Перейти до вмісту
worldfires
IT · Італія · Agrigento · 7 269 меш.

Пожежі: Casteltermini

Casteltermini, Італія: 41 пожежа з офіційним периметром із 2016 року, 8 386 гектарів згоріло в межах громади – 84 % її площі. Пожежна небезпека сьогодні: дуже низька (FWI 0).

Запис мають лише пожежі площею від 100 га: менші не потрапляють до списків і сум на цій сторінці.

Пожежна небезпека сьогодні та в найближчі дні

FWI, обчислений за прогнозом Open-Meteo
  1. пн 2 Дуже низька 14° · 63 % · 60 km/h
  2. вт 3 Дуже низька 19° · 56 % · 28 km/h
  3. ср 4 Дуже низька 18° · 58 % · 22 km/h
  4. чт 5 Дуже низька 19° · 62 % · 24 km/h
  5. пт 6 Дуже низька 18° · 77 % · 23 km/h
  6. сб 7 Дуже низька 19° · 62 % · 26 km/h
  7. нд 8 Дуже низька 18° · 64 % · 28 km/h
  8. пн 9 Дуже низька 19° · 72 % · 26 km/h

Канадський індекс FWI – та сама система, що й у Copernicus, – обчислений WorldFires за прогнозом погоди та двома місяцями минулої погоди для стану горючих матеріалів. Це оцінка для громади, а не офіційне попередження: попередження видає служба надзвичайних ситуацій кожної країни.

Громада та її пожежі

Із 2016

8 386
згорілих гектарів
84 %
громади
41
пожеж
100
km²

Casteltermini: скільки разів тут горіло?

Casteltermini: з 2016 року тут горіло 41 раз; роки з пожежами: 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025 і 2026. Останній раз: Пожежа Casteltermini, вересень 2026, 353 гектарів у межах громади. Загалом у межах території згоріло 8 386 гектарів, але окрема пройдена вогнем площа — 4 880 гектарів, 49 % території: частина горіла не один раз.

  1. 5× 16
  2. 2× 17
  3. 1× 18
  4. 3× 19
  5. 4× 20
  6. 3× 21
  7. 5× 22
  8. 7× 23
  9. 2× 24
  10. 5× 25
  11. 4× 26
41
пожеж
11
років із пожежами
8 386
га накопичено
4 880
га окремо

Пожежі площею понад 100 гектарів із периметром з 2016 року, що хоча б частково зайшли на територію громади. Накопичені гектари підсумовують кожну пожежу; окрема площа враховує землю, що горіла кілька разів, один раз. Периметри й межі поєднано WorldFires.

