דילוג לתוכן
worldfires

שריפות יער ב-Ngoi

ב-Ngoi, לאוס, היו 34 שריפות גדולות שתיעדה GWIS מאז 2017: 90,750 הקטר נשרפו בתחום השיפוט שלה, 47% משטחה. סכנת שריפות היום: נמוכה מאוד (FWI 1).

רק לשריפות של 2,000 הקטר ומעלה יש דף: קטנות יותר אינן נכללות ברשימות ובסיכומים בדף הזה.

סכנת שריפות, היום ובימים הקרובים

FWI מחושב לפי התחזית של Open-Meteo
  1. יום ב׳ 2 נמוכה מאוד 30° · 58 % · 22 km/h
  2. יום ג׳ 3 נמוכה מאוד 28° · 61 % · 24 km/h
  3. יום ד׳ 4 נמוכה מאוד 29° · 60 % · 25 km/h
  4. יום ה׳ 5 נמוכה מאוד 30° · 60 % · 21 km/h
  5. יום ו׳ 6 נמוכה מאוד 28° · 67 % · 19 km/h
  6. שבת 7 נמוכה מאוד 27° · 68 % · 23 km/h
  7. יום א׳ 8 נמוכה מאוד 29° · 49 % · 23 km/h
  8. יום ב׳ 9 נמוכה 25° · 49 % · 44 km/h

מדד סכנת השריפות הקנדי (FWI), אותה מערכת שבה משתמשת קופרניקוס, ש-WorldFires מחשבת לפי תחזית מזג האוויר ולפי חודשיים של מזג אוויר קודם לקביעת מצב חומר הבעירה. זו הערכה לכל רשות מקומית ולא אזהרה רשמית: את האזהרות מוציא שירות החירום של כל מדינה.

הרשות המקומית והשריפות שלה

מאז 2016

90,750
הקטר נשרפו
47 %
משטחה
34
שריפות
1,943
km²

כמה פעמים היו שריפות ב־Ngoi?

ב־Ngoi היו שריפות 34 פעמים מאז 2016, ב־9 שנים: 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024 ו־2026. הפעם האחרונה: שריפת Park Ou, 22 במרץ 2026, עם 17,420 הקטר בתחומה. בסך הכול נשרפו בתחומה 90,750 הקטר, אך השטח הנבדל הוא 60,145 הקטר, 31% משטחה: חלק ממנו נשרף יותר מפעם אחת.

  1.   16
  2. 3× 17
  3. 3× 18
  4. 4× 19
  5. 5× 20
  6. 3× 21
  7. 2× 22
  8. 5× 23
  9. 8× 24
  10.   25
  11. 1× 26
34
שריפות
9
שנים עם שריפות
90,750
הקטר מצטבר
60,145
הקטר נבדל

שריפות של יותר מ־2,000 הקטר עם היקף מאז 2016 שהגיעו לתחומה, ולו בחלקן. ההקטרים המצטברים סופרים כל שריפה; השטח הנבדל סופר פעם אחת את מה שנשרף כמה פעמים. ההיקפים והגבולות הוצלבו על ידי WorldFires.

