Požari: Koya
Koya, Sijera Leone, imao je 35 velikih požara koje je zabilježio GWIS od 2016: 47.834 hektara izgorjelo je unutar njegovih granica, 32 % površine. Opasnost od požara danas: vrlo niska (FWI 0).
Zapis imaju samo požari od 1.000 ha ili više: manji nisu u popisima ni u zbrojevima na ovoj stranici.
Ove brojke ne uključuju 1 stranica s pogrešnim podacima, u provjeri. Prikazane su u popisima, označene.
Opasnost od požara, danas i idućih dana
FWI izračunat iz prognoze Open-Meteo- sri 4 Vrlo niska 31° · 67 % · 20 km/h
- čet 5 Vrlo niska 31° · 68 % · 22 km/h
- pet 6 Vrlo niska 31° · 70 % · 15 km/h
- sub 7 Vrlo niska 32° · 65 % · 16 km/h
- ned 8 Vrlo niska 31° · 74 % · 18 km/h
- pon 9 Vrlo niska 30° · 80 % · 30 km/h
- uto 10 Vrlo niska 30° · 80 % · 21 km/h
- sri 11 Vrlo niska 30° · 79 % · 25 km/h
Kanadski indeks FWI, isti sustav koji koristi Copernicus, koji WorldFires izračunava iz vremenske prognoze i dva mjeseca prošlog vremena za stanje goriva. Procjena je po općini, ne službeno upozorenje: upozorenja izdaje služba za hitne situacije svake države. Stavite ovaj okvir na svoju stranicu
Dim danas: Koya – prognoza iz sata u sat
Općina i njezini požari
Od 2016.
- 47.834
- izgorjelih hektara
- 32 %
- općine
- 35
- požara
- 1.486
- km²
Koya: koliko je puta ovdje gorjelo?
Koya: od 2016. ovdje je gorjelo 35 puta; godine s požarom: 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2022, 2023, 2024 i 2026. Posljednji put: Požar Koya, 18. travnja 2026., s 1.147 hektara unutar granica. Ukupno je unutar granica izgorjelo 47.834 hektara, ali je zasebna izgorjela površina 38.814 hektara, 26 % područja: dio je gorio više puta.
- 35
- požara
- 9
- godine s požarom
- 47.834
- ha ukupno
- 38.814
- ha zasebno
Požari veći od 1.000 hektara s opsegom od 2016. koji su barem djelomično zahvatili ovo područje. Zbrojeni hektari broje svaki požar; zasebna površina ono što je gorjelo više puta broji samo jednom. Opsezi i granice preklopljeni u WorldFiresu.
Požari koji su ušli u općinu Koya
- 2.995 ha Požar Koya, 21. travnja 2026. ovdje je počeo 2,0 % općine · ukupno 2.460 ha · 13 dana
- 1.147 ha Požar Koya, 18. travnja 2026. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 1.160 ha · 11 dana
- 446 ha Požar Yoni, 17. travnja 2026. 0,3 % općine · ukupno 1.426 ha · 10 dana
- 1 ha Požar Ribbi, 17. travnja 2026. 0,0 % općine · ukupno 1.173 ha · 12 dana
- 1.032 ha Požar Koya, 15. travnja 2026. ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 1.024 ha · 15 dana
- 3.173 ha Požar Koya, 15. travnja 2026. ovdje je počeo 2,1 % općine · ukupno 3.150 ha · 18 dana
- 1.694 ha Požar Koya, 13. travnja 2026. ovdje je počeo 1,1 % općine · ukupno 1.681 ha · 16 dana
- 1.650 ha Požar Koya, ožujak 2026 ovdje je počeo 1,1 % općine · ukupno 1.641 ha · 12 dana
- 1.394 ha Požar Koya, 25. travnja 2024. ovdje je počeo 0,9 % općine · ukupno 2.118 ha · 5 dana
- 742 ha Požar Koya, 25. travnja 2024. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 1.086 ha · 5 dana
- 1.253 ha Požar Koya, 25. travnja 2024. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 1.243 ha · 6 dana
- 860 ha Požar Koya, ožujak 2024 ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 1.143 ha · 1 dan
- 5.165 ha Požar Koya, 24. travnja 2023. ovdje je počeo 3,5 % općine · ukupno 5.081 ha · 8 dana
- 1.301 ha Požar Koya, 4. travnja 2023. ovdje je počeo 0,9 % općine · ukupno 1.292 ha · 5 dana
- 1.007 ha Požar Koya, 9. travnja 2022. ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 1.002 ha · 2 dana
- 1.474 ha Požar Koya, 9. travnja 2022. ovdje je počeo 1,0 % općine · ukupno 1.463 ha · 13 dana
- 2.122 ha Požar Koya, 19. travnja 2020. ovdje je počeo 1,4 % općine · ukupno 2.161 ha · 1 dan
- 1.048 ha Požar Koya, 19. travnja 2020. ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 1.040 ha · 3 dana
- 1.167 ha Požar Koya, 17. travnja 2020. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 1.158 ha · 3 dana
- 1.264 ha Požar Koya, 17. travnja 2020. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 1.254 ha · 6 dana
- 895 ha Požar Koya, 7. travnja 2020. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 1.208 ha · 3 dana
- 990 ha Požar Koya, 6. travnja 2020. ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 1.029 ha · 5 dana
- 1.317 ha Požar Koya, 3. travnja 2020. ovdje je počeo 0,9 % općine · ukupno 1.307 ha · 6 dana
- 1.470 ha Požar Koya, 3. travnja 2020. ovdje je počeo 1,0 % općine · ukupno 1.459 ha · 1 dan
- 622 ha Požar Koya, 3. travnja 2020. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 1.107 ha · 7 dana
- 789 ha Požar Koya, 22. travnja 2019. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 1.179 ha · 4 dana
- 1.239 ha Požar Koya, 16. travnja 2019. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 1.229 ha · 13 dana
- 1.511 ha Požar Koya, 10. travnja 2019. ovdje je počeo 1,0 % općine · ukupno 1.499 ha · 14 dana
- 1.158 ha Požar Koya, 7. travnja 2018. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 1.149 ha · 10 dana
- 1.560 ha Požar Koya, 2. travnja 2018. ovdje je počeo 1,0 % općine · ukupno 3.668 ha · 6 dana
- 831 ha Požar Koya, ožujak 2018 ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 1.556 ha · 7 dana
- 1.254 ha Požar Koya, 22. travnja 2017. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 1.244 ha · 6 dana
- 750 ha Požar Masimera, 1. travnja 2017. 0,5 % općine · ukupno 4.574 ha · 17 dana
- 3.680 ha Požar Koya, 1. travnja 2017. ovdje je počeo 2,5 % općine · ukupno 4.312 ha · 15 dana
- 812 ha Požar Yoni, 1. travnja 2017. 0,6 % općine · ukupno 2.617 ha · 16 dana
- 1.018 ha Požar Koya, travanj 2016 ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 1.010 ha · 4 dana
Odakle su ovi podaci
Perimetri potječu iz GWIS-a (Copernicus, CC BY 4.0), rekonstruirani iz toplinskih žarišta, a granice općine iz geoBoundaries/openAfrica, geoBoundaries (Creative Commons Attribution 4.0 (CC BY 4.0)). Površinu po općini WorldFires izračunava presijecanjem obojega. Prognoza je od Open-Meteo (CC BY 4.0).
Javi mi što gori ovdje
Novi požari na ovom području putem RSS-a: zalijepite poveznicu u svoj čitač, bez e-pošte.