Požari: Mae On แม่ออน
Mae On, Tajland, imao je 18 velikih požara koje je zabilježio GWIS od 2018: 16.248 hektara izgorjelo je unutar njegovih granica, 34 % površine. Opasnost od požara danas: vrlo niska (FWI 0).
Zapis imaju samo požari od 1.000 ha ili više: manji nisu u popisima ni u zbrojevima na ovoj stranici.
Opasnost od požara, danas i idućih dana
FWI izračunat iz prognoze Open-Meteo- pon 2 Vrlo niska 31° · 53 % · 20 km/h
- uto 3 Vrlo niska 30° · 59 % · 23 km/h
- sri 4 Vrlo niska 30° · 60 % · 26 km/h
- čet 5 Vrlo niska 31° · 57 % · 31 km/h
- pet 6 Vrlo niska 30° · 62 % · 22 km/h
- sub 7 Vrlo niska 27° · 78 % · 25 km/h
- ned 8 Vrlo niska 29° · 64 % · 26 km/h
- pon 9 Vrlo niska 29° · 62 % · 30 km/h
- uto 10 Vrlo niska 27° · 57 % · 22 km/h
Kanadski indeks FWI, isti sustav koji koristi Copernicus, koji WorldFires izračunava iz vremenske prognoze i dva mjeseca prošlog vremena za stanje goriva. Procjena je po općini, ne službeno upozorenje: upozorenja izdaje služba za hitne situacije svake države.
Općina i njezini požari
Od 2016.
- 16.248
- izgorjelih hektara
- 34 %
- općine
- 18
- požara
- 479
- km²
Mae On: koliko je puta ovdje gorjelo?
Mae On: od 2016. ovdje je gorjelo 18 puta; godine s požarom: 2018, 2019, 2020, 2021, 2023, 2024 i 2026. Posljednji put: Požar San Kamphaeng, travanj 2026, s 196 hektara unutar granica. Ukupno je unutar granica izgorjelo 16.248 hektara, ali je zasebna izgorjela površina 13.883 hektara, 29 % područja: dio je gorio više puta.
- 18
- požara
- 7
- godine s požarom
- 16.248
- ha ukupno
- 13.883
- ha zasebno
Požari veći od 1.000 hektara s opsegom od 2016. koji su barem djelomično zahvatili ovo područje. Zbrojeni hektari broje svaki požar; zasebna površina ono što je gorjelo više puta broji samo jednom. Opsezi i granice preklopljeni u WorldFiresu.
Požari koji su ušli u općinu Mae On
- 196 ha Požar San Kamphaeng, travanj 2026 0,4 % općine · ukupno 2.413 ha · 11 dana
- 683 ha Požar Mae On, 29. ožujka 2026. ovdje je počeo 1,4 % općine · ukupno 1.001 ha · 8 dana
- 1.160 ha Požar Mueang Pan, 24. ožujka 2026. 2,4 % općine · ukupno 18.078 ha · 32 dana
- 1.062 ha Požar Mae On, 23. ožujka 2026. ovdje je počeo 2,2 % općine · ukupno 4.816 ha · 11 dana
- 7.955 ha Požar Doi Saket, 22. ožujka 2026. 17 % općine · ukupno 9.196 ha · 34 dana
- 876 ha Požar Mae On, veljača 2026 ovdje je počeo 1,8 % općine · ukupno 1.164 ha · 5 dana
- 132 ha Požar San Kamphaeng, 3. ožujka 2024. 0,3 % općine · ukupno 1.127 ha · 9 dana
- 205 ha Požar San Kamphaeng, 1. ožujka 2024. 0,4 % općine · ukupno 1.274 ha · 6 dana
- 127 ha Požar Ban Thi, ožujak 2023 0,3 % općine · ukupno 1.366 ha · 7 dana
- 434 ha Požar San Kamphaeng, ožujak 2023 0,9 % općine · ukupno 1.474 ha · 9 dana
- 165 ha Požar Ban Thi, ožujak 2021 0,3 % općine · ukupno 2.410 ha · 25 dana
- 77 ha Požar San Kamphaeng, veljača 2021 0,2 % općine · ukupno 1.185 ha · 7 dana
- 1.059 ha Požar Mae On, 31. ožujka 2020. ovdje je počeo 2,2 % općine · ukupno 1.054 ha · 4 dana
- 730 ha Požar Mae On, 18. ožujka 2020. ovdje je počeo 1,5 % općine · ukupno 1.303 ha · 9 dana
- 730 ha Požar San Kamphaeng, ožujak 2020 1,5 % općine · ukupno 2.516 ha · 6 dana
- 192 ha Požar Ban Thi, ožujak 2020 0,4 % općine · ukupno 4.675 ha · 16 dana
- 411 ha Požar Ban Thi, ožujak 2019 0,9 % općine · ukupno 1.300 ha · 15 dana
- 53 ha Požar Ban Thi, ožujak 2018 0,1 % općine · ukupno 1.129 ha · 4 dana
Odakle su ovi podaci
Perimetri potječu iz GWIS-a (Copernicus, CC BY 4.0), rekonstruirani iz toplinskih žarišta, a granice općine iz geoBoundaries/Royal Thai Survey Department, OCHA ROAP (Creative Commons Attribution 3.0 Intergovernmental Organisations (CC BY 3.0 IGO)). Površinu po općini WorldFires izračunava presijecanjem obojega. Prognoza je od Open-Meteo (CC BY 4.0).
Javi mi što gori ovdje
Novi požari na ovom području putem RSS-a: zalijepite poveznicu u svoj čitač, bez e-pošte.