Preskoči na sadržaj
worldfires

Požari: Gualeguay

Gualeguay, Argentina, imao je 65 velikih požara koje je zabilježio GWIS od 2020: 255.985 hektara izgorjelo je unutar njegovih granica, 39 % površine. Opasnost od požara danas: vrlo niska (FWI 1).

Zapis imaju samo požari od 1.500 ha ili više: manji nisu u popisima ni u zbrojevima na ovoj stranici.

Opasnost od požara, danas i idućih dana

FWI izračunat iz prognoze Open-Meteo
  1. ned 1 Vrlo niska 24° · 71 % · 21 km/h
  2. pon 2 Vrlo niska 26° · 60 % · 22 km/h
  3. uto 3 Vrlo niska 23° · 72 % · 37 km/h
  4. sri 4 Vrlo niska 26° · 50 % · 40 km/h
  5. čet 5 Vrlo niska 25° · 42 % · 21 km/h
  6. pet 6 Vrlo niska 24° · 58 % · 28 km/h
  7. sub 7 Vrlo niska 19° · 49 % · 47 km/h
  8. ned 8 Vrlo niska 21° · 53 % · 25 km/h

Kanadski indeks FWI, isti sustav koji koristi Copernicus, koji WorldFires izračunava iz vremenske prognoze i dva mjeseca prošlog vremena za stanje goriva. Procjena je po općini, ne službeno upozorenje: upozorenja izdaje služba za hitne situacije svake države.

Općina i njezini požari

Od 2016.

255.985
izgorjelih hektara
39 %
općine
65
požara
6.623
km²

Gualeguay: koliko je puta ovdje gorjelo?

Gualeguay: od 2016. ovdje je gorjelo 65 puta; godine s požarom: 2020, 2021, 2022 i 2023. Posljednji put: Požar Gualeguay, rujan 2023, s 1.892 hektara unutar granica.

  1.   16
  2.   17
  3.   18
  4.   19
  5. 24× 20
  6. 16× 21
  7. 20× 22
  8. 5× 23
  9.   24
  10.   25
  11.   26
65
požara
4
godine s požarom
255.985
ha ukupno
13. ruj 2023.
posljednji put

Požari veći od 1.500 hektara s opsegom od 2016. koji su barem djelomično zahvatili ovo područje. Zbrojeni hektari broje svaki požar; zasebna površina ono što je gorjelo više puta broji samo jednom. Opsezi i granice preklopljeni u WorldFiresu.

