Preskoči na sadržaj
worldfires

Požari: Gannan County 甘南县

Gannan County, Kina, imao je 54 velika požara koja je zabilježio GWIS od 2016: 135.615 hektara izgorjelo je unutar njegovih granica, 28 % površine. Opasnost od požara danas: vrlo niska (FWI 1).

Zapis imaju samo požari od 1.000 ha ili više: manji nisu u popisima ni u zbrojevima na ovoj stranici.

Opasnost od požara, danas i idućih dana

FWI izračunat iz prognoze Open-Meteo
  1. uto 3 Niska −1° · 33 % · 34 km/h
  2. sri 4 Vrlo niska −1° · 52 % · 42 km/h
  3. čet 5 Vrlo niska −8° · 56 % · 39 km/h
  4. pet 6 Vrlo niska −6° · 43 % · 40 km/h
  5. sub 7 Vrlo niska −5° · 34 % · 30 km/h
  6. ned 8 Vrlo niska −4° · 36 % · 21 km/h
  7. pon 9 Vrlo niska −8° · 33 % · 44 km/h
  8. uto 10 Vrlo niska −1° · 38 % · 22 km/h

Kanadski indeks FWI, isti sustav koji koristi Copernicus, koji WorldFires izračunava iz vremenske prognoze i dva mjeseca prošlog vremena za stanje goriva. Procjena je po općini, ne službeno upozorenje: upozorenja izdaje služba za hitne situacije svake države.

Općina i njezini požari

Od 2016.

135.615
izgorjelih hektara
28 %
općine
54
požara
4.787
km²

Gannan County: koliko je puta ovdje gorjelo?

Gannan County: od 2016. ovdje je gorjelo 54 puta; godine s požarom: 2016, 2017, 2019, 2020, 2024, 2025 i 2026. Posljednji put: Požar Gannan County, 22. listopada 2026., s 2.420 hektara unutar granica.

  1. 1× 16
  2. 1× 17
  3.   18
  4. 3× 19
  5. 19× 20
  6.   21
  7.   22
  8.   23
  9. 3× 24
  10. 5× 25
  11. 22× 26
54
požara
7
godine s požarom
135.615
ha ukupno
22. lis 2026.
posljednji put

Požari veći od 1.000 hektara s opsegom od 2016. koji su barem djelomično zahvatili ovo područje. Zbrojeni hektari broje svaki požar; zasebna površina ono što je gorjelo više puta broji samo jednom. Opsezi i granice preklopljeni u WorldFiresu.

