Požari: Dan Sai ด่านซ้าย
Dan Sai, Tajland, imao je 42 velika požara koja je zabilježio GWIS od 2016: 64.927 hektara izgorjelo je unutar njegovih granica, 47 % površine. Opasnost od požara danas: vrlo niska (FWI 0).
Zapis imaju samo požari od 1.000 ha ili više: manji nisu u popisima ni u zbrojevima na ovoj stranici.
Opasnost od požara, danas i idućih dana
FWI izračunat iz prognoze Open-Meteo- ned 1 Vrlo niska 29° · 65 % · 18 km/h
- pon 2 Vrlo niska 30° · 66 % · 19 km/h
- uto 3 Vrlo niska 29° · 65 % · 15 km/h
- sri 4 Vrlo niska 29° · 62 % · 13 km/h
- čet 5 Vrlo niska 30° · 61 % · 18 km/h
- pet 6 Vrlo niska 28° · 69 % · 25 km/h
- sub 7 Vrlo niska 28° · 61 % · 25 km/h
- ned 8 Vrlo niska 29° · 55 % · 23 km/h
- pon 9 Vrlo niska 28° · 63 % · 36 km/h
Kanadski indeks FWI, isti sustav koji koristi Copernicus, koji WorldFires izračunava iz vremenske prognoze i dva mjeseca prošlog vremena za stanje goriva. Procjena je po općini, ne službeno upozorenje: upozorenja izdaje služba za hitne situacije svake države.
Općina i njezini požari
Od 2016.
- 64.927
- izgorjelih hektara
- 47 %
- općine
- 42
- požara
- 1.377
- km²
Dan Sai: koliko je puta ovdje gorjelo?
Dan Sai: od 2016. ovdje je gorjelo 42 puta; godine s požarom: 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2023 i 2026. Posljednji put: Požar Lom Kao, 8. travnja 2026., s 2.859 hektara unutar granica. Ukupno je unutar granica izgorjelo 64.927 hektara, ali je zasebna izgorjela površina 35.277 hektara, 26 % područja: dio je gorio više puta.
- 42
- požara
- 8
- godine s požarom
- 64.927
- ha ukupno
- 35.277
- ha zasebno
Požari veći od 1.000 hektara s opsegom od 2016. koji su barem djelomično zahvatili ovo područje. Zbrojeni hektari broje svaki požar; zasebna površina ono što je gorjelo više puta broji samo jednom. Opsezi i granice preklopljeni u WorldFiresu.
Požari koji su ušli u općinu Dan Sai
- 2.859 ha Požar Lom Kao, 8. travnja 2026. 2,1 % općine · ukupno 7.219 ha · 14 dana
- 1.032 ha Požar Dan Sai, 8. travnja 2026. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 1.025 ha · 3 dana
- 2.322 ha Požar Na Haeo, 8. travnja 2026. 1,7 % općine · ukupno 3.690 ha · 9 dana
- 555 ha Požar Dan Sai, 7. travnja 2026. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 1.018 ha · 12 dana
- 1.077 ha Požar Dan Sai, 6. travnja 2026. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 1.070 ha · 4 dana
- 110 ha Požar Lom Kao, 4. travnja 2026. 0,1 % općine · ukupno 1.301 ha · 13 dana
- 1.245 ha Požar Dan Sai, 4. travnja 2026. ovdje je počeo 0,9 % općine · ukupno 1.238 ha · 13 dana
- 1.377 ha Požar Phu Ruea, 2. travnja 2026. 1,0 % općine · ukupno 3.299 ha · 12 dana
- 1.851 ha Požar Dan Sai, 29. ožujka 2026. ovdje je počeo 1,3 % općine · ukupno 1.841 ha · 12 dana
- 1.047 ha Požar Dan Sai, 28. ožujka 2026. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 1.041 ha · 4 dana
- 1.129 ha Požar Dan Sai, 24. ožujka 2023. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 1.126 ha · 14 dana
- 3 ha Požar Phu Luang, 23. ožujka 2023. 0,0 % općine · ukupno 2.445 ha · 16 dana
- 3.428 ha Požar Dan Sai, 21. ožujka 2023. ovdje je počeo 2,5 % općine · ukupno 3.752 ha · 24 dana
