Požari: Lutuhyne Лутугинський район
Lutuhyne, Ukrajina, imao je 91 požar sa službenim opsegom od 2022: 28.853 hektara izgorjelo unutar općine, 27 % njezine površine. Opasnost od požara danas: niska (FWI 5).
Zapis imaju samo požari od 100 ha ili više: manji nisu u popisima ni u zbrojevima na ovoj stranici.
Opasnost od požara, danas i idućih dana
FWI izračunat iz prognoze Open-Meteo- uto 3 Vrlo niska 14° · 69 % · 18 km/h
- sri 4 Niska 11° · 61 % · 40 km/h
- čet 5 Niska 4° · 48 % · 40 km/h
- pet 6 Vrlo niska 8° · 65 % · 43 km/h
- sub 7 Vrlo niska 4° · 56 % · 32 km/h
- ned 8 Vrlo niska 4° · 44 % · 44 km/h
- pon 9 Vrlo niska 5° · 49 % · 33 km/h
- uto 10 Vrlo niska 6° · 59 % · 23 km/h
Kanadski indeks FWI, isti sustav koji koristi Copernicus, koji WorldFires izračunava iz vremenske prognoze i dva mjeseca prošlog vremena za stanje goriva. Procjena je po općini, ne službeno upozorenje: upozorenja izdaje služba za hitne situacije svake države.
Općina i njezini požari
Od 2016.
- 28.853
- izgorjelih hektara
- 27 %
- općine
- 91
- požara
- 1.056
- km²
Lutuhyne: koliko je puta ovdje gorjelo?
Lutuhyne: od 2016. ovdje je gorjelo 91 put; godine s požarom: 2022, 2023, 2024, 2025 i 2026. Posljednji put: Požar Lutuhyne, 20. rujna 2026., s 111 hektara unutar granica.
- 91
- požara
- 5
- godine s požarom
- 28.853
- ha ukupno
- 20. ruj 2026.
- posljednji put
Požari veći od 100 hektara s opsegom od 2016. koji su barem djelomično zahvatili ovo područje. Zbrojeni hektari broje svaki požar; zasebna površina ono što je gorjelo više puta broji samo jednom. Opsezi i granice preklopljeni u WorldFiresu.
Požari koji su ušli u općinu Lutuhyne
- 111 ha Požar Lutuhyne, 20. rujna 2026. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 111 ha · 2 dana
- 136 ha Požar Lutuhyne, 11. rujna 2026. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 136 ha · 1 dan
- 112 ha Požar Lutuhyne, 1. rujna 2026. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 129 ha · 1 dan
- 19 ha Požar Antratsyt, 22. kolovoza 2026. 0,0 % općine · ukupno 292 ha · 3 dana
- 108 ha Požar Lutuhyne, srpanj 2026 ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 108 ha · 1 dan
- 219 ha Požar Lutuhyne, listopad 2025 ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 218 ha · 2 dana
- 251 ha Požar Lutuhyne, 13. rujna 2025. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 252 ha · 1 dan
- 218 ha Požar Lutuhyne, 12. rujna 2025. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 218 ha · 1 dan
- 295 ha Požar Lutuhyne, 1. rujna 2025. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 295 ha · 1 dan
- 268 ha Požar Lutuhyne, kolovoz 2025 ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 494 ha · 3 dana
- 311 ha Požar Lutuhyne, 31. srpnja 2025. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 464 ha · 1 dan
- 224 ha Požar Lutuhyne, 31. srpnja 2025. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 224 ha · 1 dan
- 103 ha Požar Lutuhyne, 28. srpnja 2025. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 103 ha · 2 dana
- 310 ha Požar Lutuhyne, 24. srpnja 2025. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 311 ha · 1 dan
- 1.096 ha Požar Lutuhyne, 11. srpnja 2025. ovdje je počeo 1,0 % općine · ukupno 1.314 ha · 1 dan
- 15 ha Požar Slovianoserbsk, 29. rujna 2024. 0,0 % općine · ukupno 125 ha · 3 dana
- 65 ha Požar Lutuhyne, 28. rujna 2024. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 114 ha · 2 dana
- 262 ha Požar Lutuhyne, 20. rujna 2024. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 292 ha · 1 dan
- 128 ha Požar Lutuhyne, 15. rujna 2024. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 128 ha · 1 dan
- 116 ha Požar Lutuhyne, 14. rujna 2024. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 116 ha · 2 dana
- 1.560 ha Požar Lutuhyne, 12. rujna 2024. ovdje je počeo 1,5 % općine · ukupno 1.563 ha · 12 dana
