Preskoči na sadržaj
worldfires
BO · Bolivija · Beni · 8.012 stan.

Požari: Exaltación

Exaltación, Bolivija, imao je 161 veliki požar koji je zabilježio GWIS od 2016: 1.125.176 hektara izgorjelo je unutar njegovih granica, 45 % površine. Opasnost od požara danas: umjerena (FWI 15).

Zapis imaju samo požari od 3.000 ha ili više: manji nisu u popisima ni u zbrojevima na ovoj stranici.

Opasnost od požara, danas i idućih dana

FWI izračunat iz prognoze Open-Meteo
  1. uto 3 Umjerena 36° · 46 % · 27 km/h
  2. sri 4 Umjerena 35° · 48 % · 35 km/h
  3. čet 5 Vrlo niska 34° · 55 % · 32 km/h
  4. pet 6 Niska 34° · 56 % · 25 km/h
  5. sub 7 Niska 35° · 55 % · 28 km/h
  6. ned 8 Vrlo niska 30° · 66 % · 43 km/h
  7. pon 9 Vrlo niska 31° · 51 % · 32 km/h
  8. uto 10 Niska 33° · 51 % · 22 km/h

Kanadski indeks FWI, isti sustav koji koristi Copernicus, koji WorldFires izračunava iz vremenske prognoze i dva mjeseca prošlog vremena za stanje goriva. Procjena je po općini, ne službeno upozorenje: upozorenja izdaje služba za hitne situacije svake države.

Općina i njezini požari

Od 2016.

1.125.176
izgorjelih hektara
45 %
općine
161
požara
25.072
km²

Exaltación: koliko je puta ovdje gorjelo?

Exaltación: od 2016. ovdje je gorjelo 161 put; godine s požarom: 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025 i 2026. Posljednji put: Požar Exaltación, 31. listopada 2026., s 3.046 hektara unutar granica.

  1. 23× 16
  2. 18× 17
  3. 2× 18
  4. 12× 19
  5. 20× 20
  6. 10× 21
  7. 14× 22
  8. 18× 23
  9. 27× 24
  10. 5× 25
  11. 12× 26
161
požara
11
godine s požarom
1.125.176
ha ukupno
31. lis 2026.
posljednji put

Požari veći od 3.000 hektara s opsegom od 2016. koji su barem djelomično zahvatili ovo područje. Zbrojeni hektari broje svaki požar; zasebna površina ono što je gorjelo više puta broji samo jednom. Opsezi i granice preklopljeni u WorldFiresu.

