Preskoči na sadržaj
worldfires

Požari: Impfondo

Impfondo, Republika Kongo, imao je 94 velika požara koja je zabilježio GWIS od 2016: 161.580 hektara izgorjelo je unutar njegovih granica, 31 % površine. Opasnost od požara danas: vrlo niska (FWI 0).

Zapis imaju samo požari od 1.000 ha ili više: manji nisu u popisima ni u zbrojevima na ovoj stranici.

Opasnost od požara, danas i idućih dana

FWI izračunat iz prognoze Open-Meteo
  1. uto 3 Vrlo niska 30° · 62 % · 20 km/h
  2. sri 4 Vrlo niska 31° · 65 % · 28 km/h
  3. čet 5 Vrlo niska 28° · 80 % · 31 km/h
  4. pet 6 Vrlo niska 29° · 72 % · 28 km/h
  5. sub 7 Vrlo niska 30° · 69 % · 22 km/h
  6. ned 8 Vrlo niska 30° · 65 % · 26 km/h
  7. pon 9 Vrlo niska 30° · 67 % · 21 km/h
  8. uto 10 Vrlo niska 28° · 77 % · 25 km/h

Kanadski indeks FWI, isti sustav koji koristi Copernicus, koji WorldFires izračunava iz vremenske prognoze i dva mjeseca prošlog vremena za stanje goriva. Procjena je po općini, ne službeno upozorenje: upozorenja izdaje služba za hitne situacije svake države.

Općina i njezini požari

Od 2016.

161.580
izgorjelih hektara
31 %
općine
94
požara
5.236
km²

Impfondo: koliko je puta ovdje gorjelo?

Impfondo: od 2016. ovdje je gorjelo 94 puta; godine s požarom: 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025 i 2026. Posljednji put: Požar Impfondo, 22. rujna 2026., s 1.110 hektara unutar granica.

  1. 6× 16
  2. 7× 17
  3. 7× 18
  4. 6× 19
  5. 3× 20
  6. 7× 21
  7. 6× 22
  8. 4× 23
  9. 4× 24
  10. 16× 25
  11. 28× 26
94
požara
11
godine s požarom
161.580
ha ukupno
22. ruj 2026.
posljednji put

Požari veći od 1.000 hektara s opsegom od 2016. koji su barem djelomično zahvatili ovo područje. Zbrojeni hektari broje svaki požar; zasebna površina ono što je gorjelo više puta broji samo jednom. Opsezi i granice preklopljeni u WorldFiresu.