- 1.038 ha Požar Dan Sai, 5. ožujka 2023. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 1.032 ha · 14 dana
- 1.474 ha Požar Dan Sai, 2. ožujka 2023. ovdje je počeo 1,1 % općine · ukupno 1.466 ha · 7 dana
- 1.243 ha Požar Dan Sai, 19. ožujka 2021. ovdje je počeo 0,9 % općine · ukupno 1.398 ha · 13 dana
- 2.022 ha Požar Dan Sai, 16. ožujka 2021. ovdje je počeo 1,5 % općine · ukupno 2.011 ha · 13 dana
- 1.145 ha Požar Dan Sai, 27. veljače 2021. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 1.426 ha · 4 dana
- 1.343 ha Požar Dan Sai, 26. veljače 2021. ovdje je počeo 1,0 % općine · ukupno 1.336 ha · 5 dana
- 3.639 ha Požar Dan Sai, ožujak 2020 ovdje je počeo 2,6 % općine · ukupno 3.629 ha · 10 dana
- 1.302 ha Požar Dan Sai, 13. veljače 2020. ovdje je počeo 1,0 % općine · ukupno 1.293 ha · 4 dana
- 1.546 ha Požar Dan Sai, 10. veljače 2020. ovdje je počeo 1,1 % općine · ukupno 1.537 ha · 15 dana
- 40 ha Požar Nakhon Thai, 10. veljače 2020. 0,0 % općine · ukupno 3.840 ha · 21 dan
- 1.585 ha Požar Dan Sai, 9. veljače 2020. ovdje je počeo 1,2 % općine · ukupno 1.577 ha · 10 dana
- 1.192 ha Požar Lom Kao, travanj 2019 0,9 % općine · ukupno 1.554 ha · 8 dana
- 3.154 ha Požar Dan Sai, 22. ožujka 2019. ovdje je počeo 2,3 % općine · ukupno 3.137 ha · 4 dana
- 4.666 ha Požar Dan Sai, 5. ožujka 2019. ovdje je počeo 3,4 % općine · ukupno 4.640 ha · 19 dana
- 1.143 ha Požar Dan Sai, veljača 2019 ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 1.203 ha · 11 dana
- 190 ha Požar Lom Kao, travanj 2018 0,1 % općine · ukupno 2.049 ha · 7 dana
- 1.450 ha Požar Dan Sai, 17. ožujka 2018. ovdje je počeo 1,0 % općine · ukupno 1.442 ha · 8 dana
- 2.058 ha Požar Dan Sai, 14. ožujka 2018. ovdje je počeo 1,5 % općine · ukupno 2.046 ha · 9 dana
- 1.108 ha Požar Dan Sai, 6. ožujka 2018. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 1.102 ha · 7 dana
- 1.704 ha Požar Dan Sai, 22. travnja 2017. ovdje je počeo 1,2 % općine · ukupno 1.695 ha · 5 dana
- 368 ha Požar Lom Kao, travanj 2017 0,3 % općine · ukupno 1.348 ha · 6 dana
- 2.521 ha Požar Dan Sai, 4. travnja 2017. ovdje je počeo 1,8 % općine · ukupno 2.593 ha · 9 dana
- 199 ha Požar Nakhon Thai, ožujak 2017 0,1 % općine · ukupno 1.342 ha · 5 dana
- 1.693 ha Požar Dan Sai, ožujak 2017 ovdje je počeo 1,2 % općine · ukupno 1.684 ha · 5 dana
- 35 ha Požar Phu Luang, travanj 2016 0,0 % općine · ukupno 1.165 ha · 15 dana
- 1.265 ha Požar Lom Kao, 7. travnja 2016. 0,9 % općine · ukupno 1.471 ha · 6 dana
- 1.106 ha Požar Dan Sai, travanj 2016 ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 1.295 ha · 10 dana
- 6.439 ha Požar Dan Sai, ožujak 2016 ovdje je počeo 4,7 % općine · ukupno 6.404 ha · 19 dana
- 224 ha Požar Lom Kao, ožujak 2016 0,2 % općine · ukupno 1.372 ha · 6 dana
Odakle su ovi podaci
Perimetri potječu iz GWIS-a (Copernicus, CC BY 4.0), rekonstruirani iz toplinskih žarišta, a granice općine iz geoBoundaries/Royal Thai Survey Department, OCHA ROAP (Creative Commons Attribution 3.0 Intergovernmental Organisations (CC BY 3.0 IGO)). Površinu po općini WorldFires izračunava presijecanjem obojega. Prognoza je od Open-Meteo (CC BY 4.0).
Javi mi što gori ovdje
Novi požari na ovom području putem RSS-a: zalijepite poveznicu u svoj čitač, bez e-pošte.