Gdje je najčešće gorjelo: Bolivija →

Požari koji su ušli u općinu Exaltación

  1. 3.046 ha Požar Exaltación, 31. listopada 2026. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.026 ha · 4 dana
  2. 4.033 ha Požar Exaltación, 27. listopada 2026. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.006 ha · 8 dana
  3. 7.071 ha Požar Exaltación, 26. listopada 2026. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 7.028 ha · 10 dana
  4. 6.064 ha Požar Exaltación, 28. rujna 2026. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 6.031 ha · 2 dana
  5. 10.028 ha Požar Exaltación, 26. rujna 2026. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 9.991 ha · 5 dana
  6. 9.108 ha Požar Exaltación, 14. rujna 2026. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 9.066 ha · 14 dana
  7. 4.427 ha Požar Exaltación, 1. rujna 2026. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.412 ha · 5 dana
  8. 13.004 ha Požar Exaltación, 31. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 12.949 ha · 7 dana
  9. 5.334 ha Požar Exaltación, 30. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 5.309 ha · 6 dana
  10. 3.751 ha Požar Exaltación, 26. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 3.733 ha · 11 dana
  11. 5.903 ha Požar Exaltación, 21. kolovoza 2026. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 5.872 ha · 16 dana
  12. 3.486 ha Požar Exaltación, srpanj 2026 ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.468 ha · 7 dana
  13. 3.654 ha Požar Exaltación, listopad 2025 ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 3.640 ha · 4 dana
  14. 15.027 ha Požar Exaltación, 29. rujna 2025. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 14.911 ha · 28 dana
  15. 11.250 ha Požar Exaltación, 26. rujna 2025. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 11.166 ha · 27 dana
  16. 7.626 ha Požar Exaltación, 26. rujna 2025. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 7.574 ha · 3 dana
  17. 3.463 ha Požar Exaltación, 18. rujna 2025. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.435 ha · 7 dana
  18. 18.504 ha Požar Exaltación, 10. listopada 2024. ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 18.351 ha · 7 dana
  19. 3.415 ha Požar Exaltación, 2. listopada 2024. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.388 ha · 5 dana
  20. 989 ha Požar Riberalta, 1. listopada 2024. 0,0 % općine · ukupno 4.216 ha · 5 dana
  21. 4.905 ha Požar Exaltación, 30. rujna 2024. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.880 ha · 12 dana
  22. 7.665 ha Požar Exaltación, 25. rujna 2024. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 7.620 ha · 22 dana
  23. 10.512 ha Požar Exaltación, 25. rujna 2024. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 10.452 ha · 14 dana
  24. 38.632 ha Požar Exaltación, 19. rujna 2024. ovdje je počeo 1,5 % općine · ukupno 38.330 ha · 29 dana
  25. 22.479 ha Požar Exaltación, 16. rujna 2024. ovdje je počeo 0,9 % općine · ukupno 22.391 ha · 33 dana
  26. 8.692 ha Požar Exaltación, 11. rujna 2024. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 8.646 ha · 5 dana
  27. 6.368 ha Požar Exaltación, 1. rujna 2024. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 6.326 ha · 10 dana
  28. 3.813 ha Požar Exaltación, 1. rujna 2024. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 3.792 ha · 10 dana
  29. 2.456 ha Požar Guayaramerín, 25. kolovoza 2024. 0,1 % općine · ukupno 5.963 ha · 12 dana
  30. 4.498 ha Požar Exaltación, 23. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.480 ha · 23 dana
  31. 33.069 ha Požar Exaltación, 20. kolovoza 2024. ovdje je počeo 1,3 % općine · ukupno 32.913 ha · 26 dana
  32. 0 ha Požar Puerto Siles, 19. kolovoza 2024. 0,0 % općine · ukupno 4.841 ha · 12 dana
  33. 5.291 ha Požar Exaltación, 17. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 5.274 ha · 14 dana
  34. 6.436 ha Požar Exaltación, 16. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 6.413 ha · 16 dana
  35. 5.584 ha Požar Exaltación, 13. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 5.544 ha · 23 dana
  36. 324 ha Požar Santa Ana, 13. kolovoza 2024. 0,0 % općine · ukupno 8.875 ha · 9 dana
  37. 46.983 ha Požar Exaltación, 8. kolovoza 2024. ovdje je počeo 1,9 % općine · ukupno 46.688 ha · 35 dana
  38. 3.092 ha Požar Exaltación, 8. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.080 ha · 9 dana
  39. 21.000 ha Požar Exaltación, 1. kolovoza 2024. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 20.914 ha · 26 dana
  40. 19.568 ha Požar Exaltación, 30. srpnja 2024. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 19.425 ha · 24 dana
  41. 3.326 ha Požar Exaltación, 30. srpnja 2024. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.307 ha · 4 dana
  42. 6.060 ha Požar Exaltación, 29. srpnja 2024. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 6.021 ha · 18 dana
