Požari: Kunike
Kunike, Sijera Leone: 93 požara od 2016. spalilo je 116.007 hektara unutar njegovih granica, 1,4 puta njegovu površinu, jer je dio gorio više puta. Opasnost od požara danas: vrlo niska (FWI 0).
Zapis imaju samo požari od 1.000 ha ili više: manji nisu u popisima ni u zbrojevima na ovoj stranici.
Opasnost od požara, danas i idućih dana
FWI izračunat iz prognoze Open-Meteo- ned 1 Vrlo niska 30° · 60 % · 21 km/h
- pon 2 Vrlo niska 29° · 73 % · 23 km/h
- uto 3 Vrlo niska 29° · 69 % · 27 km/h
- sri 4 Vrlo niska 30° · 67 % · 25 km/h
- čet 5 Vrlo niska 30° · 70 % · 22 km/h
- pet 6 Vrlo niska 31° · 65 % · 28 km/h
- sub 7 Vrlo niska 31° · 61 % · 32 km/h
- ned 8 Vrlo niska 31° · 67 % · 22 km/h
Kanadski indeks FWI, isti sustav koji koristi Copernicus, koji WorldFires izračunava iz vremenske prognoze i dva mjeseca prošlog vremena za stanje goriva. Procjena je po općini, ne službeno upozorenje: upozorenja izdaje služba za hitne situacije svake države.
Općina i njezini požari
Od 2016.
- 116.007
- izgorjelih hektara
- 1,4×
- puta njegova površina (dio je gorio više puta)
- 93
- požara
- 804
- km²
Kunike: koliko je puta ovdje gorjelo?
Kunike: od 2016. ovdje je gorjelo 93 puta; godine s požarom: 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025 i 2026. Posljednji put: Požar Kunike, travanj 2026, s 1.404 hektara unutar granica.
- 93
- požara
- 11
- godine s požarom
- 116.007
- ha ukupno
- 18. tra 2026.
- posljednji put
Požari veći od 1.000 hektara s opsegom od 2016. koji su barem djelomično zahvatili ovo područje. Zbrojeni hektari broje svaki požar; zasebna površina ono što je gorjelo više puta broji samo jednom. Opsezi i granice preklopljeni u WorldFiresu.
Požari koji su ušli u općinu Kunike
- 1.404 ha Požar Kunike, travanj 2026 ovdje je počeo 1,8 % općine · ukupno 1.394 ha · 6 dana
- 788 ha Požar Kunike, 30. ožujka 2026. ovdje je počeo 1,0 % općine · ukupno 1.956 ha · 8 dana
- 3.846 ha Požar Kunike, 30. ožujka 2026. ovdje je počeo 4,8 % općine · ukupno 3.921 ha · 8 dana
- 404 ha Požar Gorama Mende, 29. ožujka 2026. 0,5 % općine · ukupno 1.933 ha · 9 dana
- 354 ha Požar Nieni, 28. ožujka 2026. 0,4 % općine · ukupno 1.656 ha · 17 dana
- 11.823 ha Požar Kunike, 28. ožujka 2026. ovdje je počeo 15 % općine · ukupno 11.897 ha · 18 dana
- 34 ha Požar Nieni, 21. veljače 2026. 0,0 % općine · ukupno 1.479 ha · 2 dana
- 13 ha Požar Gorama Mende, travanj 2025 0,0 % općine · ukupno 1.113 ha · 1 dan
- 3.094 ha Požar Kunike, 8. ožujka 2025. ovdje je počeo 3,8 % općine · ukupno 4.006 ha · 16 dana
- 3.218 ha Požar Kunike, 8. ožujka 2025. ovdje je počeo 4,0 % općine · ukupno 3.197 ha · 14 dana
