Preskoči na sadržaj
worldfires

Požari: Pebane

Pebane, Mozambik, imao je 137 velikih požara koje je zabilježio GWIS od 2016: 889.163 hektara izgorjelo je unutar njegovih granica, 88 % površine. Opasnost od požara danas: visoka (FWI 27).

Zapis imaju samo požari od 3.000 ha ili više: manji nisu u popisima ni u zbrojevima na ovoj stranici.

Opasnost od požara, danas i idućih dana

FWI izračunat iz prognoze Open-Meteo
  1. ned 1 Visoka 33° · 31 % · 38 km/h
  2. pon 2 Visoka 36° · 34 % · 44 km/h
  3. uto 3 Visoka 36° · 41 % · 45 km/h
  4. sri 4 Visoka 35° · 40 % · 45 km/h
  5. čet 5 Visoka 35° · 40 % · 40 km/h
  6. pet 6 Vrlo visoka 39° · 21 % · 45 km/h
  7. sub 7 Vrlo visoka 40° · 19 % · 49 km/h
  8. ned 8 Vrlo visoka 41° · 19 % · 41 km/h

Kanadski indeks FWI, isti sustav koji koristi Copernicus, koji WorldFires izračunava iz vremenske prognoze i dva mjeseca prošlog vremena za stanje goriva. Procjena je po općini, ne službeno upozorenje: upozorenja izdaje služba za hitne situacije svake države.

Općina i njezini požari

Od 2016.

889.163
izgorjelih hektara
88 %
općine
137
požara
10.159
km²

Pebane: koliko je puta ovdje gorjelo?

Pebane: od 2016. ovdje je gorjelo 137 puta; godine s požarom: 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025 i 2026. Posljednji put: Požar Pebane, 13. listopada 2026., s 3.211 hektara unutar granica.

  1. 7× 16
  2. 9× 17
  3. 9× 18
  4. 7× 19
  5. 7× 20
  6. 16× 21
  7. 7× 22
  8. 11× 23
  9. 14× 24
  10. 20× 25
  11. 30× 26
137
požara
11
godine s požarom
889.163
ha ukupno
13. lis 2026.
posljednji put

Požari veći od 3.000 hektara s opsegom od 2016. koji su barem djelomično zahvatili ovo područje. Zbrojeni hektari broje svaki požar; zasebna površina ono što je gorjelo više puta broji samo jednom. Opsezi i granice preklopljeni u WorldFiresu.