Gdje je najčešće gorjelo: Republika Kongo →

Požari koji su ušli u općinu Impfondo

  1. 1.110 ha Požar Impfondo, 22. rujna 2026. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.103 ha · 4 dana
  2. 1.144 ha Požar Impfondo, 20. rujna 2026. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.137 ha · 6 dana
  3. 4.083 ha Požar Impfondo, 14. rujna 2026. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 4.055 ha · 15 dana
  4. 1.063 ha Požar Impfondo, 14. rujna 2026. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.056 ha · 2 dana
  5. 1.137 ha Požar Impfondo, 10. rujna 2026. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.130 ha · 8 dana
  6. 1.260 ha Požar Impfondo, 9. rujna 2026. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.251 ha · 8 dana
  7. 5.420 ha Požar Impfondo, 7. rujna 2026. ovdje je počeo 1,0 % općine · ukupno 5.384 ha · 9 dana
  8. 2.822 ha Požar Impfondo, 4. rujna 2026. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 2.803 ha · 12 dana
  9. 1.066 ha Požar Impfondo, 4. rujna 2026. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.060 ha · 8 dana
  10. 1.067 ha Požar Impfondo, 4. rujna 2026. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.060 ha · 12 dana
  11. 6.696 ha Požar Impfondo, 2. rujna 2026. ovdje je počeo 1,3 % općine · ukupno 6.651 ha · 14 dana
  12. 4.636 ha Požar Impfondo, 1. rujna 2026. ovdje je počeo 0,9 % općine · ukupno 4.701 ha · 10 dana
  13. 1.657 ha Požar Impfondo, 1. rujna 2026. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 2.123 ha · 8 dana
  14. 3.528 ha Požar Impfondo, 1. rujna 2026. ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 3.503 ha · 12 dana
  15. 7.545 ha Požar Impfondo, 1. rujna 2026. ovdje je počeo 1,4 % općine · ukupno 7.494 ha · 15 dana
  16. 1.162 ha Požar Impfondo, 1. rujna 2026. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.658 ha · 14 dana
  17. 1.542 ha Požar Divénié, 1. rujna 2026. 0,3 % općine · ukupno 19.735 ha · 14 dana
  18. 2.655 ha Požar Impfondo, 1. rujna 2026. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 2.638 ha · 14 dana
  19. 1.016 ha Požar Impfondo, 1. rujna 2026. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.009 ha · 14 dana
  20. 2.366 ha Požar Impfondo, 1. rujna 2026. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 2.350 ha · 15 dana
  21. 1.254 ha Požar Impfondo, 31. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.246 ha · 11 dana
  22. 1.447 ha Požar Impfondo, 27. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.438 ha · 1 dan
  23. 1.227 ha Požar Impfondo, 26. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.219 ha · 2 dana
  24. 7.098 ha Požar Impfondo, 20. kolovoza 2026. ovdje je počeo 1,4 % općine · ukupno 7.049 ha · 28 dana
  25. 1.290 ha Požar Impfondo, 20. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.280 ha · 8 dana
  26. 1.224 ha Požar Impfondo, 17. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.216 ha · 11 dana
  27. 4.216 ha Požar Impfondo, 17. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 4.188 ha · 11 dana
  28. 1.241 ha Požar Impfondo, 5. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.332 ha · 1 dan
  29. 1.425 ha Požar Impfondo, listopad 2025 ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.416 ha · 4 dana
  30. 1.079 ha Požar Impfondo, 16. rujna 2025. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.072 ha · 4 dana
  31. 1.217 ha Požar Impfondo, 16. rujna 2025. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.209 ha · 3 dana
  32. 2.338 ha Požar Impfondo, 16. rujna 2025. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 2.322 ha · 7 dana
  33. 1.407 ha Požar Impfondo, 15. rujna 2025. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.398 ha · 4 dana
  34. 1.132 ha Požar Impfondo, 15. rujna 2025. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.125 ha · 4 dana
  35. 4.463 ha Požar Impfondo, 14. rujna 2025. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 4.434 ha · 7 dana
  36. 1.616 ha Požar Impfondo, 14. rujna 2025. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.605 ha · 6 dana
  37. 1.757 ha Požar Impfondo, 12. rujna 2025. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.745 ha · 11 dana
  38. 2.013 ha Požar Impfondo, 12. rujna 2025. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 2.000 ha · 16 dana
  39. 1.671 ha Požar Impfondo, 12. rujna 2025. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.659 ha · 8 dana
  40. 1.260 ha Požar Impfondo, 5. rujna 2025. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.252 ha · 3 dana
  41. 1.088 ha Požar Impfondo, 1. rujna 2025. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.080 ha · 8 dana
  42. 1.893 ha Požar Impfondo, 25. kolovoza 2025. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 1.879 ha · 7 dana
  43. 1.180 ha Požar Impfondo, 22. kolovoza 2025. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.171 ha · 11 dana
  44. 1.885 ha Požar Impfondo, 16. kolovoza 2025. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 1.872 ha · 4 dana
  45. 1.186 ha Požar Impfondo, 21. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.177 ha · 1 dan
  46. 1.577 ha Požar Impfondo, 8. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.566 ha · 3 dana
  47. 1.121 ha Požar Impfondo, 22. srpnja 2024. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.114 ha · 3 dana
  48. 1.102 ha Požar Impfondo, 20. srpnja 2024. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.095 ha · 5 dana
  49. 1.086 ha Požar Impfondo, rujan 2023 ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.079 ha · 10 dana