  43. 7.383 ha Požar Exaltación, 19. srpnja 2024. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 7.355 ha · 9 dana
  44. 5.063 ha Požar Exaltación, 16. srpnja 2024. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 5.034 ha · 20 dana
  45. 3 ha Požar Santa Ana, 18. listopada 2023. 0,0 % općine · ukupno 3.234 ha · 2 dana
  46. 5.447 ha Požar Exaltación, 15. listopada 2023. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 5.405 ha · 11 dana
  47. 5.508 ha Požar Exaltación, 14. listopada 2023. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 5.462 ha · 7 dana
  48. 3.197 ha Požar Exaltación, 8. listopada 2023. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.175 ha · 16 dana
  49. 7.524 ha Požar Exaltación, 3. listopada 2023. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 7.474 ha · 24 dana
  50. 4.118 ha Požar Exaltación, 26. rujna 2023. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.088 ha · 21 dan
  51. 3.741 ha Požar Exaltación, 26. rujna 2023. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 3.713 ha · 11 dana
  52. 3.647 ha Požar Exaltación, 25. rujna 2023. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 3.617 ha · 3 dana
  53. 3.034 ha Požar Exaltación, 21. rujna 2023. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.015 ha · 9 dana
  54. 3.722 ha Požar Exaltación, 15. rujna 2023. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 3.703 ha · 2 dana
  55. 8.400 ha Požar Exaltación, 4. rujna 2023. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 8.332 ha · 17 dana
  56. 4.219 ha Požar Exaltación, 28. kolovoza 2023. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.187 ha · 6 dana
  57. 3.533 ha Požar Exaltación, 28. kolovoza 2023. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 4.638 ha · 5 dana
  58. 3.435 ha Požar Exaltación, 24. kolovoza 2023. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.420 ha · 8 dana
  59. 5.286 ha Požar Exaltación, 23. kolovoza 2023. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 5.265 ha · 15 dana
  60. 3.970 ha Požar Exaltación, 19. kolovoza 2023. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 3.950 ha · 8 dana
  61. 4.209 ha Požar Exaltación, 18. kolovoza 2023. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.194 ha · 7 dana
  62. 4.189 ha Požar Exaltación, srpanj 2023 ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.172 ha · 11 dana
  63. 4.514 ha Požar Exaltación, studeni 2022 ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.484 ha · 20 dana
  64. 3.234 ha Požar Exaltación, 24. rujna 2022. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.223 ha · 3 dana
  65. 6.152 ha Požar Exaltación, 21. rujna 2022. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 6.125 ha · 8 dana
  66. 5.898 ha Požar Exaltación, 19. rujna 2022. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 5.868 ha · 4 dana
  67. 9.176 ha Požar Exaltación, 5. rujna 2022. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 9.118 ha · 6 dana
  68. 3.435 ha Požar Exaltación, 5. rujna 2022. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.412 ha · 3 dana
  69. 3.258 ha Požar Exaltación, 3. rujna 2022. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.231 ha · 4 dana
  70. 3.231 ha Požar Exaltación, 3. rujna 2022. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.204 ha · 3 dana
  71. 3.533 ha Požar Exaltación, 3. rujna 2022. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.505 ha · 6 dana
  72. 3.827 ha Požar Exaltación, 2. rujna 2022. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 3.802 ha · 11 dana
  73. 16.061 ha Požar Exaltación, 29. kolovoza 2022. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 15.972 ha · 6 dana
  74. 8.795 ha Požar Exaltación, 29. kolovoza 2022. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 8.729 ha · 9 dana
  75. 3.437 ha Požar Exaltación, 29. kolovoza 2022. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.415 ha · 7 dana
  76. 4.651 ha Požar Exaltación, srpanj 2022 ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.627 ha · 5 dana
  77. 3.898 ha Požar Exaltación, 20. listopada 2021. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 3.873 ha · 13 dana
  78. 3.660 ha Požar Exaltación, 14. listopada 2021. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 3.636 ha · 3 dana
  79. 8.893 ha Požar Exaltación, 1. listopada 2021. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 8.824 ha · 15 dana
  80. 3.123 ha Požar Exaltación, 25. rujna 2021. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.106 ha · 5 dana
  81. 15.165 ha Požar Exaltación, 24. rujna 2021. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 15.054 ha · 11 dana
  82. 3.030 ha Požar Exaltación, 19. rujna 2021. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.012 ha · 10 dana
  83. 3.338 ha Požar Exaltación, kolovoz 2021 ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.326 ha · 6 dana