Gdje je najčešće gorjelo: Mozambik →

Požari koji su ušli u općinu Pebane

  1. 3.211 ha Požar Pebane, 13. listopada 2026. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.188 ha · 16 dana
  2. 12.505 ha Požar Pebane, 12. listopada 2026. ovdje je počeo 1,2 % općine · ukupno 12.423 ha · 22 dana
  3. 14.570 ha Požar Pebane, 7. listopada 2026. ovdje je počeo 1,4 % općine · ukupno 14.484 ha · 27 dana
  4. 5.262 ha Požar Pebane, 7. listopada 2026. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 5.229 ha · 22 dana
  5. 37.927 ha Požar Pebane, 7. listopada 2026. ovdje je počeo 3,7 % općine · ukupno 37.667 ha · 27 dana
  6. 4.107 ha Požar Pebane, 13. rujna 2026. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.081 ha · 6 dana
  7. 4.894 ha Požar Pebane, 12. rujna 2026. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 4.868 ha · 17 dana
  8. 3.272 ha Požar Pebane, 12. rujna 2026. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.254 ha · 10 dana
  9. 13.253 ha Požar Pebane, 12. rujna 2026. ovdje je počeo 1,3 % općine · ukupno 13.175 ha · 20 dana
  10. 3.708 ha Požar Pebane, 11. rujna 2026. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.686 ha · 18 dana
  11. 4.486 ha Požar Pebane, 11. rujna 2026. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.460 ha · 17 dana
  12. 17.345 ha Požar Mocubela, 11. rujna 2026. 1,7 % općine · ukupno 40.408 ha · 21 dan
  13. 447 ha Požar Mocubela, 11. rujna 2026. 0,0 % općine · ukupno 6.374 ha · 15 dana
  14. 3.066 ha Požar Pebane, 3. rujna 2026. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.049 ha · 5 dana
  15. 4.446 ha Požar Pebane, 31. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.421 ha · 8 dana
  16. 522 ha Požar Mocubela, 31. kolovoza 2026. 0,0 % općine · ukupno 4.631 ha · 8 dana
  17. 3.315 ha Požar Pebane, 31. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.297 ha · 8 dana
  18. 3.222 ha Požar Pebane, 31. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.209 ha · 7 dana
  19. 17.870 ha Požar Pebane, 30. kolovoza 2026. ovdje je počeo 1,8 % općine · ukupno 17.782 ha · 9 dana
  20. 3.330 ha Požar Pebane, 30. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.318 ha · 10 dana
  21. 1.165 ha Požar Gilé, 30. kolovoza 2026. 0,1 % općine · ukupno 5.405 ha · 9 dana
  22. 6.715 ha Požar Pebane, 30. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 6.678 ha · 9 dana
  23. 4.261 ha Požar Pebane, 30. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.243 ha · 9 dana
  24. 26.092 ha Požar Pebane, 22. kolovoza 2026. ovdje je počeo 2,6 % općine · ukupno 32.169 ha · 35 dana
  25. 3.338 ha Požar Pebane, 5. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.322 ha · 7 dana
  26. 3.764 ha Požar Pebane, 5. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.748 ha · 8 dana
  27. 5.002 ha Požar Pebane, 5. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 4.982 ha · 9 dana
  28. 4.975 ha Požar Pebane, 5. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 4.955 ha · 8 dana
  29. 9.176 ha Požar Pebane, 4. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,9 % općine · ukupno 9.141 ha · 9 dana
  30. 2.521 ha Požar Gilé, 4. kolovoza 2026. 0,2 % općine · ukupno 7.054 ha · 9 dana
  31. 8.439 ha Požar Pebane, 17. listopada 2025. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 8.376 ha · 22 dana
  32. 3.195 ha Požar Pebane, 9. listopada 2025. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.179 ha · 11 dana
  33. 4.008 ha Požar Pebane, 8. listopada 2025. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.984 ha · 13 dana
  34. 717 ha Požar Mocubela, 6. listopada 2025. 0,1 % općine · ukupno 4.539 ha · 23 dana
  35. 51.963 ha Požar Pebane, 6. listopada 2025. ovdje je počeo 5,1 % općine · ukupno 51.620 ha · 39 dana
  36. 9.576 ha Požar Pebane, 3. listopada 2025. ovdje je počeo 0,9 % općine · ukupno 9.510 ha · 18 dana
  37. 4.734 ha Požar Pebane, 17. rujna 2025. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 4.701 ha · 13 dana
  38. 57 ha Požar Mocubela, 14. rujna 2025. 0,0 % općine · ukupno 5.010 ha · 23 dana
  39. 3.026 ha Požar Pebane, 11. rujna 2025. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.014 ha · 14 dana
  40. 3.042 ha Požar Pebane, 11. rujna 2025. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.025 ha · 15 dana
  41. 3.451 ha Požar Pebane, 9. rujna 2025. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.430 ha · 17 dana
  42. 3.629 ha Požar Pebane, 6. rujna 2025. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.610 ha · 23 dana
  43. 4.025 ha Požar Pebane, 6. rujna 2025. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.004 ha · 20 dana
  44. 7.332 ha Požar Pebane, 5. rujna 2025. ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 7.298 ha · 15 dana
  45. 1.190 ha Požar Gilé, 4. rujna 2025. 0,1 % općine · ukupno 3.016 ha · 16 dana
  46. 5.147 ha Požar Pebane, 4. rujna 2025. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 5.125 ha · 14 dana
  47. 3.374 ha Požar Pebane, 3. rujna 2025. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.357 ha · 17 dana
  48. 27.098 ha Požar Pebane, 3. rujna 2025. ovdje je počeo 2,7 % općine · ukupno 26.957 ha · 28 dana
  49. 8.542 ha Požar Pebane, 3. rujna 2025. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 8.500 ha · 16 dana