- 1.674 ha Požar Lutuhyne, 12. rujna 2024. ovdje je počeo 1,6 % općine · ukupno 1.679 ha · 4 dana
- 420 ha Požar Lutuhyne, 11. rujna 2024. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 420 ha · 4 dana
- 158 ha Požar Lutuhyne, 9. rujna 2024. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 380 ha · 7 dana
- 162 ha Požar Lutuhyne, 7. rujna 2024. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 162 ha · 2 dana
- 1.146 ha Požar Lutuhyne, 6. rujna 2024. ovdje je počeo 1,1 % općine · ukupno 1.148 ha · 2 dana
- 241 ha Požar Lutuhyne, 2. rujna 2024. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 242 ha · 2 dana
- 122 ha Požar Lutuhyne, 1. rujna 2024. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 123 ha · 1 dan
- 688 ha Požar Lutuhyne, 26. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 688 ha · 1 dan
- 115 ha Požar Lutuhyne, 25. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 115 ha · 1 dan
- 172 ha Požar Lutuhyne, 23. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 172 ha · 1 dan
- 555 ha Požar Lutuhyne, 22. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 555 ha · 2 dana
- 1.047 ha Požar Lutuhyne, 19. kolovoza 2024. ovdje je počeo 1,0 % općine · ukupno 1.048 ha · 4 dana
- 530 ha Požar Lutuhyne, 18. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 531 ha · 6 dana
- 289 ha Požar Lutuhyne, 18. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 289 ha · 6 dana
- 118 ha Požar Lutuhyne, 18. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 118 ha · 5 dana
- 132 ha Požar Lutuhyne, 12. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 132 ha · 2 dana
- 133 ha Požar Lutuhyne, 11. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 133 ha · 2 dana
- 1.286 ha Požar Antratsyt, 10. kolovoza 2024. 1,2 % općine · ukupno 2.431 ha · 11 dana
- 104 ha Požar Lutuhyne, 3. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 104 ha · 2 dana
- 264 ha Požar Lutuhyne, 3. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 313 ha · 1 dan
- 358 ha Požar Sorokyne, 1. kolovoza 2024. 0,3 % općine · ukupno 690 ha · 3 dana
- 386 ha Požar Lutuhyne, 1. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 386 ha · 2 dana
- 141 ha Požar Lutuhyne, 29. srpnja 2024. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 141 ha · 2 dana
- 617 ha Požar Lutuhyne, 27. srpnja 2024. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 620 ha · 1 dan
- 109 ha Požar Lutuhyne, 25. srpnja 2024. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 109 ha · 1 dan
- 140 ha Požar Lutuhyne, 20. srpnja 2024. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 140 ha · 1 dan
- 362 ha Požar Lutuhyne, 18. srpnja 2024. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 362 ha · 1 dan
- 648 ha Požar Lutuhyne, 16. srpnja 2024. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 649 ha · 1 dan
- 133 ha Požar Lutuhyne, 16. srpnja 2024. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 133 ha · 3 dana
- 130 ha Požar Lutuhyne, 15. srpnja 2024. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 130 ha · 3 dana
- 305 ha Požar Lutuhyne, 15. srpnja 2024. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 305 ha · 1 dan
- 108 ha Požar Lutuhyne, 9. srpnja 2024. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 108 ha · 3 dana
- 150 ha Požar Lutuhyne, 8. srpnja 2024. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 150 ha · 2 dana
- 101 ha Požar Lutuhyne, 2. srpnja 2024. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 101 ha · 1 dan
- 204 ha Požar Lutuhyne, 27. svibnja 2024. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 204 ha · 2 dana
- 149 ha Požar Lutuhyne, 21. svibnja 2024. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 149 ha · 3 dana
- 137 ha Požar Lutuhyne, 4. travnja 2024. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 137 ha · 2 dana