Gdje je najčešće gorjelo: Kina →

Požari koji su ušli u općinu Gannan County

  1. 2.420 ha Požar Gannan County, 22. listopada 2026. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 2.436 ha · 10 dana
  2. 3.566 ha Požar Gannan County, 22. listopada 2026. ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 3.570 ha · 8 dana
  3. 3.046 ha Požar Gannan County, 16. listopada 2026. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 3.041 ha · 1 dan
  4. 1.258 ha Požar Gannan County, 14. listopada 2026. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.253 ha · 3 dana
  5. 3.554 ha Požar Gannan County, 14. listopada 2026. ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 3.536 ha · 3 dana
  6. 1.184 ha Požar Gannan County, 8. travnja 2026. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.326 ha · 2 dana
  7. 971 ha Požar Gannan County, 8. travnja 2026. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.236 ha · 2 dana
  8. 8.021 ha Požar Gannan County, 4. travnja 2026. ovdje je počeo 1,7 % općine · ukupno 8.119 ha · 1 dan
  9. 1.408 ha Požar Gannan County, 1. travnja 2026. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.843 ha · 4 dana
  10. 4.060 ha Požar Gannan County, 31. ožujka 2026. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 4.064 ha · 10 dana
  11. 1.244 ha Požar Gannan County, 31. ožujka 2026. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.248 ha · 1 dan
  12. 7.851 ha Požar Gannan County, 31. ožujka 2026. ovdje je počeo 1,6 % općine · ukupno 7.864 ha · 8 dana
  13. 8.904 ha Požar Gannan County, 30. ožujka 2026. ovdje je počeo 1,9 % općine · ukupno 8.958 ha · 6 dana
  14. 3.816 ha Požar Gannan County, 28. ožujka 2026. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 3.813 ha · 8 dana
  15. 7.491 ha Požar Gannan County, 28. ožujka 2026. ovdje je počeo 1,6 % općine · ukupno 7.612 ha · 12 dana
  16. 6.194 ha Požar Gannan County, 28. ožujka 2026. ovdje je počeo 1,3 % općine · ukupno 6.176 ha · 8 dana
  17. 1.851 ha Požar Gannan County, 28. ožujka 2026. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 1.863 ha · 8 dana
  18. 2.844 ha Požar Gannan County, 28. ožujka 2026. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 3.823 ha · 6 dana
  19. 17 ha Požar Meilisi Daur District, 20. ožujka 2026. 0,0 % općine · ukupno 2.193 ha · 16 dana
  20. 9.171 ha Požar Longjiang County, 18. ožujka 2026. 1,9 % općine · ukupno 22.693 ha · 16 dana
  21. 1.813 ha Požar Gannan County, 18. ožujka 2026. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 1.820 ha · 3 dana
  22. 2.446 ha Požar Gannan County, 18. ožujka 2026. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 2.458 ha · 14 dana
  23. 2.463 ha Požar Gannan County, 3. studenoga 2025. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 2.445 ha · 3 dana
  24. 1.287 ha Požar Gannan County, 3. studenoga 2025. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.291 ha · 3 dana
  25. 2.957 ha Požar Gannan County, 28. listopada 2025. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 2.973 ha · 7 dana
  26. 3.179 ha Požar Gannan County, 24. listopada 2025. ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 3.265 ha · 13 dana
  27. 1.635 ha Požar Gannan County, 20. listopada 2025. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.627 ha · 7 dana
  28. 1.845 ha Požar Gannan County, listopad 2024 ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 1.833 ha · 2 dana
  29. 1.460 ha Požar Gannan County, 17. travnja 2024. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.459 ha · 3 dana
  30. 1.496 ha Požar Gannan County, 16. travnja 2024. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.490 ha · 4 dana
  31. 1.215 ha Požar Gannan County, 17. travnja 2020. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.210 ha · 1 dan
  32. 1.015 ha Požar Gannan County, 17. travnja 2020. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.014 ha · 1 dan
  33. 1.599 ha Požar Gannan County, 17. travnja 2020. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.599 ha · 1 dan
  34. 1.167 ha Požar Gannan County, 17. travnja 2020. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.176 ha · 2 dana
  35. 1.045 ha Požar Gannan County, 17. travnja 2020. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.049 ha · 1 dan
  36. 4.130 ha Požar Gannan County, 16. travnja 2020. ovdje je počeo 0,9 % općine · ukupno 4.153 ha · 3 dana
  37. 2.046 ha Požar Gannan County, 16. travnja 2020. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 2.393 ha · 3 dana
  38. 9.998 ha Požar Gannan County, 16. travnja 2020. ovdje je počeo 2,1 % općine · ukupno 10.005 ha · 3 dana
  39. 2.692 ha Požar Gannan County, 16. travnja 2020. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 2.687 ha · 2 dana
  40. 1.534 ha Požar Gannan County, 16. travnja 2020. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.524 ha · 2 dana
  41. 1.385 ha Požar Gannan County, 16. travnja 2020. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.382 ha · 2 dana
  42. 1.796 ha Požar Gannan County, 15. travnja 2020. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 1.785 ha · 3 dana
  43. 5 ha Požar Longjiang County, 13. travnja 2020. 0,0 % općine · ukupno 3.060 ha · 3 dana
  44. 95 ha Požar Longjiang County, 13. travnja 2020. 0,0 % općine · ukupno 1.417 ha · 3 dana
  45. 1.916 ha Požar Gannan County, 12. travnja 2020. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 2.253 ha · 4 dana
  46. 121 ha Požar Zhalantun, 12. travnja 2020. 0,0 % općine · ukupno 1.362 ha · 2 dana
  47. 78 ha Požar Zhalantun, 11. travnja 2020. 0,0 % općine · ukupno 1.054 ha · 3 dana
  48. 134 ha Požar Zhalantun, 10. travnja 2020. 0,0 % općine · ukupno 1.002 ha · 3 dana
  49. 21 ha Požar Meilisi Daur District, 4. travnja 2020. 0,0 % općine · ukupno 1.575 ha · 4 dana
  50. 1.111 ha Požar Gannan County, 24. ožujka 2019. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.117 ha · 5 dana
  51. 1.098 ha Požar Gannan County, 23. ožujka 2019. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.100 ha · 2 dana
  52. 1.899 ha Požar Gannan County, veljača 2019 ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 1.903 ha · 2 dana
  53. 9 ha Požar Arun Banner, ožujak 2017 0,0 % općine · ukupno 1.992 ha · 7 dana
  54. 58 ha Požar Arun Banner, ožujak 2016 0,0 % općine · ukupno 1.259 ha · 5 dana

Odakle su ovi podaci

Perimetri potječu iz GWIS-a (Copernicus, CC BY 4.0), rekonstruirani iz toplinskih žarišta, a granice općine iz geoBoundaries/Lee Beryman, OpenStreetMap (Open Data Commons Open Database License 1.0). Površinu po općini WorldFires izračunava presijecanjem obojega. Prognoza je od Open-Meteo (CC BY 4.0).

Javi mi što gori ovdje

Novi požari na ovom području putem RSS-a: zalijepite poveznicu u svoj čitač, bez e-pošte.