  50. 3.187 ha Požar Pebane, kolovoz 2025 ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.173 ha · 17 dana
  51. 4.896 ha Požar Pebane, listopad 2024 ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 4.865 ha · 20 dana
  52. 4.761 ha Požar Pebane, 27. rujna 2024. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 4.730 ha · 6 dana
  53. 5.104 ha Požar Pebane, 25. rujna 2024. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 5.077 ha · 8 dana
  54. 3.487 ha Požar Pebane, 25. rujna 2024. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.466 ha · 8 dana
  55. 6.563 ha Požar Pebane, 20. rujna 2024. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 6.524 ha · 13 dana
  56. 4.086 ha Požar Pebane, 14. rujna 2024. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.761 ha · 8 dana
  57. 4.225 ha Požar Pebane, 9. rujna 2024. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.202 ha · 13 dana
  58. 196 ha Požar Mocubela, 9. rujna 2024. 0,0 % općine · ukupno 4.419 ha · 13 dana
  59. 3.124 ha Požar Pebane, 9. rujna 2024. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.109 ha · 13 dana
  60. 12.103 ha Požar Pebane, 8. rujna 2024. ovdje je počeo 1,2 % općine · ukupno 12.040 ha · 25 dana
  61. 10.136 ha Požar Pebane, 8. rujna 2024. ovdje je počeo 1,0 % općine · ukupno 10.075 ha · 25 dana
  62. 3.154 ha Požar Pebane, 6. rujna 2024. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 4.057 ha · 16 dana
  63. 11.719 ha Požar Pebane, 5. rujna 2024. ovdje je počeo 1,2 % općine · ukupno 11.648 ha · 17 dana
  64. 25.601 ha Požar Pebane, 1. rujna 2024. ovdje je počeo 2,5 % općine · ukupno 25.462 ha · 21 dan
  65. 4.834 ha Požar Pebane, 20. listopada 2023. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 4.798 ha · 9 dana
  66. 4.862 ha Požar Pebane, 16. listopada 2023. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 4.828 ha · 16 dana
  67. 4.068 ha Požar Pebane, 24. rujna 2023. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.041 ha · 12 dana
  68. 3.197 ha Požar Pebane, 18. rujna 2023. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.180 ha · 14 dana
  69. 3.729 ha Požar Pebane, 17. rujna 2023. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.709 ha · 14 dana
  70. 13.328 ha Požar Pebane, 16. rujna 2023. ovdje je počeo 1,3 % općine · ukupno 13.249 ha · 23 dana
  71. 19.241 ha Požar Pebane, 16. rujna 2023. ovdje je počeo 1,9 % općine · ukupno 19.106 ha · 31 dan
  72. 10.838 ha Požar Pebane, 16. rujna 2023. ovdje je počeo 1,1 % općine · ukupno 10.775 ha · 16 dana
  73. 4.391 ha Požar Pebane, 15. rujna 2023. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.368 ha · 12 dana
  74. 4.173 ha Požar Pebane, 15. rujna 2023. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.149 ha · 12 dana
  75. 3.388 ha Požar Pebane, 8. rujna 2023. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.368 ha · 18 dana
  76. 8.620 ha Požar Pebane, studeni 2022 ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 8.560 ha · 14 dana
  77. 21.902 ha Požar Pebane, 5. listopada 2022. ovdje je počeo 2,2 % općine · ukupno 21.787 ha · 18 dana
  78. 3.289 ha Požar Pebane, 4. listopada 2022. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.270 ha · 21 dan
  79. 3.319 ha Požar Pebane, 2. listopada 2022. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.302 ha · 14 dana
  80. 6.493 ha Požar Pebane, 1. listopada 2022. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 6.455 ha · 17 dana
  81. 4.786 ha Požar Pebane, 1. listopada 2022. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 4.758 ha · 11 dana
  82. 3.302 ha Požar Pebane, rujan 2022 ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.285 ha · 14 dana
  83. 4.233 ha Požar Pebane, 2. studenoga 2021. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.207 ha · 9 dana
  84. 3.509 ha Požar Pebane, 1. studenoga 2021. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.487 ha · 18 dana
  85. 18.925 ha Požar Pebane, 23. listopada 2021. ovdje je počeo 1,9 % općine · ukupno 18.797 ha · 33 dana
  86. 7.928 ha Požar Pebane, 23. listopada 2021. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 7.877 ha · 28 dana
  87. 3.111 ha Požar Pebane, 22. listopada 2021. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.091 ha · 11 dana
  88. 3.159 ha Požar Pebane, 16. listopada 2021. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.136 ha · 10 dana
  89. 4.009 ha Požar Pebane, 7. listopada 2021. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.985 ha · 4 dana
  90. 3.145 ha Požar Pebane, 2. listopada 2021. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.128 ha · 4 dana
  91. 12.350 ha Požar Pebane, 28. rujna 2021. ovdje je počeo 1,2 % općine · ukupno 12.285 ha · 14 dana
  92. 4.772 ha Požar Pebane, 25. rujna 2021. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 4.745 ha · 17 dana
  93. 6.552 ha Požar Pebane, 21. rujna 2021. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 6.516 ha · 20 dana
  94. 6.988 ha Požar Pebane, 20. rujna 2021. ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 6.940 ha · 21 dan
  95. 4.516 ha Požar Pebane, 20. rujna 2021. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.488 ha · 21 dan
