020 р. 0,1 % громади · загалом 7 233 га · 12 днів
- 11 157 ha Пожежа Lubalo, 20 липня 2020 р. тут почалася 0,8 % громади · загалом 11 084 га · 24 дні
- 6 419 ha Пожежа Lubalo, 15 липня 2020 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 6 379 га · 10 днів
- 5 828 ha Пожежа Lubalo, 6 липня 2020 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 5 790 га · 24 дні
- 11 369 ha Пожежа Lubalo, 3 липня 2020 р. тут почалася 0,8 % громади · загалом 11 306 га · 14 днів
- 5 459 ha Пожежа Lubalo, 1 липня 2020 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 5 429 га · 4 дні
- 4 402 ha Пожежа Lubalo, 19 серпня 2019 р. тут почалася 0,3 % громади · загалом 5 033 га · 9 днів
- 515 ha Пожежа Capenda-Camulemba, 14 серпня 2019 р. 0,0 % громади · загалом 5 137 га · 20 днів
- 12 656 ha Пожежа Lubalo, 14 серпня 2019 р. тут почалася 0,9 % громади · загалом 12 572 га · 18 днів
- 6 767 ha Пожежа Lubalo, 29 липня 2019 р. тут почалася 0,5 % громади · загалом 6 723 га · 6 днів
- 11 123 ha Пожежа Lubalo, 17 липня 2019 р. тут почалася 0,8 % громади · загалом 12 907 га · 17 днів
- 12 847 ha Пожежа Lubalo, 15 липня 2019 р. тут почалася 0,9 % громади · загалом 12 767 га · 20 днів
- 2 285 ha Пожежа Cuilo, 15 липня 2019 р. 0,2 % громади · загалом 5 435 га · 5 днів
- 10 797 ha Пожежа Lubalo, 12 липня 2019 р. тут почалася 0,7 % громади · загалом 11 107 га · 23 дні
- 21 490 ha Пожежа Lubalo, 10 липня 2019 р. тут почалася 1,5 % громади · загалом 21 142 га · 24 дні
- 9 282 ha Пожежа Lubalo, 4 липня 2019 р. тут почалася 0,6 % громади · загалом 9 235 га · 14 днів
- 10 217 ha Пожежа Lubalo, 1 липня 2019 р. тут почалася 0,7 % громади · загалом 10 162 га · 19 днів
- 8 163 ha Пожежа Lubalo, 1 липня 2019 р. тут почалася 0,6 % громади · загалом 8 118 га · 16 днів
- 2 959 ha Пожежа Lubalo, 19 липня 2018 р. тут почалася 0,2 % громади · загалом 5 200 га · 8 днів
- 5 335 ha Пожежа Lubalo, 17 липня 2018 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 5 304 га · 13 днів
- 488 ha Пожежа Lucapa, 15 липня 2018 р. 0,0 % громади · загалом 9 274 га · 5 днів
- 5 052 ha Пожежа Lubalo, 25 серпня 2017 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 5 019 га · 4 дні
- 6 154 ha Пожежа Lubalo, 11 серпня 2017 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 6 111 га · 7 днів
- 6 003 ha Пожежа Lubalo, 7 серпня 2017 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 5 964 га · 4 дні
- 12 121 ha Пожежа Lubalo, 7 серпня 2017 р. тут почалася 0,8 % громади · загалом 15 634 га · 12 днів
- 5 050 ha Пожежа Lubalo, 7 серпня 2017 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 5 013 га · 6 днів
- 290 ha Пожежа Capenda-Camulemba, 2 серпня 2017 р. 0,0 % громади · загалом 5 839 га · 15 днів
- 5 745 ha Пожежа Capenda-Camulemba, 26 липня 2017 р. 0,4 % громади · загалом 13 171 га · 24 дні
- 6 901 ha Пожежа Lubalo, 26 липня 2017 р. тут почалася 0,5 % громади · загалом 6 857 га · 17 днів
- 5 883 ha Пожежа Lubalo, 24 липня 2017 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 5 851 га · 15 днів
- 9 354 ha Пожежа Lubalo, 21 липня 2017 р. тут почалася 0,6 % громади · загалом 9 302 га · 28 днів
- 5 898 ha Пожежа Lubalo, 21 липня 2017 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 5 868 га · 15 днів
- 5 305 ha Пожежа Lubalo, 18 липня 2017 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 5 547 га · 28 днів
- 5 737 ha Пожежа Lubalo, 6 серпня 2016 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 5 698 га · 15 днів
- 5 112 ha Пожежа Lubalo, 2 серпня 2016 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 5 079 га · 10 днів
- 4 326 ha Пожежа Lubalo, 2 серпня 2016 р. тут почалася 0,3 % громади · загалом 8 272 га · 13 днів
- 5 681 ha Пожежа Lubalo, 2 серпня 2016 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 5 647 га · 17 днів
- 309 ha Пожежа Caungula, 1 серпня 2016 р. 0,0 % громади · загалом 7 689 га · 13 днів
- 8 620 ha Пожежа Lubalo, 1 серпня 2016 р. тут почалася 0,6 % громади · загалом 8 565 га · 15 днів
- 6 046 ha Пожежа Lubalo, 16 липня 2016 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 6 012 га · 18 днів
- 6 848 ha Пожежа Lubalo, 13 липня 2016 р. тут почалася 0,5 % громади · загалом 13 063 га · 15 днів
Звідки ці дані
Периметри – з GWIS (Copernicus, CC BY 4.0), відтворені за термоточками, межі громади – з geoBoundaries/geoBoundaries, Wikimedia Commons (Public Domain). Площу за громадами WorldFires обчислює, перетинаючи обидва набори. Прогноз – від Open-Meteo (CC BY 4.0).
Повідомляйте, що тут горить
Нові пожежі в цьому районі через RSS: вставте посилання у свою читалку, без електронної пошти.