Gdje je najčešće gorjelo: Argentina →

Požari koji su ušli u općinu Gualeguay

  1. 1.892 ha Požar Gualeguay, rujan 2023 ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.876 ha · 6 dana
  2. 2.239 ha Požar Gualeguay, 7. veljače 2023. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 2.224 ha · 41 dan
  3. 3.363 ha Požar Gualeguay, 7. veljače 2023. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 3.336 ha · 42 dana
  4. 6.255 ha Požar Gualeguay, 6. veljače 2023. ovdje je počeo 0,9 % općine · ukupno 6.205 ha · 41 dan
  5. 4.954 ha Požar Gualeguay, siječanj 2023 ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 4.916 ha · 8 dana
  6. 8.010 ha Požar Gualeguay, 25. prosinca 2022. ovdje je počeo 1,2 % općine · ukupno 7.955 ha · 27 dana
  7. 1.938 ha Požar Gualeguay, 2. prosinca 2022. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.920 ha · 21 dan
  8. 1.956 ha Požar Gualeguay, 12. listopada 2022. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.943 ha · 3 dana
  9. 6.489 ha Požar Gualeguay, 8. listopada 2022. ovdje je počeo 1,0 % općine · ukupno 6.462 ha · 7 dana
  10. 5.200 ha Požar Gualeguay, 3. listopada 2022. ovdje je počeo 0,8 % općine · ukupno 5.162 ha · 12 dana
  11. 2.180 ha Požar Gualeguay, 27. rujna 2022. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 2.167 ha · 18 dana
  12. 2.842 ha Požar Gualeguay, 16. rujna 2022. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 2.830 ha · 12 dana
  13. 84 ha Požar Victoria, 3. rujna 2022. 0,0 % općine · ukupno 7.272 ha · 15 dana
  14. 9.619 ha Požar Gualeguay, 2. rujna 2022. ovdje je počeo 1,4 % općine · ukupno 9.567 ha · 18 dana
  15. 2.416 ha Požar Gualeguay, 2. rujna 2022. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 2.402 ha · 16 dana
  16. 1.862 ha Požar Gualeguay, 19. kolovoza 2022. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.847 ha · 6 dana
  17. 4.099 ha Požar Gualeguay, 14. kolovoza 2022. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 4.069 ha · 9 dana
  18. 8.047 ha Požar Gualeguay, 11. kolovoza 2022. ovdje je počeo 1,2 % općine · ukupno 7.983 ha · 16 dana
  19. 2.448 ha Požar Gualeguay, 10. kolovoza 2022. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 2.428 ha · 12 dana
  20. 23.741 ha Požar Gualeguay, 29. srpnja 2022. ovdje je počeo 3,6 % općine · ukupno 23.596 ha · 44 dana
  21. 10.486 ha Požar Gualeguay, 29. srpnja 2022. ovdje je počeo 1,6 % općine · ukupno 10.415 ha · 29 dana
  22. 50 ha Požar Victoria, 17. srpnja 2022. 0,0 % općine · ukupno 37.864 ha · 51 dan
  23. 1.840 ha Požar Gualeguay, 29. lipnja 2022. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.825 ha · 2 dana
  24. 2.448 ha Požar Gualeguay, 29. lipnja 2022. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 2.431 ha · 4 dana
  25. 1.519 ha Požar Gualeguay, siječanj 2022 ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.506 ha · 10 dana
  26. 2.534 ha Požar Gualeguay, 27. prosinca 2021. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 2.510 ha · 5 dana
  27. 2.450 ha Požar Gualeguay, 26. prosinca 2021. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 2.431 ha · 6 dana
  28. 2.230 ha Požar Gualeguay, listopad 2021 ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 2.212 ha · 3 dana
  29. 3.740 ha Požar Gualeguay, rujan 2021 ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 3.714 ha · 8 dana
  30. 34 ha Požar Victoria, 26. kolovoza 2021. 0,0 % općine · ukupno 1.864 ha · 7 dana
  31. 3.110 ha Požar Gualeguay, 20. kolovoza 2021. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 3.084 ha · 13 dana
  32. 62 ha Požar Victoria, 20. kolovoza 2021. 0,0 % općine · ukupno 9.455 ha · 13 dana
  33. 4.173 ha Požar Gualeguay, 20. kolovoza 2021. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 4.144 ha · 12 dana
  34. 3.756 ha Požar Gualeguay, 20. kolovoza 2021. ovdje je počeo 0,6 % općine · ukupno 3.732 ha · 12 dana
