שריפות יער ב-Lumaco
ב-Lumaco, צ׳ילה, היו 24 שריפות גדולות שתיעדה GWIS מאז 2016: 55,774 הקטר נשרפו בתחום השיפוט שלה, 50% משטחה. סכנת שריפות היום: נמוכה (FWI 7).
רק לשריפות של 1,000 הקטר ומעלה יש דף: קטנות יותר אינן נכללות ברשימות ובסיכומים בדף הזה.
סכנת שריפות, היום ובימים הקרובים
FWI מחושב לפי התחזית של Open-Meteo- שבת 7 נמוכה מאוד 21° · 40 % · 46 km/h
- יום א׳ 8 נמוכה 26° · 33 % · 34 km/h
- יום ב׳ 9 נמוכה 27° · 41 % · 20 km/h
- יום ג׳ 10 נמוכה 24° · 49 % · 24 km/h
- יום ד׳ 11 נמוכה 24° · 44 % · 35 km/h
- יום ה׳ 12 נמוכה 24° · 49 % · 33 km/h
- יום ו׳ 13 בינונית 25° · 35 % · 37 km/h
- שבת 14 נמוכה 28° · 45 % · 31 km/h
מדד סכנת השריפות הקנדי (FWI), אותה מערכת שבה משתמשת קופרניקוס, ש-WorldFires מחשבת לפי תחזית מזג האוויר ולפי חודשיים של מזג אוויר קודם לקביעת מצב חומר הבעירה. זו הערכה לכל רשות מקומית ולא אזהרה רשמית: את האזהרות מוציא שירות החירום של כל מדינה. הוסיפו את התיבה הזו לאתר שלכם
עשן היום ב־Lumaco: תחזית שעתית
הרשות המקומית והשריפות שלה
מאז 2016
- 55,774
- הקטר נשרפו
- 50 %
- משטחה
- 24
- שריפות
- 1,112
- km²
כמה פעמים היו שריפות ב־Lumaco?
ב־Lumaco היו שריפות 24 פעמים מאז 2016, ב־9 שנים: 2016, 2017, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2025 ו־2026. הפעם האחרונה: שריפת Lumaco, אפריל 2026, עם 1,107 הקטר בתחומה. בסך הכול נשרפו בתחומה 55,774 הקטר, אך השטח הנבדל הוא 47,571 הקטר, 43% משטחה: חלק ממנו נשרף יותר מפעם אחת.
- 24
- שריפות
- 9
- שנים עם שריפות
- 55,774
- הקטר מצטבר
- 47,571
- הקטר נבדל
שריפות של יותר מ־1,000 הקטר עם היקף מאז 2016 שהגיעו לתחומה, ולו בחלקן. ההקטרים המצטברים סופרים כל שריפה; השטח הנבדל סופר פעם אחת את מה שנשרף כמה פעמים. ההיקפים והגבולות הוצלבו על ידי WorldFires.
