Požari: San Joaquín
San Joaquín, Bolivija, imao je 59 velikih požara koje je zabilježio GWIS od 2016: 500.364 hektara izgorjelo je unutar njegovih granica, 57 % površine. Opasnost od požara danas: niska (FWI 10).
Zapis imaju samo požari od 3.000 ha ili više: manji nisu u popisima ni u zbrojevima na ovoj stranici.
Opasnost od požara, danas i idućih dana
FWI izračunat iz prognoze Open-Meteo- ned 1 Niska 34° · 49 % · 33 km/h
- pon 2 Niska 35° · 49 % · 30 km/h
- uto 3 Niska 36° · 48 % · 28 km/h
- sri 4 Umjerena 36° · 48 % · 35 km/h
- čet 5 Vrlo niska 32° · 66 % · 38 km/h
- pet 6 Vrlo niska 34° · 55 % · 27 km/h
- sub 7 Vrlo niska 34° · 53 % · 34 km/h
Kanadski indeks FWI, isti sustav koji koristi Copernicus, koji WorldFires izračunava iz vremenske prognoze i dva mjeseca prošlog vremena za stanje goriva. Procjena je po općini, ne službeno upozorenje: upozorenja izdaje služba za hitne situacije svake države.
Općina i njezini požari
Od 2016.
- 500.364
- izgorjelih hektara
- 57 %
- općine
- 59
- požara
- 8.730
- km²
San Joaquín: koliko je puta ovdje gorjelo?
San Joaquín: od 2016. ovdje je gorjelo 59 puta; godine s požarom: 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025 i 2026. Posljednji put: Požar San Joaquín, listopad 2026, s 4.541 hektara unutar granica.
- 59
- požara
- 11
- godine s požarom
- 500.364
- ha ukupno
- 4. lis 2026.
- posljednji put
Požari veći od 3.000 hektara s opsegom od 2016. koji su barem djelomično zahvatili ovo područje. Zbrojeni hektari broje svaki požar; zasebna površina ono što je gorjelo više puta broji samo jednom. Opsezi i granice preklopljeni u WorldFiresu.
Požari koji su ušli u općinu San Joaquín
- 4.541 ha Požar San Joaquín, listopad 2026 ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 4.519 ha · 9 dana
- 3.438 ha Požar San Joaquín, rujan 2026 ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.410 ha · 4 dana
- 5.898 ha Požar San Joaquín, kolovoz 2026 ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 5.853 ha · 10 dana
- 9.474 ha Požar San Joaquín, rujan 2025 ovdje je počeo 1,1 % općine · ukupno 9.397 ha · 5 dana
- 3.438 ha Požar San Joaquín, rujan 2024 ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.417 ha · 4 dana
- 129 ha Požar Magdalena, 12. rujna 2024. 0,0 % općine · ukupno 6.622 ha · 14 dana
- 289 ha Požar San Ramón, 4. rujna 2024. 0,0 % općine · ukupno 3.705 ha · 11 dana
- 7.207 ha Požar San Joaquín, 27. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 16.538 ha · 24 dana
- 3.805 ha Požar San Joaquín, 26. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.778 ha · 16 dana
- 990 ha Požar San Ramón, 20. kolovoza 2024. 0,1 % općine · ukupno 26.992 ha · 23 dana
- 1.841 ha Požar San Ramón, 19. kolovoza 2024. 0,2 % općine · ukupno 6.063 ha · 18 dana
- 3.174 ha Požar San Joaquín, 13. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.148 ha · 6 dana
- 7.272 ha Požar San Joaquín, 10. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 7.709 ha · 29 dana
- 4.936 ha Požar Puerto Siles, 10. kolovoza 2024. 0,6 % općine · ukupno 9.199 ha · 36 dana
- 6.155 ha Požar San Ramón, 8. kolovoza 2024. 0,7 % općine · ukupno 8.960 ha · 20 dana
- 4.882 ha Požar San Joaquín, 4. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 4.845 ha · 11 dana
- 3.158 ha Požar San Joaquín, 4. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.134 ha · 13 dana
- 3.259 ha Požar San Joaquín, 3. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.236 ha · 3 dana
- 22 ha Požar San Ramón, 18. srpnja 2024. 0,0 % općine · ukupno 3.293 ha · 4 dana
- 20 ha Požar San Ramón, 15. srpnja 2024. 0,0 % općine · ukupno 5.349 ha · 9 dana
- 3.377 ha Požar San Joaquín, 18. listopada 2023. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.347 ha · 10 dana
- 6.464 ha Požar San Joaquín, 6. listopada 2023. ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 6.415 ha · 9 dana
- 7.476 ha Požar San Joaquín, 3. listopada 2023. ovdje je počeo 0,9 % općine · ukupno 7.429 ha · 15 dana
- 5.192 ha Požar San Joaquín, 3. listopada 2023. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 5.152 ha · 5 dana