- 1.268 ha Požar Kunike, 1. ožujka 2025. ovdje je počeo 1,6 % općine · ukupno 1.259 ha · 4 dana
- 934 ha Požar Kunike, 25. travnja 2024. ovdje je počeo 1,2 % općine · ukupno 1.202 ha · 11 dana
- 198 ha Požar Kafe Simiria, 15. travnja 2024. 0,2 % općine · ukupno 1.282 ha · 12 dana
- 1.187 ha Požar Kunike, 14. travnja 2024. ovdje je počeo 1,5 % općine · ukupno 1.179 ha · 7 dana
- 1.771 ha Požar Nieni, 11. travnja 2024. 2,2 % općine · ukupno 3.922 ha · 18 dana
- 1.074 ha Požar Kunike, 11. travnja 2024. ovdje je počeo 1,3 % općine · ukupno 1.067 ha · 10 dana
- 1.607 ha Požar Kunike, 11. travnja 2024. ovdje je počeo 2,0 % općine · ukupno 2.011 ha · 9 dana
- 1.427 ha Požar Kunike, ožujak 2024 ovdje je počeo 1,8 % općine · ukupno 1.418 ha · 7 dana
- 2.437 ha Požar Kunike Barina, 24. travnja 2023. 3,0 % općine · ukupno 3.268 ha · 8 dana
- 1.073 ha Požar Kunike, travanj 2023 ovdje je počeo 1,3 % općine · ukupno 1.066 ha · 10 dana
- 8 ha Požar Nieni, 8. travnja 2023. 0,0 % općine · ukupno 1.022 ha · 9 dana
- 63 ha Požar Kafe Simiria, 7. travnja 2023. 0,1 % općine · ukupno 2.822 ha · 10 dana
- 229 ha Požar Sandor, 22. ožujka 2023. 0,3 % općine · ukupno 1.656 ha · 9 dana
- 1.007 ha Požar Kunike, 22. ožujka 2023. ovdje je počeo 1,2 % općine · ukupno 1.001 ha · 7 dana
- 1.819 ha Požar Kunike, 20. ožujka 2023. ovdje je počeo 2,3 % općine · ukupno 2.065 ha · 14 dana
- 2.007 ha Požar Kunike, 20. ožujka 2023. ovdje je počeo 2,5 % općine · ukupno 2.179 ha · 9 dana
- 1.190 ha Požar Kunike, 19. ožujka 2023. ovdje je počeo 1,5 % općine · ukupno 1.906 ha · 10 dana
- 1.048 ha Požar Kunike, 19. ožujka 2023. ovdje je počeo 1,3 % općine · ukupno 1.041 ha · 10 dana
- 493 ha Požar Tane, travanj 2022 0,6 % općine · ukupno 1.017 ha · 4 dana
- 1.105 ha Požar Kunike, 15. travnja 2022. ovdje je počeo 1,4 % općine · ukupno 1.098 ha · 7 dana
- 1.203 ha Požar Kunike, 5. travnja 2022. ovdje je počeo 1,5 % općine · ukupno 1.196 ha · 19 dana
- 53 ha Požar Nimiyama, 20. ožujka 2022. 0,1 % općine · ukupno 1.206 ha · 7 dana
- 2.270 ha Požar Kunike, 19. ožujka 2022. ovdje je počeo 2,8 % općine · ukupno 2.255 ha · 7 dana
- 376 ha Požar Kunike Barina, 19. ožujka 2022. 0,5 % općine · ukupno 2.076 ha · 8 dana
- 1.954 ha Požar Kunike, 17. ožujka 2022. ovdje je počeo 2,4 % općine · ukupno 1.942 ha · 10 dana
- 26 ha Požar Sambaya, 14. ožujka 2022. 0,0 % općine · ukupno 7.753 ha · 11 dana
- 892 ha Požar Nieni, 11. ožujka 2022. 1,1 % općine · ukupno 2.945 ha · 14 dana
- 8 ha Požar Sandor, 11. ožujka 2022. 0,0 % općine · ukupno 1.260 ha · 15 dana
- 157 ha Požar Nieni, 11. ožujka 2022. 0,2 % općine · ukupno 4.437 ha · 16 dana
- 127 ha Požar Nimiyama, ožujak 2021 0,2 % općine · ukupno 1.184 ha · 10 dana