היכן נשרף הכי הרבה פעמים בלאוס →

השריפות שחדרו ל-Ngoi

  1. 17,420 ha שריפת Park Ou, 22 במרץ 2026 9.0% מהרשות המקומית · 56,191 הקטר בסך הכול · 32 ימים
  2. 2,633 ha שריפת Ngoi, 23 באפריל 2024 כאן פרצה 1.4% מהרשות המקומית · 2,666 הקטר בסך הכול · 12 ימים
  3. 2,955 ha שריפת Phonthong, אפריל 2024 1.5% מהרשות המקומית · 3,274 הקטר בסך הכול · 13 ימים
  4. 4,860 ha שריפת Ngoi, 21 באפריל 2024 כאן פרצה 2.5% מהרשות המקומית · 4,837 הקטר בסך הכול · 14 ימים
  5. 1 ha שריפת Nambak, 21 באפריל 2024 0.0% מהרשות המקומית · 2,985 הקטר בסך הכול · 14 ימים
  6. 3,141 ha שריפת Ngoi, 20 באפריל 2024 כאן פרצה 1.6% מהרשות המקומית · 3,266 הקטר בסך הכול · 11 ימים
  7. 2,137 ha שריפת Nambak, 20 באפריל 2024 1.1% מהרשות המקומית · 2,463 הקטר בסך הכול · 16 ימים
  8. 2,027 ha שריפת Ngoi, 3 באפריל 2024 כאן פרצה 1.0% מהרשות המקומית · 2,483 הקטר בסך הכול · 6 ימים
  9. 8 ha שריפת Park Ou, 26 במרץ 2024 0.0% מהרשות המקומית · 14,236 הקטר בסך הכול · 21 ימים
  10. 2,842 ha שריפת Ngoi, מאי 2023 כאן פרצה 1.5% מהרשות המקומית · 2,832 הקטר בסך הכול · 4 ימים
  11. 3,351 ha שריפת Ngoi, 2 באפריל 2023 כאן פרצה 1.7% מהרשות המקומית · 3,337 הקטר בסך הכול · 13 ימים
  12. 121 ha שריפת Nambak, 1 באפריל 2023 0.1% מהרשות המקומית · 3,171 הקטר בסך הכול · 13 ימים
  13. 10,415 ha שריפת Ngoi, 1 באפריל 2023 כאן פרצה 5.4% מהרשות המקומית · 15,019 הקטר בסך הכול · 23 ימים
  14. 253 ha שריפת Nambak, מרץ 2023 0.1% מהרשות המקומית · 2,179 הקטר בסך הכול · 13 ימים
  15. 150 ha שריפת Nambak, 27 באפריל 2022 0.1% מהרשות המקומית · 2,469 הקטר בסך הכול · יומיים
  16. 16 ha שריפת Nambak, 26 במרץ 2022 0.0% מהרשות המקומית · 2,611 הקטר בסך הכול · 3 ימים
  17. 1,567 ha שריפת Pak Xeng, 14 באפריל 2021 0.8% מהרשות המקומית · 2,676 הקטר בסך הכול · 3 ימים
  18. 2,254 ha שריפת Ngoi, אפריל 2021 כאן פרצה 1.2% מהרשות המקומית · 2,245 הקטר בסך הכול · 3 ימים
  19. 1,263 ha שריפת Ngoi, מרץ 2021 כאן פרצה 0.6% מהרשות המקומית · 2,202 הקטר בסך הכול · 12 ימים
  20. 2,142 ha שריפת Ngoi, 28 במרץ 2020 כאן פרצה 1.1% מהרשות המקומית · 3,322 הקטר בסך הכול · 8 ימים
  21. 3,490 ha שריפת Ngoi, 26 במרץ 2020 כאן פרצה 1.8% מהרשות המקומית · 3,477 הקטר בסך הכול · 11 ימים
  22. 52 ha שריפת Park Ou, 9 במרץ 2020 0.0% מהרשות המקומית · 35,409 הקטר בסך הכול · 31 ימים
  23. 2,027 ha שריפת Ngoi, 8 במרץ 2020 כאן פרצה 1.0% מהרשות המקומית · 2,019 הקטר בסך הכול · 14 ימים
  24. 3,323 ha שריפת Nambak, 7 במרץ 2020 1.7% מהרשות המקומית · 5,457 הקטר בסך הכול · 22 ימים
  25. 2,372 ha שריפת Ngoi, 10 באפריל 2019 כאן פרצה 1.2% מהרשות המקומית · 4,864 הקטר בסך הכול · 6 ימים
  26. 2,898 ha שריפת Ngoi, 9 באפריל 2019 כאן פרצה 1.5% מהרשות המקומית · 2,886 הקטר בסך הכול · 13 ימים
  27. 498 ha שריפת Nambak, אפריל 2019 0.3% מהרשות המקומית · 5,697 הקטר בסך הכול · 15 ימים
  28. 2,244 ha שריפת Nambak, מרץ 2019 1.2% מהרשות המקומית · 4,384 הקטר בסך הכול · 20 ימים
  29. 2,554 ha שריפת Ngoi, 8 באפריל 2018 כאן פרצה 1.3% מהרשות המקומית · 2,545 הקטר בסך הכול · 6 ימים
  30. 1,466 ha שריפת Ngoi, 8 באפריל 2018 כאן פרצה 0.8% מהרשות המקומית · 2,656 הקטר בסך הכול · 7 ימים
  31. 3,273 ha שריפת Ngoi, 8 באפריל 2018 כאן פרצה 1.7% מהרשות המקומית · 10,440 הקטר בסך הכול · 6 ימים
  32. 4,582 ha שריפת Ngoi, מאי 2017 כאן פרצה 2.4% מהרשות המקומית · 4,565 הקטר בסך הכול · יומיים
  33. 869 ha שריפת Nambak, 5 באפריל 2017 0.4% מהרשות המקומית · 2,113 הקטר בסך הכול · 8 ימים
  34. 1,546 ha שריפת Ngoi, אפריל 2017 כאן פרצה 0.8% מהרשות המקומית · 2,107 הקטר בסך הכול · 9 ימים

מאין הנתונים

קווי ההיקף לקוחים מ-GWIS (קופרניקוס, CC BY 4.0), משוחזרים מזיהויי החום, וגבולות הרשות המקומית מ-geoBoundaries/National Geographic Department, OCHA ROAP (Creative Commons Attribution 3.0 Intergovernmental Organisations (CC BY 3.0 IGO)). את השטח בכל רשות מקומית מחשבת WorldFires בהצלבה של השניים. התחזית היא של Open-Meteo (CC BY 4.0).

עדכנו אותי במה שבוער כאן

שריפות חדשות באזור הזה ב-RSS: הדביקו את הקישור בקורא שלכם, בלי למסור דוא״ל.