ME · מונטנגרו
רשויות מקומיות שנשרפו הכי הרבה פעמים במונטנגרו
רשויות מקומיות במונטנגרו עם לפחות שריפה אחת של יותר מ־100 הקטר עם היקף מאז 2016: 23. עם שתיים או יותר: 22. בראש הרשימה Nikšić Municipality: שריפות 165 פעמים ב־9 שנים, עם 80,397 הקטר שרופים בתחום השיפוט.
לפי מספר השריפות
- 1Nikšić Municipality165×9 שנים · 80,397 ha
- 2Podgorica Municipality121×11 שנים · 59,833 ha
- 3Cetinje Municipality57×9 שנים · 27,589 ha
- 4Danilovgrad Municipality47×9 שנים · 17,463 ha
- 5Plužine Municipality35×8 שנים · 11,332 ha
- 6Pljevlja Municipality25×6 שנים · 5,804 ha
- 7Šavnik Municipality22×6 שנים · 7,177 ha
- 8Bijelo Polje Municipality19×6 שנים · 2,827 ha
- 9Bar Municipality17×6 שנים · 10,275 ha
- 10Kotor Municipality15×6 שנים · 2,818 ha
- 11Kolašin Municipality12×6 שנים · 2,761 ha
- 12Andrijevica Municipality11×4 שנים · 1,284 ha
- 13Berane Municipality11×4 שנים · 966 ha
- 14Budva Municipality9×7 שנים · 4,023 ha
- 15Herceg Novi Municipality8×4 שנים · 2,435 ha
- 16Mojkovac Municipality8×4 שנים · 1,643 ha
- 17Žabljak Municipality5×3 שנים · 1,014 ha
- 18Tivat Municipality5×שנתיים · 598 ha
- 19Ulcinj Municipality4×3 שנים · 1,759 ha
- 20Plav Municipality3×שנתיים · 693 ha
לפי הקטרים שנשרפו
- 1Nikšić Municipality80,397 ha165× · 40 %
- 2Podgorica Municipality59,833 ha121× · 41 %
- 3Cetinje Municipality27,589 ha57× · 30 %
- 4Danilovgrad Municipality17,463 ha47× · 33 %
- 5Plužine Municipality11,332 ha35× · 13 %
- 6Bar Municipality10,275 ha17× · 16 %
- 7Šavnik Municipality7,177 ha22× · 14 %
- 8Pljevlja Municipality5,804 ha25× · 4.2 %
- 9Budva Municipality4,023 ha9× · 36 %
- 10Bijelo Polje Municipality2,827 ha19× · 3.0 %
- 11Kotor Municipality2,818 ha15× · 9.5 %
- 12Kolašin Municipality2,761 ha12× · 3.1 %
- 13Herceg Novi Municipality2,435 ha8× · 10 %
- 14Ulcinj Municipality1,759 ha4× · 7.4 %
- 15Mojkovac Municipality1,643 ha8× · 4.6 %
- 16Andrijevica Municipality1,284 ha11× · 3.7 %
- 17Žabljak Municipality1,014 ha5× · 2.3 %
- 18Berane Municipality966 ha11× · 1.7 %
- 19Plav Municipality693 ha3× · 2.1 %
- 20Tivat Municipality598 ha5× · 14 %
לפי אחוז מהשטח (10 קמ״ר ומעלה)
- 1Podgorica Municipality41 %59,833 ha · 1,466 km²
- 2Nikšić Municipality40 %80,397 ha · 2,023 km²
- 3Budva Municipality36 %4,023 ha · 113 km²
- 4Danilovgrad Municipality33 %17,463 ha · 528 km²
- 5Cetinje Municipality30 %27,589 ha · 916 km²
- 6Bar Municipality16 %10,275 ha · 628 km²
- 7Tivat Municipality14 %598 ha · 42 km²
- 8Šavnik Municipality14 %7,177 ha · 530 km²
- 9Plužine Municipality13 %11,332 ha · 879 km²
- 10Herceg Novi Municipality10 %2,435 ha · 234 km²
- 11Kotor Municipality9.5 %2,818 ha · 295 km²
- 12Ulcinj Municipality7.4 %1,759 ha · 238 km²
- 13Mojkovac Municipality4.6 %1,643 ha · 355 km²
- 14Pljevlja Municipality4.2 %5,804 ha · 1,370 km²
- 15Andrijevica Municipality3.7 %1,284 ha · 344 km²
- 16Kolašin Municipality3.1 %2,761 ha · 886 km²
- 17Bijelo Polje Municipality3.0 %2,827 ha · 956 km²
- 18Žabljak Municipality2.3 %1,014 ha · 441 km²
- 19Plav Municipality2.1 %693 ha · 328 km²
- 20Petnjica Municipality2.0 %288 ha · 147 km²
איך זה חושב
נספרות שריפות של יותר מ־100 הקטר עם היקף מאז 2016 שהגיעו לכל יחידה, ולו בחלקן. ההקטרים הם אלה שנשרפו בתחום היחידה ומצטברים שריפה אחר שריפה, כך ששטח שנשרף פעמיים נספר פעמיים; לכן האחוז, שניתן רק ליחידות של 10 קמ״ר ומעלה, יכול לעבור את 100% (ואז הוא מוצג כמכפלה). זהו תיאור של מה שקרה: הוא אינו מודד סיכון ואינו אומר דבר על הסיבות.