Пожежі: Верхньорогачицький район
Верхньорогачицький район, Україна: 23 пожежі з офіційним периметром із 2023 року, 7 015 гектарів згоріло в межах громади – 7,7 % її площі. Пожежна небезпека сьогодні: дуже низька (FWI 0).
Запис мають лише пожежі площею від 100 га: менші не потрапляють до списків і сум на цій сторінці.
Пожежна небезпека сьогодні та в найближчі дні
FWI, обчислений за прогнозом Open-Meteo- пн 2 Дуже низька 12° · 68 % · 19 km/h
- вт 3 Дуже низька 13° · 65 % · 30 km/h
- ср 4 Дуже низька 12° · 62 % · 43 km/h
- чт 5 Дуже низька 6° · 49 % · 36 km/h
- пт 6 Дуже низька 9° · 69 % · 39 km/h
- сб 7 Дуже низька 5° · 51 % · 49 km/h
- нд 8 Дуже низька 8° · 46 % · 34 km/h
- пн 9 Дуже низька 8° · 60 % · 23 km/h
Канадський індекс FWI – та сама система, що й у Copernicus, – обчислений WorldFires за прогнозом погоди та двома місяцями минулої погоди для стану горючих матеріалів. Це оцінка для громади, а не офіційне попередження: попередження видає служба надзвичайних ситуацій кожної країни.
Громада та її пожежі
Із 2016
- 7 015
- згорілих гектарів
- 7,7 %
- громади
- 23
- пожеж
- 916
- km²
Верхньорогачицький район: скільки разів тут горіло?
Верхньорогачицький район: з 2016 року тут горіло 23 рази; роки з пожежами: 2023, 2024, 2025 і 2026. Останній раз: Пожежа Верхньорогачицький район, серпень 2026, 269 гектарів у межах громади. Загалом у межах території згоріло 7 015 гектарів, але окрема пройдена вогнем площа — 5 688 гектарів, 6,2 % території: частина горіла не один раз.
- 23
- пожеж
- 4
- років із пожежами
- 7 015
- га накопичено
- 5 688
- га окремо
Пожежі площею понад 100 гектарів із периметром з 2016 року, що хоча б частково зайшли на територію громади. Накопичені гектари підсумовують кожну пожежу; окрема площа враховує землю, що горіла кілька разів, один раз. Периметри й межі поєднано WorldFires.
Пожежі, що заходили в громаду Верхньорогачицький район
- 269 ha Пожежа Верхньорогачицький район, серпень 2026 тут почалася 0,3 % громади · загалом 269 га · 4 дні
- 125 ha Пожежа Верхньорогачицький район, 19 липня 2026 р. тут почалася 0,1 % громади · загалом 125 га · 1 день
- 544 ha Пожежа Верхньорогачицький район, 19 липня 2026 р. тут почалася 0,6 % громади · загалом 1 047 га · 1 день
- 162 ha Пожежа Верхньорогачицький район, 16 липня 2026 р. тут почалася 0,2 % громади · загалом 162 га · 1 день
- 318 ha Пожежа Верхньорогачицький район, 1 липня 2026 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 317 га · 1 день
- 149 ha Пожежа Кам'янсько-Дніпровський район, 30 червня 2026 р. 0,2 % громади · загалом 199 га · 1 день
- 196 ha Пожежа Верхньорогачицький район, 29 червня 2026 р. тут почалася 0,2 % громади · загалом 196 га · 2 дні
- 187 ha Пожежа Верхньорогачицький район, 23 червня 2026 р. тут почалася 0,2 % громади · загалом 225 га · 2 дні
- 258 ha Пожежа Верхньорогачицький район, 20 серпня 2025 р. тут почалася 0,3 % громади · загалом 259 га · 3 дні
- 242 ha Пожежа Верхньорогачицький район, 10 серпня 2025 р. тут почалася 0,3 % громади · загалом 242 га · 1 день
- 1 795 ha Пожежа Верхньорогачицький район, червень 2025 тут почалася 2,0 % громади · загалом 2 136 га · 2 дні
- 196 ha Пожежа Верхньорогачицький район, 19 серпня 2024 р. тут почалася 0,2 % громади · загалом 196 га · 2 дні
- 129 ha Пожежа Верхньорогачицький район, 10 серпня 2024 р. тут почалася 0,1 % громади · загалом 129 га · 1 день
- 349 ha Пожежа Верхньорогачицький район, 31 липня 2024 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 349 га · 2 дні
- 102 ha Пожежа Верхньорогачицький район, 30 липня 2024 р. тут почалася 0,1 % громади · загалом 102 га · 1 день
- 689 ha Пожежа Нововоронцовський район, 20 липня 2024 р. 0,8 % громади · загалом 1 190 га · 4 дні
- 12 ha Пожежа Великолепетиський район, 19 липня 2024 р. 0,0 % громади · загалом 122 га · 1 день
- 162 ha Пожежа Верхньорогачицький район, 2 липня 2024 р. тут почалася 0,2 % громади · загалом 232 га · 3 дні
- 325 ha Пожежа Верхньорогачицький район, 30 червня 2024 р. тут почалася 0,4 % громади · загалом 351 га · 2 дні
- 156 ha Пожежа Верхньорогачицький район, 29 червня 2024 р. тут почалася 0,2 % громади · загалом 217 га · 1 день
- 207 ha Пожежа Верхньорогачицький район, лютий 2024 тут почалася 0,2 % громади · загалом 207 га · 2 дні
- 342 ha Пожежа Верхньорогачицький район, вересень 2023 тут почалася 0,4 % громади · загалом 342 га · 5 днів
- 100 ha Пожежа Верхньорогачицький район, серпень 2023 тут почалася 0,1 % громади · загалом 116 га · 2 дні
Звідки ці дані
Периметри – з EFFIS (Copernicus, CC BY 4.0), межі громади – з geoBoundaries/geoBoundaries, Wikimedia Commons (Public Domain). Площу за громадами WorldFires обчислює перетином обох. Прогноз – від Open-Meteo (CC BY 4.0).
Повідомляйте, що тут горить
Нові пожежі в цьому районі через RSS: вставте посилання у свою читалку, без електронної пошти.