- 6.990 ha Požar San Joaquín, kolovoz 2023 ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 6.948 ha · 13 dana
- 6.589 ha Požar San Joaquín, rujan 2022 ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 6.550 ha · 5 dana
- 2.638 ha Požar San Ramón, 3. rujna 2022. 0,3 % općine · ukupno 3.463 ha · 10 dana
- 3.095 ha Požar San Joaquín, 29. kolovoza 2022. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.068 ha · 22 dana
- 13.361 ha Požar San Ramón, 27. kolovoza 2022. 1,5 % općine · ukupno 20.606 ha · 24 dana
- 46.348 ha Požar San Joaquín, 25. kolovoza 2022. ovdje je počeo 5,3 % općine · ukupno 46.026 ha · 27 dana
- 2.628 ha Požar San Ramón, 24. kolovoza 2022. 0,3 % općine · ukupno 6.684 ha · 14 dana
- 45.895 ha Požar San Ramón, 22. kolovoza 2022. 5,3 % općine · ukupno 85.517 ha · 29 dana
- 7.908 ha Požar San Ramón, 21. kolovoza 2022. 0,9 % općine · ukupno 78.854 ha · 30 dana
- 3.054 ha Požar San Joaquín, 14. kolovoza 2022. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.028 ha · 12 dana
- 8.758 ha Požar San Joaquín, 27. srpnja 2022. ovdje je počeo 1,0 % općine · ukupno 8.692 ha · 7 dana
- 3.048 ha Požar San Joaquín, 8. srpnja 2022. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.830 ha · 15 dana
- 2.761 ha Požar San Joaquín, 25. rujna 2021. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 3.292 ha · 10 dana
- 15.799 ha Požar San Joaquín, 18. rujna 2021. ovdje je počeo 1,8 % općine · ukupno 15.666 ha · 15 dana
- 3.399 ha Požar San Joaquín, 2. rujna 2021. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 3.372 ha · 5 dana
- 4.849 ha Požar San Joaquín, kolovoz 2021 ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 4.815 ha · 6 dana
- 2.577 ha Požar San Ramón, 16. rujna 2020. 0,3 % općine · ukupno 4.546 ha · 11 dana
- 29.864 ha Požar San Joaquín, 23. kolovoza 2020. ovdje je počeo 3,4 % općine · ukupno 65.508 ha · 43 dana
- 88.218 ha Požar San Joaquín, 15. kolovoza 2020. ovdje je počeo 10 % općine · ukupno 87.559 ha · 45 dana
- 340 ha Požar San Ramón, 6. kolovoza 2020. 0,0 % općine · ukupno 28.090 ha · 25 dana
- 4.925 ha Požar San Joaquín, 3. kolovoza 2020. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 4.879 ha · 17 dana
- 4.268 ha Požar San Joaquín, rujan 2019 ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 4.231 ha · 14 dana
- 17.403 ha Požar San Ramón, 25. srpnja 2019. 2,0 % općine · ukupno 101.140 ha · 32 dana
- 976 ha Požar San Ramón, rujan 2018 0,1 % općine · ukupno 4.599 ha · 9 dana
- 20.236 ha Požar San Joaquín, listopad 2017 ovdje je počeo 2,3 % općine · ukupno 20.073 ha · 7 dana
- 1.006 ha Požar San Joaquín, 25. srpnja 2017. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.865 ha · 13 dana
- 571 ha Požar San Joaquín, 22. srpnja 2017. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.283 ha · 15 dana
- 25 ha Požar San Ramón, 14. kolovoza 2016. 0,0 % općine · ukupno 4.549 ha · 20 dana
- 4.528 ha Požar San Joaquín, 14. kolovoza 2016. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 7.402 ha · 15 dana
- 28.020 ha Požar San Joaquín, 12. kolovoza 2016. ovdje je počeo 3,2 % općine · ukupno 27.782 ha · 22 dana
- 4.554 ha Požar San Joaquín, 3. kolovoza 2016. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 4.619 ha · 6 dana
- 5.907 ha Požar San Ramón, 31. srpnja 2016. 0,7 % općine · ukupno 20.114 ha · 10 dana
- 8.228 ha Požar San Joaquín, 29. srpnja 2016. ovdje je počeo 0,9 % općine · ukupno 8.169 ha · 11 dana
- 630 ha Požar San Ramón, 22. srpnja 2016. 0,1 % općine · ukupno 3.454 ha · 18 dana
- 4.530 ha Požar San Joaquín, 17. srpnja 2016. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 4.521 ha · 19 dana
Odakle su ovi podaci
Perimetri potječu iz GWIS-a (Copernicus, CC BY 4.0), rekonstruirani iz toplinskih žarišta, a granice općine iz geoBoundaries/GeoBolivia (Public Domain). Površinu po općini WorldFires izračunava presijecanjem obojega. Prognoza je od Open-Meteo (CC BY 4.0).
Javi mi što gori ovdje
Novi požari na ovom području putem RSS-a: zalijepite poveznicu u svoj čitač, bez e-pošte.