- 1.897 ha Požar Kunike, 17. ožujka 2021. ovdje je počeo 2,4 % općine · ukupno 1.885 ha · 11 dana
- 2.288 ha Požar Kunike, 10. ožujka 2021. ovdje je počeo 2,8 % općine · ukupno 2.274 ha · 18 dana
- 1.724 ha Požar Nieni, 7. ožujka 2021. 2,1 % općine · ukupno 2.215 ha · 22 dana
- 44 ha Požar Kunike, travanj 2020 ovdje je počeo 0,0 % općine · ukupno 1.820 ha · 8 dana
- 613 ha Požar Kunike, 17. ožujka 2020. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 1.083 ha · 8 dana
- 913 ha Požar Kunike, 14. ožujka 2020. ovdje je počeo 1,1 % općine · ukupno 1.157 ha · 7 dana
- 229 ha Požar Gorama Mende, 14. ožujka 2020. 0,3 % općine · ukupno 3.807 ha · 11 dana
- 3.616 ha Požar Kunike, 14. ožujka 2020. ovdje je počeo 4,5 % općine · ukupno 3.593 ha · 11 dana
- 5 ha Požar Kunike Barina, ožujak 2020 0,0 % općine · ukupno 1.185 ha · 9 dana
- 112 ha Požar Nimiyama, ožujak 2020 0,1 % općine · ukupno 1.130 ha · 9 dana
- 2.359 ha Požar Kunike, 7. ožujka 2020. ovdje je počeo 2,9 % općine · ukupno 2.356 ha · 18 dana
- 1.277 ha Požar Kunike, 5. ožujka 2020. ovdje je počeo 1,6 % općine · ukupno 1.268 ha · 4 dana
- 998 ha Požar Kunike, travanj 2019 ovdje je počeo 1,2 % općine · ukupno 1.060 ha · 8 dana
- 551 ha Požar Kunike Barina, travanj 2019 0,7 % općine · ukupno 2.273 ha · 13 dana
- 92 ha Požar Kafe Simiria, 11. travnja 2019. 0,1 % općine · ukupno 1.796 ha · 13 dana
- 1 ha Požar Kafe Simiria, 7. travnja 2019. 0,0 % općine · ukupno 1.947 ha · 8 dana
- 1.234 ha Požar Kunike, 11. ožujka 2019. ovdje je počeo 1,5 % općine · ukupno 1.225 ha · 10 dana
- 438 ha Požar Nimiyama, 11. ožujka 2019. 0,5 % općine · ukupno 2.908 ha · 11 dana
- 3.591 ha Požar Kunike, 9. ožujka 2019. ovdje je počeo 4,5 % općine · ukupno 3.703 ha · 12 dana
- 1.618 ha Požar Kunike, 4. ožujka 2019. ovdje je počeo 2,0 % općine · ukupno 1.607 ha · 16 dana
- 450 ha Požar Sandor, 23. veljače 2019. 0,6 % općine · ukupno 24.116 ha · 33 dana
- 1.656 ha Požar Kunike, 15. travnja 2018. ovdje je počeo 2,1 % općine · ukupno 1.666 ha · 7 dana
- 1.392 ha Požar Kunike, 14. travnja 2018. ovdje je počeo 1,7 % općine · ukupno 1.725 ha · 7 dana
- 1.304 ha Požar Kunike, 23. ožujka 2018. ovdje je počeo 1,6 % općine · ukupno 1.295 ha · 6 dana
- 2.376 ha Požar Kunike, 23. ožujka 2018. ovdje je počeo 3,0 % općine · ukupno 2.442 ha · 3 dana
- 625 ha Požar Kunike, 22. ožujka 2018. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 1.146 ha · 8 dana
- 2.555 ha Požar Kunike, 21. ožujka 2018. ovdje je počeo 3,2 % općine · ukupno 2.658 ha · 14 dana
- 1.112 ha Požar Kunike, 19. ožujka 2018. ovdje je počeo 1,4 % općine · ukupno 1.373 ha · 12 dana
- 555 ha Požar Kunike, 18. ožujka 2018. ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 3.466 ha · 13 dana