- 669 ha Požar Lutuhyne, 2. travnja 2024. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 670 ha · 2 dana
- 217 ha Požar Lutuhyne, 2. travnja 2024. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 217 ha · 3 dana
- 230 ha Požar Lutuhyne, 1. travnja 2024. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 230 ha · 2 dana
- 189 ha Požar Antratsyt, 1. travnja 2024. 0,2 % općine · ukupno 235 ha · 2 dana
- 36 ha Požar Sorokyne, 27. ožujka 2024. 0,0 % općine · ukupno 652 ha · 1 dan
- 0 ha Požar Sorokyne, 13. ožujka 2024. 0,0 % općine · ukupno 119 ha · 1 dan
- 1.676 ha Požar Sorokyne, 13. ožujka 2024. 1,6 % općine · ukupno 3.322 ha · 7 dana
- 232 ha Požar Lutuhyne, ožujak 2024 ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 232 ha · 1 dan
- 267 ha Požar Lutuhyne, 29. veljače 2024. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 275 ha · 1 dan
- 107 ha Požar Lutuhyne, 24. veljače 2024. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 107 ha · 1 dan
- 137 ha Požar Lutuhyne, 12. listopada 2023. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 137 ha · 1 dan
- 663 ha Požar Lutuhyne, 6. listopada 2023. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 772 ha · 1 dan
- 305 ha Požar Lutuhyne, 5. listopada 2023. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 306 ha · 1 dan
- 202 ha Požar Lutuhyne, 5. listopada 2023. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 202 ha · 1 dan
- 280 ha Požar Lutuhyne, 2. listopada 2023. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 280 ha · 1 dan
- 119 ha Požar Lutuhyne, 30. rujna 2023. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 119 ha · 1 dan
- 90 ha Požar Antratsyt, 25. rujna 2023. 0,1 % općine · ukupno 303 ha · 1 dan
- 190 ha Požar Lutuhyne, 25. rujna 2023. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 190 ha · 1 dan
- 131 ha Požar Lutuhyne, 23. rujna 2023. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 131 ha · 6 dana
- 99 ha Požar Lutuhyne, 22. rujna 2023. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 100 ha · 5 dana
- 141 ha Požar Lutuhyne, 19. rujna 2023. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 141 ha · 1 dan
- 118 ha Požar Lutuhyne, 7. rujna 2023. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 118 ha · 5 dana
- 313 ha Požar Lutuhyne, 6. rujna 2023. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 314 ha · 1 dan
- 235 ha Požar Lutuhyne, 6. rujna 2023. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 235 ha · 1 dan
- 150 ha Požar Lutuhyne, 30. kolovoza 2023. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 150 ha · 1 dan
- 980 ha Požar Lutuhyne, 30. kolovoza 2023. ovdje je počeo 0,9 % općine · ukupno 981 ha · 8 dana
- 279 ha Požar Lutuhyne, 29. kolovoza 2023. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 279 ha · 2 dana
- 106 ha Požar Lutuhyne, 29. kolovoza 2023. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 106 ha · 1 dan
- 253 ha Požar Lutuhyne, 29. kolovoza 2023. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 253 ha · 1 dan
- 246 ha Požar Lutuhyne, 29. kolovoza 2023. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 246 ha · 2 dana
- 230 ha Požar Lutuhyne, 29. kolovoza 2023. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 231 ha · 2 dana
- 140 ha Požar Lutuhyne, srpanj 2023 ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 140 ha · 1 dan
- 368 ha Požar Lutuhyne, kolovoz 2022 ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 768 ha · 2 dana
Odakle su ovi podaci
Opsezi dolaze iz EFFIS-a (Copernicus, CC BY 4.0), a granice općine iz geoBoundaries/geoBoundaries, Wikimedia Commons (Public Domain). Površinu po općini izračunava WorldFires ukrštanjem oboje. Prognoza je iz Open-Meteo (CC BY 4.0).
Javi mi što gori ovdje
Novi požari na ovom području putem RSS-a: zalijepite poveznicu u svoj čitač, bez e-pošte.