השריפות שחדרו ל-Lumaco
- 1,107 ha שריפת Lumaco, אפריל 2026 כאן פרצה 1.0% מהרשות המקומית · 1,103 הקטר בסך הכול · 4 ימים
- 415 ha שריפת Purén, ינואר 2026 0.4% מהרשות המקומית · 1,359 הקטר בסך הכול · 3 ימים
- 1,273 ha שריפת Lumaco, פברואר 2025 כאן פרצה 1.1% מהרשות המקומית · 1,274 הקטר בסך הכול · 3 ימים
- 139 ha שריפת Galvarino, 6 בפברואר 2025 0.1% מהרשות המקומית · 5,434 הקטר בסך הכול · 7 ימים
- 402 ha שריפת Traiguén, 4 בפברואר 2023 0.4% מהרשות המקומית · 3,945 הקטר בסך הכול · 4 ימים
- 2,029 ha שריפת Lumaco, 3 בפברואר 2023 כאן פרצה 1.8% מהרשות המקומית · 2,030 הקטר בסך הכול · יומיים
- 910 ha שריפת Galvarino, 3 בפברואר 2023 0.8% מהרשות המקומית · 10,252 הקטר בסך הכול · 7 ימים
- 8,988 ha שריפת Lumaco, 2 בפברואר 2023 כאן פרצה 8.1% מהרשות המקומית · 9,086 הקטר בסך הכול · 8 ימים
- 1,321 ha שריפת Lumaco, 1 בפברואר 2023 כאן פרצה 1.2% מהרשות המקומית · 7,678 הקטר בסך הכול · 11 ימים
- 16,512 ha שריפת Lumaco, ינואר 2023 כאן פרצה 15% מהרשות המקומית · 16,772 הקטר בסך הכול · 14 ימים
- 332 ha שריפת Traiguén, ינואר 2023 0.3% מהרשות המקומית · 1,516 הקטר בסך הכול · 7 ימים
- 2,415 ha שריפת Lumaco, 30 בדצמבר 2022 כאן פרצה 2.2% מהרשות המקומית · 2,413 הקטר בסך הכול · 6 ימים
- 3,085 ha שריפת Lumaco, 29 בדצמבר 2022 כאן פרצה 2.8% מהרשות המקומית · 3,081 הקטר בסך הכול · 6 ימים
- 2,293 ha שריפת Los Sauces, 16 בפברואר 2022 2.1% מהרשות המקומית · 5,249 הקטר בסך הכול · 8 ימים
- 415 ha שריפת Galvarino, 13 בפברואר 2022 0.4% מהרשות המקומית · 1,168 הקטר בסך הכול · 6 ימים
- 1,577 ha שריפת Lumaco, 9 בפברואר 2022 כאן פרצה 1.4% מהרשות המקומית · 1,573 הקטר בסך הכול · 11 ימים
- 1,502 ha שריפת Lumaco, 8 בפברואר 2022 כאן פרצה 1.4% מהרשות המקומית · 1,544 הקטר בסך הכול · 5 ימים
- 3,119 ha שריפת Lumaco, דצמבר 2021 כאן פרצה 2.8% מהרשות המקומית · 3,410 הקטר בסך הכול · 7 ימים
- 1,367 ha שריפת Lumaco, פברואר 2021 כאן פרצה 1.2% מהרשות המקומית · 1,366 הקטר בסך הכול · 3 ימים
- 1 ha שריפת Traiguén, פברואר 2020 0.0% מהרשות המקומית · 2,136 הקטר בסך הכול · 3 ימים
- 1,535 ha שריפת Lumaco, ינואר 2020 כאן פרצה 1.4% מהרשות המקומית · 1,535 הקטר בסך הכול · 3 ימים
- 1,261 ha שריפת Lumaco, פברואר 2019 כאן פרצה 1.1% מהרשות המקומית · 1,317 הקטר בסך הכול · 1 יום
- 2,746 ha שריפת Lumaco, ינואר 2017 כאן פרצה 2.5% מהרשות המקומית · 2,745 הקטר בסך הכול · 7 ימים
- 1,030 ha שריפת Lumaco, מרץ 2016 כאן פרצה 0.9% מהרשות המקומית · 1,259 הקטר בסך הכול · יומיים
מאין הנתונים
קווי ההיקף לקוחים מ-GWIS (קופרניקוס, CC BY 4.0), משוחזרים מזיהויי החום, וגבולות הרשות המקומית מ-geoBoundaries/La Biblioteca del Congreso Nacional de Chile (BCN), OCHA ROLAC (Creative Commons Attribution 3.0 Intergovernmental Organisations (CC BY 3.0 IGO)). את השטח בכל רשות מקומית מחשבת WorldFires בהצלבה של השניים. התחזית היא של Open-Meteo (CC BY 4.0).
עדכנו אותי במה שבוער כאן
שריפות חדשות באזור הזה ב-RSS: הדביקו את הקישור בקורא שלכם, בלי למסור דוא״ל.