Де найчастіше горіло: Італія →

Пожежі, що заходили в громаду Casteltermini

  1. 353 ha Пожежа Casteltermini, вересень 2026 тут почалася 3,5 % громади · загалом 353 га · 5 днів
  2. 151 ha Пожежа Casteltermini, серпень 2026 тут почалася 1,5 % громади · загалом 151 га · 26 днів
  3. 266 ha Пожежа Cammarata, 31 липня 2026 р. 2,7 % громади · загалом 532 га · 2 дні
  4. 159 ha Пожежа Castronovo di Sicilia, 20 липня 2026 р. 1,6 % громади · загалом 6 516 га · 5 днів
  5. 847 ha Пожежа Casteltermini, 14 вересня 2025 р. тут почалася 8,5 % громади · загалом 847 га · 4 дні
  6. 261 ha Пожежа Casteltermini, 5 вересня 2025 р. тут почалася 2,6 % громади · загалом 271 га · 5 днів
  7. 247 ha Пожежа Casteltermini, серпень 2025 тут почалася 2,5 % громади · загалом 249 га · 1 день
  8. 103 ha Пожежа Casteltermini, липень 2025 тут почалася 1,0 % громади · загалом 103 га · 1 день
  9. 0 ha Пожежа Campofranco, 22 липня 2025 р. 0,0 % громади · загалом 108 га · 1 день
  10. 182 ha Пожежа Casteltermini, серпень 2024 тут почалася 1,8 % громади · загалом 181 га · 1 день
  11. 21 ha Пожежа San Biagio Platani, серпень 2024 0,2 % громади · загалом 205 га · 1 день
  12. 370 ha Пожежа Casteltermini, 10 жовтня 2023 р. тут почалася 3,7 % громади · загалом 369 га · 6 днів
  13. 384 ha Пожежа Casteltermini, 8 жовтня 2023 р. тут почалася 3,8 % громади · загалом 646 га · 7 днів
  14. 144 ha Пожежа Casteltermini, 3 жовтня 2023 р. тут почалася 1,4 % громади · загалом 144 га · 1 день
  15. 98 ha Пожежа San Biagio Platani, вересень 2023 1,0 % громади · загалом 131 га · 2 дні
  16. 235 ha Пожежа Casteltermini, 11 вересня 2023 р. тут почалася 2,4 % громади · загалом 235 га · 1 день
  17. 124 ha Пожежа Casteltermini, 4 вересня 2023 р. тут почалася 1,2 % громади · загалом 124 га · 1 день
  18. 158 ha Пожежа Casteltermini, липень 2023 тут почалася 1,6 % громади · загалом 158 га · 1 день
  19. 219 ha Пожежа Casteltermini, 12 вересня 2022 р. тут почалася 2,2 % громади · загалом 295 га · 2 дні
  20. 48 ha Пожежа San Biagio Platani, вересень 2022 0,5 % громади · загалом 158 га · 4 дні
  21. 146 ha Пожежа Casteltermini, 2 вересня 2022 р. тут почалася 1,5 % громади · загалом 145 га · 2 дні
  22. 134 ha Пожежа Casteltermini, 1 вересня 2022 р. тут почалася 1,3 % громади · загалом 133 га · 3 дні
  23. 159 ha Пожежа Casteltermini, серпень 2022 тут почалася 1,6 % громади · загалом 159 га · 1 день
  24. 110 ha Пожежа Cammarata, вересень 2021 1,1 % громади · загалом 303 га · 2 дні
  25. 212 ha Пожежа Casteltermini, вересень 2021 тут почалася 2,1 % громади · загалом 211 га · 3 дні
  26. 618 ha Пожежа Casteltermini, липень 2021 тут почалася 6,2 % громади · загалом 617 га · 2 дні
  27. 135 ha Пожежа Casteltermini, вересень 2020 тут почалася 1,4 % громади · загалом 223 га · 1 день
  28. 85 ha Пожежа Casteltermini, 28 серпня 2020 р. тут почалася 0,8 % громади · загалом 173 га · 1 день
  29. 207 ha Пожежа Casteltermini, 25 серпня 2020 р. тут почалася 2,1 % громади · загалом 230 га · 3 дні
  30. 258 ha Пожежа Casteltermini, 23 серпня 2020 р. тут почалася 2,6 % громади · загалом 258 га · 2 дні
  31. 150 ha Пожежа Casteltermini, 2 серпня 2019 р. тут почалася 1,5 % громади · загалом 149 га · 1 день
  32. 148 ha Пожежа Casteltermini, 2 серпня 2019 р. тут почалася 1,5 % громади · загалом 147 га · 4 дні
  33. 480 ha Пожежа Casteltermini, 1 серпня 2019 р. тут почалася 4,8 % громади · загалом 479 га · 2 дні
  34. 219 ha Пожежа Casteltermini, липень 2018 тут почалася 2,2 % громади · загалом 227 га · 3 дні
  35. 354 ha Пожежа Casteltermini, серпень 2017 тут почалася 3,6 % громади · загалом 353 га · 1 день
  36. 148 ha Пожежа Casteltermini, липень 2017 тут почалася 1,5 % громади · загалом 148 га · 2 дні
  37. 95 ha Пожежа Casteltermini, 16 серпня 2016 р. тут почалася 1,0 % громади · загалом 119 га · 1 день
  38. 208 ha Пожежа Casteltermini, 10 серпня 2016 р. тут почалася 2,1 % громади · загалом 208 га · 2 дні
  39. 120 ha Пожежа Casteltermini, 3 серпня 2016 р. тут почалася 1,2 % громади · загалом 120 га · 1 день
  40. 7 ha Пожежа Campofranco, 20 липня 2016 р. 0,1 % громади · загалом 215 га · 1 день
  41. 23 ha Пожежа San Biagio Platani, червень 2016 0,2 % громади · загалом 350 га · 1 день

Звідки ці дані

Периметри – з EFFIS (Copernicus, CC BY 4.0), межі громади – з geoBoundaries/ISTAT, National Institute of Statistics (Creative Commons Attribution 3.0 License). Площу за громадами WorldFires обчислює перетином обох. Прогноз – від Open-Meteo (CC BY 4.0).

Повідомляйте, що тут горить

Нові пожежі в цьому районі через RSS: вставте посилання у свою читалку, без електронної пошти.