  84. 10.207 ha Požar Exaltación, 29. srpnja 2021. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 10.169 ha · 4 dana
  85. 4.763 ha Požar Exaltación, 24. srpnja 2021. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.743 ha · 4 dana
  86. 3.099 ha Požar Exaltación, 15. srpnja 2021. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.084 ha · 5 dana
  87. 6.387 ha Požar Exaltación, studeni 2020 ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 6.338 ha · 7 dana
  88. 7.918 ha Požar Exaltación, 24. listopada 2020. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 7.850 ha · 12 dana
  89. 10.955 ha Požar Exaltación, 14. listopada 2020. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 10.868 ha · 13 dana
  90. 4.463 ha Požar Exaltación, 13. listopada 2020. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.435 ha · 14 dana
  91. 7.615 ha Požar Exaltación, 7. listopada 2020. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 7.552 ha · 8 dana
  92. 6.558 ha Požar Exaltación, 1. listopada 2020. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 6.512 ha · 19 dana
  93. 23.269 ha Požar Exaltación, 23. rujna 2020. ovdje je počeo 0,9 % općine · ukupno 23.098 ha · 21 dan
  94. 4.422 ha Požar Exaltación, 23. rujna 2020. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.398 ha · 6 dana
  95. 14.657 ha Požar Exaltación, 16. rujna 2020. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 14.561 ha · 37 dana
  96. 3.082 ha Požar Exaltación, 11. rujna 2020. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.059 ha · 6 dana
  97. 3.737 ha Požar Exaltación, 9. rujna 2020. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 3.721 ha · 6 dana
  98. 3.490 ha Požar Exaltación, 7. rujna 2020. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.463 ha · 6 dana
  99. 4.794 ha Požar Exaltación, 2. rujna 2020. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.760 ha · 10 dana
  100. 3.641 ha Požar Exaltación, 2. rujna 2020. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 3.620 ha · 26 dana
  101. 4.698 ha Požar Exaltación, 22. kolovoza 2020. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.681 ha · 7 dana
  102. 6.832 ha Požar Exaltación, 19. kolovoza 2020. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 6.789 ha · 23 dana
  103. 10.873 ha Požar Exaltación, 16. kolovoza 2020. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 10.791 ha · 5 dana
  104. 3.733 ha Požar Exaltación, 16. kolovoza 2020. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 3.714 ha · 4 dana
  105. 6.700 ha Požar Exaltación, 8. kolovoza 2020. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 6.671 ha · 19 dana
  106. 6.338 ha Požar Exaltación, srpanj 2020 ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 6.289 ha · 18 dana
  107. 7.966 ha Požar Exaltación, listopad 2019 ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 7.913 ha · 8 dana
  108. 3.069 ha Požar Exaltación, 18. rujna 2019. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.048 ha · 7 dana
  109. 5.705 ha Požar Exaltación, 13. rujna 2019. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 5.673 ha · 6 dana
  110. 6.390 ha Požar Exaltación, 8. rujna 2019. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 6.366 ha · 3 dana
  111. 5.187 ha Požar Exaltación, 2. rujna 2019. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 5.151 ha · 8 dana
  112. 4.673 ha Požar Exaltación, 29. kolovoza 2019. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.653 ha · 4 dana
  113. 10.479 ha Požar Exaltación, 20. kolovoza 2019. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 10.419 ha · 5 dana
  114. 3.302 ha Požar Exaltación, 15. kolovoza 2019. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.282 ha · 8 dana
  115. 3.583 ha Požar Exaltación, 14. kolovoza 2019. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.559 ha · 5 dana
  116. 4.338 ha Požar Exaltación, 12. kolovoza 2019. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.316 ha · 5 dana
  117. 4.031 ha Požar Exaltación, 4. kolovoza 2019. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.016 ha · 9 dana
  118. 3.780 ha Požar Exaltación, srpanj 2019 ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 3.761 ha · 6 dana
  119. 17.347 ha Požar Exaltación, listopad 2018 ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 17.236 ha · 13 dana
  120. 5.285 ha Požar Exaltación, rujan 2018 ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 5.259 ha · 3 dana
  121. 8.479 ha Požar Exaltación, 16. listopada 2017. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 8.427 ha · 4 dana
  122. 5.486 ha Požar Exaltación, 8. listopada 2017. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 5.452 ha · 12 dana
  123. 8.754 ha Požar Exaltación, 6. listopada 2017. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 8.690 ha · 7 dana
  124. 4.590 ha Požar Exaltación, 5. listopada 2017. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.556 ha · 5 dana
