Пожежі: Monção
Monção, Португалія: 15 пожеж зі сторінкою зайшли в 21 із її 24 фрегезій з 2016 року, 6 171 гектарів згоріло в межах області. Найбільшою була пожежа Monção (жовтень 2017): 3 895 гектарів у межах області. Пожежна небезпека сьогодні: низька (FWI 6).
Запис мають лише пожежі площею від 100 га: менші не потрапляють до списків і сум на цій сторінці.
- згорілих гектарів
- 6 171ha
- Із 2016
- Від області
- 32%
- 192 km²
- пожеж
- 15
- Із 2016
- громад із вогнем
- 21
- з 24
- Найбільша пожежа
- 3 895ha
- Monção · жовтень 2017
- Мешканці
- 16 483
- 374,4 га згоріло на тисячу мешканців
Пожежна небезпека сьогодні та в найближчі дні
FWI у центрі області за прогнозом Open-Meteo- нд 1 Дуже низька 21° · 50 % · 16 km/h
- пн 2 Низька 20° · 47 % · 19 km/h
- вт 3 Низька 16° · 42 % · 34 km/h
- ср 4 Низька 15° · 46 % · 22 km/h
- чт 5 Низька 15° · 46 % · 16 km/h
- пт 6 Дуже низька 16° · 45 % · 29 km/h
- сб 7 Дуже низька 16° · 72 % · 57 km/h
- нд 8 Дуже низька 21° · 43 % · 54 km/h
Натисніть периметр, щоб побачити, яка це пожежа
Громади, що горіли найбільше
- Merufe 864 меш. 1 401 ha · 49 %
- Longos Vales 863 меш. 1 194 ha · 86 %
- Pias 626 ha · 56 %
- Sago, Lordelo e Parada 381 меш. 544 ha · 65 %
- Barbeita 923 меш. 445 ha · 63 %
- União das Freguesias de Anhões e Luzio 196 меш. 344 ha · 24 %
- Abedim 191 меш. 296 ha · 38 %
- Portela 202 меш. 281 ha · 34 %
- Bela 596 меш. 240 ha · 63 %
- Lara 255 меш. 196 ha · 40 %
- Barroças e Taias 279 меш. 160 ha · 62 %
- Riba de Mouro 802 меш. 131 ha · 9,3 %
Що горить в області
- Інші природні угіддя39 %
- Чагарники й перехідні угіддя35 %
- Сільськогосподарські угіддя12 %
- Мішані ліси6,8 %
- Хвойні ліси5,7 %
- Листяні ліси1,3 %
Громади, що горять знову і знову
Громади з двома чи більше пожежами понад 100 га з 2016 року.
- 6×Abedim296 ha
- 6×Portela281 ha
- 5×União das Freguesias de Anhões e Luzio344 ha
- 4×Pias626 ha
- 3×Barroças e Taias160 ha
- 2×Longos Vales1 194 ha
- 2×Riba de Mouro131 ha
- 2×União das Freguesias de Ceivães e Badim36 ha
Найбільші зареєстровані пожежі
- 3 895 haMonção Merufeжовтень 2017 · 2 дні
- 386 haMonção Barroças e Taiasсерпень 2016 · 3 дні із загалом 1 253 га
- 354 haMonção Laraсерпень 2022 · 7 днів
- 338 haValença Piasвересень 2020 · 1 день із загалом 494 га
- 178 haMonção Piasсерпень 2026 · 2 дні
- 154 haMonção e Troviscosoжовтень 2018 · 1 день
- 150 haMonção Portelaлипень 2022 · 1 день із загалом 165 га
- 148 haMonção Portelaлипень 2025 · 1 день із загалом 199 га
Гектари в межах області; пожежа могла спалити більше за її межами.
Рік за роком
| Рік | пожеж | згорілих гектарів | Найбільша за рік |
|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 178 | Monção 178 ha |
| 2025 | 2 | 165 | Monção 148 ha |
| 2024 | 1 | 17 | Arcos de Valdevez 17 ha |
| 2023 | 1 | 107 | Monção 107 ha |
| 2022 | 2 | 505 | Monção 354 ha |
| 2021 | 1 | 122 | União das Freguesias de Anhões e Luzio 122 ha |
| 2020 | 2 | 396 | Valença 338 ha |
| 2018 | 1 | 154 | Monção e Troviscoso 154 ha |
| 2017 | 1 | 3 895 | Monção 3 895 ha |
| 2016 | 3 | 632 | Monção 386 ha |
Усі пожежі: Monção · 15
Від найновішої до найстарішої. Цифра – площа в межах області; якщо пожежа спалила більше за її межами, вказано загальну.
- 178 haMonção Piasсерпень 2026 · 2 дні
- 148 haMonção Portelaлипень 2025 · 1 день із загалом 199 га
- 16 haPortela e Extremoлипень 2025 · 1 день із загалом 123 га
- 17 haArcos de Valdevez Padroso17 вересня 2024 р. · 2 дні із загалом 414 га
- 107 haMonção Pensoжовтень 2023 · 1 день із загалом 169 га
- 354 haMonção Laraсерпень 2022 · 7 днів
- 150 haMonção Portelaлипень 2022 · 1 день із загалом 165 га
- 122 haUnião das Freguesias de Anhões e Luzioберезень 2021 · 1 день із загалом 157 га
- 338 haValença Piasвересень 2020 · 1 день із загалом 494 га
- 58 haMonção União das Freguesias de Anhões e Luzioвересень 2020 · 2 дні із загалом 148 га
- 154 haMonção e Troviscosoжовтень 2018 · 1 день
- 3 895 haMonção Merufeжовтень 2017 · 2 дні
- 140 haArcos de Valdevez União das Freguesias de Alvora e Loureda11 вересня 2016 р. · 2 дні із загалом 374 га
- 107 haTangilвересень 2016 · 7 днів із загалом 868 га
- 386 haMonção Barroças e Taiasсерпень 2016 · 3 дні із загалом 1 253 га
Звідки ці дані
Периметри – з EFFIS (Copernicus, CC BY 4.0), межі громади – з geoBoundaries/Wikipedia (CC0 1.0 Universal (CC0 1.0) Public Domain Dedication). Площу за громадами WorldFires обчислює перетином обох. Прогноз – від Open-Meteo (CC BY 4.0).
Повідомляйте, що тут горить
Нові пожежі в цьому районі через RSS: вставте посилання у свою читалку, без електронної пошти.