  50. 691 ha Požar Impfondo, 24. kolovoza 2023. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 1.185 ha · 2 dana
  51. 1.166 ha Požar Impfondo, 24. kolovoza 2023. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.158 ha · 6 dana
  52. 1.186 ha Požar Impfondo, 23. kolovoza 2023. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.178 ha · 2 dana
  53. 2.567 ha Požar Impfondo, 12. rujna 2022. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 2.550 ha · 2 dana
  54. 1.251 ha Požar Impfondo, 12. rujna 2022. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.243 ha · 1 dan
  55. 1.331 ha Požar Impfondo, 21. kolovoza 2022. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.322 ha · 11 dana
  56. 1.713 ha Požar Impfondo, 20. kolovoza 2022. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.702 ha · 12 dana
  57. 1.422 ha Požar Impfondo, 17. kolovoza 2022. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.533 ha · 8 dana
  58. 1.141 ha Požar Impfondo, 15. kolovoza 2022. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.132 ha · 7 dana
  59. 1.114 ha Požar Impfondo, 7. rujna 2021. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.106 ha · 4 dana
  60. 1.539 ha Požar Impfondo, 1. rujna 2021. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.528 ha · 1 dan
  61. 1.358 ha Požar Impfondo, 30. kolovoza 2021. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.349 ha · 8 dana
  62. 2.761 ha Požar Impfondo, 30. kolovoza 2021. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 2.765 ha · 3 dana
  63. 1.122 ha Požar Impfondo, 21. kolovoza 2021. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.115 ha · 1 dan
  64. 917 ha Požar Impfondo, 21. kolovoza 2021. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.009 ha · 1 dan
  65. 50 ha Požar Epéna, 21. kolovoza 2021. 0,0 % općine · ukupno 1.204 ha · 5 dana
  66. 1.066 ha Požar Impfondo, 13. kolovoza 2020. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.059 ha · 1 dan
  67. 1.517 ha Požar Impfondo, 8. kolovoza 2020. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.507 ha · 7 dana
  68. 1.205 ha Požar Impfondo, 6. kolovoza 2020. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.197 ha · 5 dana
  69. 1.184 ha Požar Impfondo, 13. rujna 2019. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.176 ha · 2 dana
  70. 1.039 ha Požar Impfondo, 1. rujna 2019. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.031 ha · 2 dana
  71. 1.100 ha Požar Impfondo, 1. rujna 2019. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.092 ha · 1 dan
  72. 1.316 ha Požar Impfondo, 27. kolovoza 2019. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.307 ha · 8 dana
  73. 1.329 ha Požar Impfondo, 22. kolovoza 2019. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.320 ha · 2 dana
  74. 1.119 ha Požar Epéna, 12. kolovoza 2019. 0,2 % općine · ukupno 1.381 ha · 7 dana
  75. 2.360 ha Požar Impfondo, rujan 2018 ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 2.344 ha · 7 dana
  76. 1.220 ha Požar Impfondo, 24. kolovoza 2018. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.212 ha · 4 dana
  77. 1.078 ha Požar Impfondo, 21. kolovoza 2018. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.071 ha · 5 dana
  78. 2.917 ha Požar Impfondo, 14. kolovoza 2018. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 2.897 ha · 12 dana
  79. 292 ha Požar Louvakou (Loubomo), kolovoz 2018 0,1 % općine · ukupno 1.076 ha · 5 dana
  80. 2.087 ha Požar Impfondo, 9. kolovoza 2018. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 2.073 ha · 6 dana
  81. 880 ha Požar Impfondo, 3. kolovoza 2018. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.251 ha · 11 dana
  82. 5 ha Požar Epéna, listopad 2017 0,0 % općine · ukupno 1.154 ha · 2 dana
  83. 1.387 ha Požar Impfondo, listopad 2017 ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.378 ha · 2 dana
  84. 75 ha Požar Divénié, rujan 2017 0,0 % općine · ukupno 1.020 ha · 1 dan
  85. 1.231 ha Požar Impfondo, 28. kolovoza 2017. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.222 ha · 8 dana
  86. 1.211 ha Požar Impfondo, 28. kolovoza 2017. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.202 ha · 5 dana
  87. 1.350 ha Požar Impfondo, 28. kolovoza 2017. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.341 ha · 5 dana
  88. 1.027 ha Požar Impfondo, 17. kolovoza 2017. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.019 ha · 2 dana
  89. 1.101 ha Požar Impfondo, 3. rujna 2016. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.094 ha · 4 dana
  90. 1.129 ha Požar Impfondo, 1. rujna 2016. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.121 ha · 6 dana
  91. 1.053 ha Požar Impfondo, kolovoz 2016 ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.046 ha · 1 dan
  92. 1.944 ha Požar Impfondo, 29. srpnja 2016. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 2.033 ha · 7 dana
  93. 306 ha Požar Louvakou (Loubomo), 26. srpnja 2016. 0,1 % općine · ukupno 1.074 ha · 5 dana
  94. 1.256 ha Požar Impfondo, 25. srpnja 2016. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.649 ha · 11 dana

Odakle su ovi podaci

Perimetri potječu iz GWIS-a (Copernicus, CC BY 4.0), rekonstruirani iz toplinskih žarišta, a granice općine iz geoBoundaries/New York University Spatial Data Repository, Stanford University, Map Maker Limited (Public Domain). Površinu po općini WorldFires izračunava presijecanjem obojega. Prognoza je od Open-Meteo (CC BY 4.0).

Javi mi što gori ovdje

Novi požari na ovom području putem RSS-a: zalijepite poveznicu u svoj čitač, bez e-pošte.