  125. 5.498 ha Požar Exaltación, 19. rujna 2017. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 5.471 ha · 3 dana
  126. 11.190 ha Požar Exaltación, 18. rujna 2017. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 11.108 ha · 9 dana
  127. 4.986 ha Požar Exaltación, 17. rujna 2017. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.955 ha · 6 dana
  128. 6.678 ha Požar Exaltación, 16. rujna 2017. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 6.664 ha · 6 dana
  129. 6.258 ha Požar Exaltación, 16. rujna 2017. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 6.237 ha · 5 dana
  130. 23.203 ha Požar Exaltación, 16. rujna 2017. ovdje je počeo 0,9 % općine · ukupno 23.072 ha · 6 dana
  131. 3.348 ha Požar Exaltación, 1. rujna 2017. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.322 ha · 12 dana
  132. 7.079 ha Požar Exaltación, 30. kolovoza 2017. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 7.046 ha · 11 dana
  133. 4.949 ha Požar Exaltación, 26. kolovoza 2017. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.924 ha · 8 dana
  134. 5.899 ha Požar Exaltación, 25. kolovoza 2017. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 5.860 ha · 6 dana
  135. 5.945 ha Požar Exaltación, 6. kolovoza 2017. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 5.902 ha · 11 dana
  136. 9.642 ha Požar Exaltación, 29. srpnja 2017. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 9.580 ha · 15 dana
  137. 6.150 ha Požar Exaltación, 24. srpnja 2017. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 6.111 ha · 13 dana
  138. 3.726 ha Požar Exaltación, 18. srpnja 2017. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 3.703 ha · 7 dana
  139. 6.262 ha Požar Exaltación, 11. rujna 2016. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 6.216 ha · 9 dana
  140. 3.916 ha Požar Exaltación, 6. rujna 2016. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 3.885 ha · 16 dana
  141. 5.939 ha Požar Exaltación, 22. kolovoza 2016. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 5.912 ha · 8 dana
  142. 4.416 ha Požar Exaltación, 20. kolovoza 2016. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.380 ha · 6 dana
  143. 6.098 ha Požar Exaltación, 17. kolovoza 2016. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 6.051 ha · 16 dana
  144. 5.086 ha Požar Exaltación, 16. kolovoza 2016. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 5.048 ha · 9 dana
  145. 3.613 ha Požar Exaltación, 16. kolovoza 2016. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.593 ha · 3 dana
  146. 11.485 ha Požar Exaltación, 14. kolovoza 2016. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 11.441 ha · 16 dana
  147. 6.574 ha Požar Exaltación, 11. kolovoza 2016. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 6.545 ha · 8 dana
  148. 4.519 ha Požar Exaltación, 11. kolovoza 2016. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.495 ha · 9 dana
  149. 3.291 ha Požar Exaltación, 11. kolovoza 2016. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.273 ha · 8 dana
  150. 5.719 ha Požar Exaltación, 4. kolovoza 2016. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 5.684 ha · 12 dana
  151. 5.854 ha Požar Exaltación, 3. kolovoza 2016. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 5.828 ha · 7 dana
  152. 10.383 ha Požar Exaltación, 3. kolovoza 2016. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 10.320 ha · 13 dana
  153. 6.571 ha Požar Exaltación, 2. kolovoza 2016. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 6.517 ha · 7 dana
  154. 4.662 ha Požar Exaltación, 2. kolovoza 2016. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 4.622 ha · 6 dana
  155. 5.679 ha Požar Exaltación, 1. kolovoza 2016. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 5.632 ha · 4 dana
  156. 5.385 ha Požar Exaltación, 1. kolovoza 2016. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 5.355 ha · 7 dana
  157. 3.831 ha Požar Exaltación, 25. srpnja 2016. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 3.812 ha · 4 dana
  158. 8.966 ha Požar Exaltación, 19. srpnja 2016. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 8.929 ha · 21 dan
  159. 3.119 ha Požar Exaltación, 19. srpnja 2016. ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.099 ha · 7 dana
  160. 11.688 ha Požar Exaltación, 17. srpnja 2016. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 11.645 ha · 11 dana
  161. 3.024 ha Požar Exaltación, lipanj 2016 ovdje je počeo 0,1 % općine · ukupno 3.002 ha · 3 dana

Odakle su ovi podaci

Perimetri potječu iz GWIS-a (Copernicus, CC BY 4.0), rekonstruirani iz toplinskih žarišta, a granice općine iz geoBoundaries/GeoBolivia (Public Domain). Površinu po općini WorldFires izračunava presijecanjem obojega. Prognoza je od Open-Meteo (CC BY 4.0).

Javi mi što gori ovdje

Novi požari na ovom području putem RSS-a: zalijepite poveznicu u svoj čitač, bez e-pošte.