Перейти до вмісту
worldfires

Пожежі: Dien Bien

Dien Bien, Вʼєтнам: 27 великих пожеж, зареєстрованих GWIS, з 2016 року; у межах громади згоріло 30 038 га, 18 % її площі. Пожежна небезпека сьогодні: дуже низька (FWI 1).

Запис мають лише пожежі площею від 1 000 га: менші не потрапляють до списків і сум на цій сторінці.

Пожежна небезпека сьогодні та в найближчі дні

FWI, обчислений за прогнозом Open-Meteo
  1. нд 1 Низька 31° · 49 % · 28 km/h
  2. пн 2 Дуже низька 29° · 63 % · 21 km/h
  3. вт 3 Дуже низька 28° · 59 % · 18 km/h
  4. ср 4 Дуже низька 29° · 56 % · 21 km/h
  5. чт 5 Низька 30° · 55 % · 17 km/h
  6. пт 6 Дуже низька 28° · 68 % · 19 km/h
  7. сб 7 Дуже низька 27° · 63 % · 22 km/h
  8. нд 8 Дуже низька 28° · 56 % · 27 km/h

Канадський індекс FWI – та сама система, що й у Copernicus, – обчислений WorldFires за прогнозом погоди та двома місяцями минулої погоди для стану горючих матеріалів. Це оцінка для громади, а не офіційне попередження: попередження видає служба надзвичайних ситуацій кожної країни.

Громада та її пожежі

Із 2016

30 038
згорілих гектарів
18 %
громади
27
пожеж
1 644
km²

Dien Bien: скільки разів тут горіло?

Dien Bien: з 2016 року тут горіло 27 разів; роки з пожежами: 2016, 2017, 2019, 2020, 2021, 2023, 2025 і 2026. Останній раз: Пожежа Dien Bien, 12 квітня 2026 р., 1 178 гектарів у межах громади. Загалом у межах території згоріло 30 038 гектарів, але окрема пройдена вогнем площа — 18 937 гектарів, 12 % території: частина горіла не один раз.

  1. 4× 16
  2. 2× 17
  3.   18
  4. 3× 19
  5. 6× 20
  6. 2× 21
  7.   22
  8. 3× 23
  9.   24
  10. 2× 25
  11. 5× 26
27
пожеж
8
років із пожежами
30 038
га накопичено
18 937
га окремо

Пожежі площею понад 1 000 гектарів із периметром з 2016 року, що хоча б частково зайшли на територію громади. Накопичені гектари підсумовують кожну пожежу; окрема площа враховує землю, що горіла кілька разів, один раз. Периметри й межі поєднано WorldFires.

Де найчастіше горіло: Вʼєтнам →

Пожежі, що заходили в громаду Dien Bien

  1. 1 178 ha Пожежа Dien Bien, 12 квітня 2026 р. тут почалася 0,7 % громади · загалом 1 174 га · 7 днів
  2. 2 655 ha Пожежа Dien Bien, 9 квітня 2026 р. тут почалася 1,6 % громади · загалом 2 646 га · 9 днів
  3. 1 124 ha Пожежа Dien Bien, 23 березня 2026 р. тут почалася 0,7 % громади · загалом 1 121 га · 6 днів
  4. 1 110 ha Пожежа Dien Bien, 23 березня 2026 р. тут почалася 0,7 % громади · загалом 1 806 га · 13 днів
  5. 1 442 ha Пожежа Dien Bien, 18 березня 2026 р. тут почалася 0,9 % громади · загалом 1 514 га · 21 день
  6. 297 ha Пожежа Sop Cop, березень 2025 0,2 % громади · загалом 1 256 га · 5 днів
  7. 1 868 ha Пожежа Dien Bien, березень 2025 тут почалася 1,1 % громади · загалом 1 903 га · 8 днів
  8. 955 ha Пожежа Dien Bien, 18 квітня 2023 р. тут почалася 0,6 % громади · загалом 1 380 га · 8 днів
  9. 520 ha Пожежа Dien Bien, 4 квітня 2023 р. тут почалася 0,3 % громади · загалом 1 054 га · 3 дні
  10. 1 382 ha Пожежа Dien Bien, березень 2023 тут почалася 0,8 % громади · загалом 1 377 га · 13 днів
  11. 1 917 ha Пожежа Dien Bien, 30 березня 2021 р. тут почалася 1,2 % громади · загалом 1 911 га · 5 днів
  12. 1 126 ha Пожежа Dien Bien, 6 березня 2021 р. тут почалася 0,7 % громади · загалом 1 122 га · 6 днів
  13. 73 ha Пожежа Muong Cha, 30 березня 2020 р. 0,0 % громади · загалом 1 631 га · 5 днів
  14. 1 634 ha Пожежа Dien Bien, березень 2020 тут почалася 1,0 % громади · загалом 1 629 га · 10 днів
  15. 1 438 ha Пожежа Sop Cop, 8 березня 2020 р. 0,9 % громади · загалом 2 302 га · 10 днів
  16. 446 ha Пожежа Sop Cop, 8 березня 2020 р. 0,3 % громади · загалом 2 179 га · 6 днів
  17. 1 411 ha Пожежа Dien Bien, 12 лютого 2020 р. тут почалася 0,9 % громади · загалом 1 405 га · 4 дні
  18. 783 ha Пожежа Dien Bien, 12 лютого 2020 р. тут почалася 0,5 % громади · загалом 1 088 га · 4 дні
  19. 1 051 ha Пожежа Dien Bien, квітень 2019 тут почалася 0,6 % громади · загалом 1 048 га · 9 днів
  20. 1 295 ha Пожежа Dien Bien, 10 березня 2019 р. тут почалася 0,8 % громади · загалом 1 291 га · 9 днів
  21. 984 ha Пожежа Dien Bien, 10 березня 2019 р. тут почалася 0,6 % громади · загалом 1 137 га · 6 днів
  22. 1 318 ha Пожежа Dien Bien, квітень 2017 тут почалася 0,8 % громади · загалом 1 314 га · 6 днів
  23. 1 635 ha Пожежа Sop Cop, березень 2017 1,0 % громади · загалом 2 594 га · 3 дні
  24. 1 078 ha Пожежа Dien Bien, 16 березня 2016 р. тут почалася 0,7 % громади · загалом 1 075 га · 7 днів
  25. 655 ha Пожежа Dien Bien, 16 березня 2016 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 1 098 га · 8 днів
  26. 381 ha Пожежа Muong Ang, 16 березня 2016 р. 0,2 % громади · загалом 3 595 га · 8 днів
  27. 282 ha Пожежа Dien Bien Dong, березень 2016 0,2 % громади · загалом 1 219 га · 7 днів

Звідки ці дані

Периметри – з GWIS (Copernicus, CC BY 4.0), відтворені за термоточками, межі громади – з geoBoundaries/OCHA ROAP, Government of Viet Nam (Creative Commons Attribution 3.0 Intergovernmental Organisations (CC BY 3.0 IGO)). Площу за громадами WorldFires обчислює, перетинаючи обидва набори. Прогноз – від Open-Meteo (CC BY 4.0).

Повідомляйте, що тут горить

Нові пожежі в цьому районі через RSS: вставте посилання у свою читалку, без електронної пошти.