- 554 ha Požar Kunike, 15. travnja 2017. ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 1.245 ha · 8 dana
- 881 ha Požar Kunike, 15. travnja 2017. ovdje je počeo 1,1 % općine · ukupno 1.029 ha · 9 dana
- 1.176 ha Požar Kunike, 15. travnja 2017. ovdje je počeo 1,5 % općine · ukupno 1.311 ha · 4 dana
- 132 ha Požar Kafe Simiria, 14. travnja 2017. 0,2 % općine · ukupno 1.125 ha · 4 dana
- 3.070 ha Požar Kunike, 3. travnja 2017. ovdje je počeo 3,8 % općine · ukupno 3.184 ha · 8 dana
- 23 ha Požar Gorama Mende, ožujak 2017 0,0 % općine · ukupno 1.988 ha · 4 dana
- 822 ha Požar Nieni, 20. ožujka 2017. 1,0 % općine · ukupno 1.807 ha · 5 dana
- 504 ha Požar Nieni, 20. ožujka 2017. 0,6 % općine · ukupno 1.155 ha · 5 dana
- 2.243 ha Požar Kunike, 9. ožujka 2017. ovdje je počeo 2,8 % općine · ukupno 2.228 ha · 5 dana
- 1.341 ha Požar Kunike, 5. ožujka 2017. ovdje je počeo 1,7 % općine · ukupno 1.332 ha · 8 dana
- 1.043 ha Požar Kunike, 5. ožujka 2017. ovdje je počeo 1,3 % općine · ukupno 1.037 ha · 9 dana
- 43 ha Požar Nimiyama, ožujak 2017 0,0 % općine · ukupno 3.238 ha · 11 dana
- 1.282 ha Požar Kunike, 3. travnja 2016. ovdje je počeo 1,6 % općine · ukupno 1.274 ha · 5 dana
- 218 ha Požar Gorama Mende, travanj 2016 0,3 % općine · ukupno 1.206 ha · 4 dana
- 2.094 ha Požar Kunike, 1. travnja 2016. ovdje je počeo 2,6 % općine · ukupno 2.775 ha · 9 dana
- 189 ha Požar Nimiyama, 27. ožujka 2016. 0,2 % općine · ukupno 1.212 ha · 15 dana
- 2.189 ha Požar Kunike, 27. ožujka 2016. ovdje je počeo 2,7 % općine · ukupno 2.176 ha · 17 dana
- 1.684 ha Požar Nieni, 25. ožujka 2016. 2,1 % općine · ukupno 2.610 ha · 6 dana
- 1.009 ha Požar Kunike, 17. ožujka 2016. ovdje je počeo 1,2 % općine · ukupno 1.002 ha · 4 dana
- 1.109 ha Požar Kunike, 16. ožujka 2016. ovdje je počeo 1,4 % općine · ukupno 1.144 ha · 5 dana
- 1.429 ha Požar Kunike, 12. ožujka 2016. ovdje je počeo 1,8 % općine · ukupno 1.422 ha · 9 dana
- 2 ha Požar Kafe Simiria, 8. ožujka 2016. 0,0 % općine · ukupno 1.849 ha · 12 dana
- 2.287 ha Požar Kunike, 4. ožujka 2016. ovdje je počeo 2,8 % općine · ukupno 3.418 ha · 17 dana
- 1.068 ha Požar Kunike, 3. ožujka 2016. ovdje je počeo 1,3 % općine · ukupno 1.061 ha · 10 dana
Odakle su ovi podaci
Perimetri potječu iz GWIS-a (Copernicus, CC BY 4.0), rekonstruirani iz toplinskih žarišta, a granice općine iz geoBoundaries/openAfrica, geoBoundaries (Creative Commons Attribution 4.0 (CC BY 4.0)). Površinu po općini WorldFires izračunava presijecanjem obojega. Prognoza je od Open-Meteo (CC BY 4.0).
Javi mi što gori ovdje
Novi požari na ovom području putem RSS-a: zalijepite poveznicu u svoj čitač, bez e-pošte.