  96. 3.158 ha Požar Pebane, 15. rujna 2021. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.137 ha · 26 dana
  97. 3.233 ha Požar Pebane, 14. rujna 2021. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.221 ha · 8 dana
  98. 5.103 ha Požar Pebane, 3. rujna 2021. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 5.076 ha · 7 dana
  99. 3.273 ha Požar Pebane, listopad 2020 ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.251 ha · 19 dana
  100. 3.462 ha Požar Pebane, 9. rujna 2020. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.440 ha · 22 dana
  101. 8.180 ha Požar Pebane, 9. rujna 2020. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 8.133 ha · 26 dana
  102. 3.629 ha Požar Pebane, 8. rujna 2020. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.611 ha · 10 dana
  103. 7.290 ha Požar Pebane, 6. rujna 2020. ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 7.251 ha · 20 dana
  104. 12.782 ha Požar Pebane, 6. rujna 2020. ovdje je počeo 1,3 % općine · ukupno 12.694 ha · 28 dana
  105. 687 ha Požar Gilé, kolovoz 2020 0,1 % općine · ukupno 5.735 ha · 6 dana
  106. 4.131 ha Požar Pebane, studeni 2019 ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.104 ha · 6 dana
  107. 3.042 ha Požar Pebane, 24. listopada 2019. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.021 ha · 16 dana
  108. 4.036 ha Požar Pebane, 22. listopada 2019. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.009 ha · 10 dana
  109. 5.226 ha Požar Pebane, 21. listopada 2019. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 5.193 ha · 19 dana
  110. 4.287 ha Požar Pebane, 21. listopada 2019. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.257 ha · 12 dana
  111. 3.701 ha Požar Pebane, 19. listopada 2019. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.677 ha · 13 dana
  112. 3.186 ha Požar Pebane, rujan 2019 ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.174 ha · 14 dana
  113. 3.357 ha Požar Pebane, 25. listopada 2018. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.335 ha · 14 dana
  114. 4.768 ha Požar Pebane, 22. listopada 2018. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 4.737 ha · 17 dana
  115. 3.598 ha Požar Pebane, 13. listopada 2018. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.574 ha · 6 dana
  116. 6.581 ha Požar Pebane, 26. rujna 2018. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 6.535 ha · 12 dana
  117. 3.429 ha Požar Pebane, 20. rujna 2018. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.407 ha · 10 dana
  118. 3.065 ha Požar Pebane, 18. rujna 2018. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.051 ha · 11 dana
  119. 3.044 ha Požar Pebane, 14. rujna 2018. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.023 ha · 7 dana
  120. 4.520 ha Požar Pebane, 13. rujna 2018. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.492 ha · 24 dana
  121. 3.526 ha Požar Pebane, 6. rujna 2018. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.507 ha · 4 dana
  122. 4.187 ha Požar Pebane, 15. listopada 2017. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.157 ha · 6 dana
  123. 5.897 ha Požar Pebane, 9. listopada 2017. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 5.856 ha · 19 dana
  124. 5.001 ha Požar Pebane, 8. listopada 2017. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 4.966 ha · 21 dan
  125. 619 ha Požar Mocubela, 3. listopada 2017. 0,1 % općine · ukupno 4.633 ha · 18 dana
  126. 3.998 ha Požar Pebane, 3. listopada 2017. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.974 ha · 8 dana
  127. 3.763 ha Požar Pebane, 3. listopada 2017. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.742 ha · 16 dana
  128. 3.551 ha Požar Pebane, 2. listopada 2017. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.529 ha · 17 dana
  129. 3.521 ha Požar Pebane, 2. listopada 2017. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.498 ha · 10 dana
  130. 4.150 ha Požar Pebane, 2. listopada 2017. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 4.121 ha · 17 dana
  131. 3.308 ha Požar Pebane, 28. listopada 2016. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.286 ha · 6 dana
  132. 14.393 ha Požar Pebane, 15. listopada 2016. ovdje je počeo 1,4 % općine · ukupno 14.294 ha · 22 dana
  133. 10.585 ha Požar Pebane, 17. rujna 2016. ovdje je počeo 1,0 % općine · ukupno 10.511 ha · 16 dana
  134. 3.681 ha Požar Pebane, 12. rujna 2016. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.659 ha · 26 dana
  135. 7.853 ha Požar Pebane, 8. rujna 2016. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 7.804 ha · 24 dana
  136. 5.710 ha Požar Pebane, 7. rujna 2016. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 5.678 ha · 26 dana
  137. 1.045 ha Požar Mocubela, kolovoz 2016 0,1 % općine · ukupno 3.044 ha · 10 dana

Odakle su ovi podaci

Perimetri potječu iz GWIS-a (Copernicus, CC BY 4.0), rekonstruirani iz toplinskih žarišta, a granice općine iz geoBoundaries/Mozambique INE (Instituto Nacional de Estatistica), OCHA ROSEA (Creative Commons Attribution 3.0 Intergovernmental Organisations (CC BY 3.0 IGO)). Površinu po općini WorldFires izračunava presijecanjem obojega. Prognoza je od Open-Meteo (CC BY 4.0).

Javi mi što gori ovdje

Novi požari na ovom području putem RSS-a: zalijepite poveznicu u svoj čitač, bez e-pošte.