  35. 3.440 ha Požar Gualeguay, 19. kolovoza 2021. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 3.413 ha · 13 dana
  36. 12.426 ha Požar Gualeguay, 13. kolovoza 2021. ovdje je počeo 1,9 % općine · ukupno 12.331 ha · 20 dana
  37. 1.778 ha Požar Gualeguay, 8. srpnja 2021. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.764 ha · 4 dana
  38. 1.996 ha Požar Gualeguay, 2. srpnja 2021. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.984 ha · 10 dana
  39. 1.713 ha Požar Gualeguay, svibanj 2021 ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.700 ha · 15 dana
  40. 2.155 ha Požar Gualeguay, ožujak 2021 ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 2.138 ha · 13 dana
  41. 1.718 ha Požar Gualeguay, siječanj 2021 ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.705 ha · 5 dana
  42. 4.342 ha Požar Gualeguay, studeni 2020 ovdje je počeo 0,7 % općine · ukupno 4.323 ha · 10 dana
  43. 296 ha Požar Victoria, 24. listopada 2020. 0,0 % općine · ukupno 2.554 ha · 21 dan
  44. 5.925 ha Požar Gualeguay, 9. listopada 2020. ovdje je počeo 0,9 % općine · ukupno 5.900 ha · 10 dana
  45. 1.812 ha Požar Gualeguay, 9. listopada 2020. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.805 ha · 4 dana
  46. 2.544 ha Požar Gualeguay, 19. rujna 2020. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 2.529 ha · 3 dana
  47. 1.899 ha Požar Gualeguay, 16. rujna 2020. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.883 ha · 8 dana
  48. 2.203 ha Požar Gualeguay, 13. rujna 2020. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 2.195 ha · 7 dana
  49. 2.216 ha Požar Gualeguay, 11. rujna 2020. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 2.200 ha · 9 dana
  50. 2.379 ha Požar Gualeguay, 10. rujna 2020. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 2.365 ha · 14 dana
  51. 1.619 ha Požar Gualeguay, 10. rujna 2020. ovdje je počeo 0,2 % općine · ukupno 1.607 ha · 5 dana
  52. 46 ha Požar Victoria, 19. kolovoza 2020. 0,0 % općine · ukupno 2.577 ha · 5 dana
  53. 34 ha Požar Victoria, 13. kolovoza 2020. 0,0 % općine · ukupno 5.997 ha · 18 dana
  54. 1.723 ha Požar Gualeguay, 10. kolovoza 2020. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.716 ha · 9 dana
  55. 29.348 ha Požar Gualeguay, 10. kolovoza 2020. ovdje je počeo 4,4 % općine · ukupno 29.172 ha · 21 dan
  56. 3.180 ha Požar Gualeguay, 10. kolovoza 2020. ovdje je počeo 0,5 % općine · ukupno 3.166 ha · 7 dana
  57. 3 ha Požar Victoria, 10. kolovoza 2020. 0,0 % općine · ukupno 22.089 ha · 19 dana
  58. 66 ha Požar Victoria, 3. kolovoza 2020. 0,0 % općine · ukupno 1.751 ha · 4 dana
  59. 2.640 ha Požar Gualeguay, 3. kolovoza 2020. ovdje je počeo 0,4 % općine · ukupno 2.628 ha · 4 dana
  60. 30 ha Požar Victoria, 26. srpnja 2020. 0,0 % općine · ukupno 2.010 ha · 12 dana
  61. 26.983 ha Požar Gualeguay, 25. srpnja 2020. ovdje je počeo 4,1 % općine · ukupno 26.851 ha · 13 dana
  62. 1.689 ha Požar Gualeguay, 13. srpnja 2020. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.681 ha · 8 dana
  63. 0 ha Požar Victoria, 13. srpnja 2020. 0,0 % općine · ukupno 1.704 ha · 7 dana
  64. 1.692 ha Požar Gualeguay, 8. srpnja 2020. ovdje je počeo 0,3 % općine · ukupno 1.684 ha · 12 dana
  65. 27 ha Požar Victoria, 6. srpnja 2020. 0,0 % općine · ukupno 9.616 ha · 15 dana

Odakle su ovi podaci

Perimetri potječu iz GWIS-a (Copernicus, CC BY 4.0), rekonstruirani iz toplinskih žarišta, a granice općine iz geoBoundaries/Instituto Geografico Nacional and UNHCR, OCHA ROLAC (Creative Commons Attribution 3.0 Intergovernmental Organisations (CC BY 3.0 IGO)). Površinu po općini WorldFires izračunava presijecanjem obojega. Prognoza je od Open-Meteo (CC BY 4.0).

Javi mi što gori ovdje

Novi požari na ovom području putem RSS-a: zalijepite poveznicu u svoj čitač, bez e-pošte.